Doporučení z první ruky

Mgr. Veronika Reicheltová — markeťačka, copywriterka a redaktorka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Veroniku jsem poznala v Donio jako social media managerku, což je pozice, kterou je jí možné svěřit opravdu od A do Z. Krom výborné copywriterky je Verča velmi zdatná v nápomocné, ale vždy pokorné komunikaci, základní grafice, zároveň má přehled o specifikách a trendech konkrétních sociálních sítí a nebojí se sestavit kompletní brandovou strategii značky. Přidanou hodnotu do strategických diskuzí přináší nejen v oblasti marketingu, proto bych ji určitě doporučila do týmu každého začínajícího businessu nebo etablované firmy, která je otevřená novým nápadům.

Ania Bornová
Marketing Manager, Donio

S Veronikou spolupracujeme přes rok a práce s ní je radost. Perfektně jsme si sedly hned od začátku. Veronika je spolehlivá, rychlá a dodržuje termíny. Je citlivá a kreativní, ale zároveň dokáže být i upřímná a odvážná. Vždycky pečlivě vnímala, co říkám a dokázala s tím pracovat a rozvíjet to dál. Je velmi pozorná k zadání, nabídne i jiné úhly pohledu, odborně poradí a doporučí, co funguje. S její prací jsem byla vždycky spokojená, a tak jsem se jí nebála dát volnou ruku. Dokáže připravit jak obsah, tak i celou koncepci a identitu. Umí si skvěle hrát se slovy a její texty mají vážně šmrnc. Pokud hledáte kreativní duši, přátelského profesionála s tahem na branku a skvělými nápady, je Veronika přesně to pravé. Příjemná a bezproblémová spolupráce zaručena! Určitě doporučuji!

Mgr. Lenka Čížková
CEO Forpex s.r.o.

S Veronikou se pracovně potkávám už řadu let – nejdříve při spolupráci u obecního zpravodaje, později i u společného klienta, kde působila jako marketingový specialista. Velice oceňuji její pečlivost a detailní přípravu všech textových i obrazových podkladů, ale také bystré oči, které odhalí sebemenší detail. Veronika je ale také velmi milý a empatický člověk, který se vždy snaží dané problematice porozumět do detailu – na společná pracovní setkání se vždy těším. Také má ráda udržitelný životní styl a napsala moc hezkou knížku Zbožňuju tě navždy, která se čte skoro sama.

Hana Melčová
grafička, DTP specialistka

Veroniku jsem oslovila při přípravě nových webových stránek mé cestovní kanceláře Snail Travel International. V současné době pro nás Veronika připravuje nové texty k destinacím, resortům a zájezdům. Spolupráci si chválím, texty splňují má očekávání, jsou plné zajímavých informací, přesto výstižné a úderné. Oceňuji Veroničinu snahu najít co nejlepší řešení pro náš obor, ukázkové texty na začátku spolupráce a doladění jednotné formy. Veronika dokáže svými texty vtáhnout člověka přímo do jednotlivých destinací a probudit touhu po cestování. Velkým přínosem je i automatické zapracování klíčových slov a frází, které nám pomáhají s lepšími výsledky ve vyhledávačích, Veronika s nimi pracuje citlivě a v textech působí přirozeně.

Kristina Králová
majitelka, Snail Travel International a.s.

Veronika u nás měla na starost kompletní online komunikaci produktové linie COMCON Systém. Vytvářela a posílala pravidelné newsletterové kampaně, podílela se na textové přípravě nových webových stránek, které následně administrovala, nastavila SEO a psala blog. Připravovala také texty na letáky, produktové listy, brožury a další propagační materiály. Se spoluprací jsme byli spokojení, Veronika si rychle osvojila technickou část produktů a mohli jsme se na ni ve všem spolehnout.

Ing. Petr Kraus
ředitel COMING PLUS, a.s.

Veronika k nám do týmu nastoupila jako posila pro online marketing a komunikaci, postupně začala pomáhat i při organizaci eventů a nakonec vedla jako project manažer přípravu nového webu. Po celou dobu měla na starosti sociální sítě, pravidelnou tvorbu newsletteru a všechnu textařinu – aktuality na web, PR články a inzerci, jazykové korektury, zprávy pro komunikaci v aplikacích, interní zpravodaj a další. Lidsky jsme si padly do oka na první dobrou a brzy skvěle zapadla do našeho kolektivu. Díky její pečlivosti a dodržování termínů na ni byl vždy spoleh, práci dotahovala do konce a dala si záležet na každém detailu. Skvěle komunikovala jménem firmy a žádný pedantský dozor nebyl potřeba, protože jsme věděli, že se na ni můžeme plně spolehnout. Vše bylo vždy profesionální a reprezentativní.

