Mgr. Veronika Maleňáková

copywriterka a obsahová marketérka

Ve slovech je síla. Tak ji pojďme využít pro váš byznys! Napíšu pro vás texty, které budou nejen čtivé a svěží, ale taky funkční – podle zásad SEO i psychologie copywritingu. Zamilujete si je vy, vaši zákazníci i vyhledávače.

Co pro vás můžu napsat?

  • Texty na web – navrhnu obsahovou strukturu webu a napíšu texty, které vás perfektně vystihnou. Hlavně ale řeknou návštěvníkům přesně to, co potřebují slyšet (číst).
  • Blogové články – najdu ta správná témata, která lidi vyhledávají, a budu blog pravidelně plnit čtivými články. Podpoříme tak vaši autoritu v oboru a budeme na web přivádět nové a nové lidi.
  • E-mailing – dáme vašim e-mailům šťávu, ať už potřebujete vyladěné automatické e-maily nebo pravidelné newslettery, na které se vaši zákazníci budou těšit.
  • Texty na sociální sítě – jako bývalý social media manager vím, jak psát texty na sítě, aby je lidi nejen četli, ale taky na ně reagovali.

Než se spolu pustíme do práce, pořádně se s vaší firmou seznámím. A pokud to bude potřeba, pomůžu vám jasně definovat vaši cílovou skupinu a nastavit tón komunikace. Díky tomu oslovíme ty správné lidi a postaráme se o to, že od vás neodtrhnou oči.

Kromě copywritingu nebo copyeditingu se ráda podívám i na vaše existující texty a poradím vám, jak je vyladit k dokonalosti. Více informací k této formě spolupráce najdete na mém webu pod službou revize textů.

Kdo pro vás bude psát?

Obsahovému marketingu se věnuju od roku 2016. Největší školou pro mě byly roky strávené v marketingové agentuře a později v nadnárodním korporátu. Jako první jsem si potykala se sociálními sítěmi a dostala se až k značkám jako L’Oréal nebo LEGO.

Srdce mi ale vždy bilo pro psaní, a tak jsem se po večerech a o víkendech věnovala copy bokovkám. Po pár letech jsem sítě konečně pověsila na hřebík a šla naplno vstříc textovým dobrodružstvím. A tak teď pomáhám firmám posouvat byznys vpřed pomocí čtivých a funkčních textů a promyšleného obsahu. A svou prací naprosto žiju.

Texty z mé klávesnice už má například Biano, Artisan, VEXTA domy, CloudTalk, Omorfia nebo Zdravý batoh.

Ceník

Projekty naceňuju individuálně na základě hodinové sazby 700 Kč. Na mém webu najdete pár orientačních cen pro různé typy textů.

Mgr. Veronika Maleňáková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Veronika Maleňáková
Loosova 985/28
Praha 11
149 00

Doporučení
z první ruky

Veronika je skvělá copywriterka, jejíž práci můžu doporučit všema deseti. Pro Biano.cz tvoří různorodý obsah, jehož pilířem je oblast nábytku a dekorací. Rychle se ale orientuje i v nových tématech a s přehledem se umí naladit na firemní „tone of voice“. Zároveň z každého článku čiší péče a preciznost, se kterou byl psán. Velmi oceňuji spolehlivost při dodržování termínů i vlastní invenci při psaní a zpracovávání úkolů.

Michaela Kratochvílová

Biano