Veronika Pavlíková

konzultantka a mentorka projektového řízení

Status: k vašim službám Působnost: Praha, po domluvě celá ČR

👩‍🏫 Učím projekťařinu (ne)projekťáky, protože všechno je projekt.

Pomohu vám osvojit si základní principy projekťařiny tak, abyste se už nikdy necítili přehlcení, frustrovaní a ve stresu z toho, co přinese zítřek. Díky těmto základům budete vy i váš tým fungovat lépe. A to nejen v rámci daného projektu, ale dlouhodobě.

Je jedno, zda se v práci zodpovídáte sami sobě, jste součástí či ve vedení týmu, nebo organizace. Obejdete se přitom bez odborného vzdělání a speciálních certifikátů. Věřím totiž, že každý projekt je hratelný, když máte ten správný recept. Mým primárním cílem je, abyste zvládli své projekty a týmy vést sami.

S ČÍM VÁM POMŮŽU?

 • Osvojení principů vedení projektů.
 • Nastavení procesů napříč firmou.
 • Zavedení a nastavení digitálních nástrojů.
 • Škálování organizace – týmů i produktů.
 • Nastavení či zlepšení komunikace s klienty.
 • Prioritizace vývoje produktů a rozvoje řešení pro zákazníky.
 • Jak se stát lepším lídrem pro sebe i svůj tým
 • Budování týmu, zlepšení týmové dynamiky, jeho motivace a angažovanost.

JAK MŮŽE VYPADAT NAŠE SPOLUPRÁCE?

 • Konzultace – pro týmy a organizace. Konzultace jsou postaveny na důkladném poznání vašeho kontextu, projektového portfolia a pracovního workflow. Až poté můžeme začít tvořit změny. Výstupy konzultačních prací jsou např. audit procesů projektového řízení, návrh reorganizace týmů, či produktů, nebo design úplně nových procesů se zapojením digitálních nástrojů.
 • Mentoring – pro jednotlivce, a to zaměstnance i volnonožce. Mentoring je o vás, vašich tématech a cílech. Společně vybereme jeho vhodnou formu a sestavíme plán vašeho rozvoje. Budu vám oporou ve složitých pracovních situacích, pomůžu vám vyhnout se chybám a poskytnu nezaujatý názor na vaši práci. Věřím, že tento přístup vám ve vybraných tématech zajistí rychlejší učící křivku než hromadné školení či kurzy.
 • Workshopy – potřebujete váš tým pomoci s konkrétním tématem z projekťařiny? Připravím pro vás interaktivní workshop na danou problematiku. Workshop je aktivní týmová schůzka a lze ji použít jako formu týmového vzdělávání. Workshopy stmelují týmy a navozují velmi přátelskou atmosféru.

Zarezervujte si bezplatnou půlhodinovou konzultaci. Pobavíme se o vaší situaci a zjistíme, jestli najdeme společnou řeč. Navmínat mne můžete také prostřednictvím článků na mém blogu.

V roli projektové manažerky mám více než 10 let zkušeností z technologických firem. Během své kariéry jsem vedla více než 50 rozsáhlých digitálních projektů. Největší část mé praxe tvořila péče o zákazníky z velmi různorodých odvětví. Starala jsem se o více než 15 projektových týmů a do mých kompetencí mimo jiné spadalo také nastavování procesů na různých úrovních organizací. Pokud vás detailněji zajímají mé profesní zkušenosti, spojme se na LinkedIn.

Mému srdci jsou nejbližší klienti z řad digitálních startupů a malých či středních firem. Ráda se však pustím do spolupráce s každým, kdo touží pracovat s radostí a hlubokým pocitem smyslu svého úsilí.

Veronika Pavlíková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Veronika Pavlíková
Kobyliská 310/57
Praha 8
184 00

Doporučení
z první ruky

Veronika mi jako naprostému laikovi ohledně projektového řízení vše vysvětlila, seznámila mě se základy a principy, které jsem pak úspěšně aplikovala při své školní práci. Vše vysvětluje citlivě, trpělivě a pomocí otázek vás navádí ke správným odpovědím. Pomohla mi pochopit, že při správném pohledu můžu jako projekt rozdělit nejen pracovní, ale i soukromé věci a tím si ulehčit time-management, ucelit si a definovat představy co má vlastně být výstupem a vědět, co v jednotlivých částech cyklu projektu můžu očekávat. Děkuji jí a určitě se na ni ráda opět obrátím znovu.

Tereza Skala

HR & Operations Manager