Lenka Zelinková
marketingový specialista, Secar Bohemia – SHERLOG

Najít správného člověka s hodnotami, které se mnou souzní, není úplně jednoduché, ale s Veronikou jsme si padli do oka od první chvíle. Na starosti u nás měla správu sociálních sítí pro studio Butterflies & Hurricanes a pro klienty a různorodé copy - psaní blogů, textací obalů a produktů pro klienty a další. Našemu dosavadnímu vedení soušlů dala řád a nastavila content plán, díky kterému jsme získali lepší přehlednost a dohledatelnost toho, co se kdy sdílí. Oceňuji zapálenost pro věc, spolehlivost a schopnost vcítit se do potřeb našich, našich klientů i cílových zákazníků. Veronika citlivě pracuje s textem, vnáší do něj nápaditost, hravost a lehkost.

Michaela Thomas
Design Director and Founder, Butterflies & Hurricanes

S Veronikou jsme se pracovně potkaly v týmu digitálního marketingu společnosti QS Quacquarelli Symonds. Na naší spolupráci oceňuji chuť učit se novým věcem, inovativní přístup k řešeným problémům, pozitivní přístup k práci, cit pro detail a schopnost dotahovat projekty do konce. Veronika se ráda a rychle učím novým věcem a žádná technologická inovace, kterých je ve světě online marketingu a sociálních sítí stále plno, jí není překážkou. Jako součást týmu patří Veronika k dynamičtějším osobnostem, které přinášejí nejen skvělé pracovní výsledky, ale dokáže vytvořit i příjemnou a zábavnou atmosféru pro ostatní. Při komunikaci s klienty je Veronika vysoce profesionální, v pracovním procesu se zaměřuje na co nejlepší výsledek pro klienty. Věřím, že bude Veronika skvělým přínosem pro každý marketingový tým.

Sofia Konstanzou
Social Media Executive, QS Quacquarelli Symonds

Veronika se v rámci pracovní stáže v Londýně stala součástí našeho online marketing týmu. Společně s ostatními se podílela na vytváření obsahu a denní správě sociálních sítí. Pro projekt QS Top Universities spravovala Facebook a Pinterest, starala se o komunikaci s fanoušky, zajišťovala běžnou administrativu a měsíční reporting. Má bystré oko pro virální příspěvky, kterými obohatila náš klasický social media plan. Veronika dokáže citlivě rozvrhnout posty pro sociální sítě tak, aby tvořily harmonickou komunikaci a tu nejlepší prezentaci každé společnosti. To z ní činí skutečný přínos pro společnosti, které potřebuje inspiraci v tom, co funguje, a co ne. Společně s naším marketingovým týmem se také podílela na analýze výzkumu, pod rukama jí prošly výsledky 2000 respondentů z celého světa. Její angličtina se zlepšovala každým dnem, díky čemuž dokázala plynule a poutavě prezentovat výsledky své práce. Veronika pracuje dobře v týmu i samostatně, svou práci podkládá relevantními zdroji, výzkumy a případovými studiemi. Věřím, že bude přínosem pro každý tým, který hledá schopného člověka s citem pro jazyk, analytickými schopnostmi a dobrým smyslem pro humor.

Natacha Cullinan
Head of Digital Marketing and Content, QS Quacquarelli Symonds

S Verčou jsme byli součástí in-house marketingového týmu SHERLOG, kde měla na starosti online marketing a textařinu. Starala se o sociální sítě, PR kampaně, otextování a launch nového webu a jeho následnou správu. Psala tiskové zprávy, články do časopisů, aktuality na web, texty na letáky a tištěné materiály. Pravidelně připravovala newsletter a pečovala o klientskou databázi. K tomu se starala o firemní textové korektury. Aby toho nebylo málo, podílela se na přípravě eventů. Každý v týmu měl svou specializaci, ale navzájem jsme potřebovali být zastupitelní, proto řešila Veronika i část mé agendy. Kromě pohodové atmosféry a skvělého kolektivu, který dokázala vytvořit, oceňuji spolehlivost, dodržování zadaných termínů, kreativní myšlení, vlastní iniciativu a přínos nových nápadů, kterými vždy obohatila celý tým.

Jan Nagy
marketingový specialista, SHERLOG Technology