Doporučení z první ruky

Mgr. Veronika Maleňáková — copywriterka a obsahová marketérka


Zobrazuji všech 9 doporučení

Veronika je skvělá copywriterka, jejíž práci můžu doporučit všema deseti. Pro Biano.cz tvoří různorodý obsah, jehož pilířem je oblast nábytku a dekorací. Rychle se ale orientuje i v nových tématech a s přehledem se umí naladit na firemní „tone of voice“. Zároveň z každého článku čiší péče a preciznost, se kterou byl psán. Velmi oceňuji spolehlivost při dodržování termínů i vlastní invenci při psaní a zpracovávání úkolů.

Michaela Kratochvílová
Biano
www.biano.cz

Spolupráci s Veronikou můžu jednoznačně doporučit, a to hlavně kvůli jejímu aktivnímu, profesionálnímu a zároveň příjemnému přístupu a naprosto bezvadné komunikaci, která je pro mně stěžejní. Postarala se o kompletní otextování webu a pomáhá nám s obsahem na sociální sítě. Po jejím zásahu má náš brand konzistentní a naprosto ideální hlas, který jsem si pro něj už delší dobu přála.

Veronika Wenigová
Lacey
www.lacey.cz

Spolupráce s Veronikou byla skvělá, rychlá, okamžitá zpětná vazba, textově se naladila na nás a naše produkty. Velmi profesionální přístup, tak bohužel většina podnikatelů nefunguje. S Veronikou byla radost spolupracovat. Je skvělý člověk, doporučujeme. Určitě ve spolupráci budeme pokračovat, pokud bude mít na nás čas :-).

Jiří Strýček
Zdravý batoh
www.zdravybatoh.cz

Využít copywriterské služby Veroniky byla trefa do černého. Skvělá komunikace, profesionální přístup, efektivita – to je jen úzký výčet benefitů, které oceňuji. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že obor naší firmy více sedí mužům, proto pro kdejakou ženu může být oříškem. Avšak Veronika si s tím poradila levou zadní a její copywriterské schopnosti se odrazily ve zmodernění našich článků, které se skvěle čtou, jsou chytlavé, pochopitelné a přinesou plno dobrých rad i nápadů.

Klaudie Krejčíková
Artisan
www.artisan.cz

U Verči jsem poptala revizi svých blogových článků a nakonec z toho vzešla on-line konzultace, ve které jsem dostala kompletní návod na to, jak své články vylepšit. Konzultace pro mě byla obrovským přínosem. Během dvou hodin jsem dostala spoustu rad ohledně psaní článků, ale taky zpětnou vazbu a upozornění na menší nedostatky blogu, které jsem sama neviděla. Verča je profík a pro klienta udělá práci i nad rámec svých povinností. Moc si vážím tohoto profesionálního i lidského přístupu a služby této skvělé copywriterky můžu jedině doporučit!

Nikol Gollová
travel bloggerka
www.bodyg.cz

Veroniku jsem oslovila pro revizi webových textů, ale její výstup obsahoval mnohem více – zhodnotila web komplexně a poukázala i na dílčí nedostatky. Texty podrobně rozebrala a sama navrhla znění nových pasáží, vždy s odůvodněním, proč by je změnila. Také mi dala spoustu tipů a triků na komunikaci s klientem obecně. Velmi oceňuji profesionální přístup – od rychlé, milé a flexibilní komunikace až po strukturované výstupy její práce. Moc děkuji za pomoc a ráda budu doporučovat i dále :).

Hana Neumann
lifestyle fotografka
www.hananeumann.cz

Veronika je odborník v tom, co dělá, a dělá to sakra dobře. Strategie, kterou mi zhotovila na míru, mi pomohla oslovit na Facebooku a Instagramu spoustu nových lidí, zvýšit počet interakcí u mého obsahu a hlavně získat nové zákaznice. Strategie byla zhotovena tak, že by ji pochopil úplně každý, aniž by dotyčný musel mít nějaké znalosti v oblasti online marketingu. Je to investice, která se mi obratem vrátila zpět.

Lucie Zápotocká
vztahová koučka a terapeutka

Pokud si chceš být jistá, že tvoje stránka prodává a přesvědčí čtenáře ke koupi – Veronika je ta pravá. Veronika mi pomohla s auditem magnetů, prodejních stránek i e-mailových sekvencí. Vypíchla body a části, které nebyly zcela srozumitelné nebo nekomunikovaly hodnotu mé nabídky. Zároveň k tomu navrhla alternativní text, který mě vždy naprosto nadchl. Doporučuji všemi deseti.❤️

Petra Boteková
byznys mentorka
www.petrabotekova.com

Veronika je velmi dobrá copywriterka, která píše čtivé, zajímavé texty a je na ni spolehnutí. Pokud bude další příležitost, určitě jí rád oslovím.

Daniel Gottwald, DiS.
online marketing specialista se zaměřením na SEO, obsah a PPC
dangottwald.cz info@dangottwald.cz 723 859 558