Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Veronika Reicheltová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Veronika Reicheltová — markeťačka, copywriterka a spisovatelka

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Mgr. Veronika Reicheltová:
Veronika je velmi chápavý a samostatný specialista na komunikaci v sociálních sítích a médiích. Stačilo nastínit pár hlavních priorit a vypracovala pro moji firmu strategii a mediální plán, který plně korespondoval s cíli, které jsme si stanovili na začátku. Dotahuje věci do konce, rozumí své práci a je na ni spolehnutí. Pečlivost, s jakou podklady a strategii připravila, bylo přesně to, co jsem si představoval a trefila velmi přesně nabídku svých služeb v souladu s potřebami mé firmy.

Jaroslav Novák

CEO, ePace
S Veronikou jsme navázali spolupráci za účelem otextování nového webu a vylepšení SEO. Nemohli jsme si vybrat lepšího člověka. Spolupráce byla rychlá a přesně podle našich představ. Veronika se vcítila do naší značky a skvěle vystihla náš příběh. Textům dala nejen hlavu a patu, ale také hloubku, proto jsme s nimi byli spokojeni na první dobrou. Potěšilo nás, že Veronika automaticky zahrnula SEO i do produktových textů a s celkovou optimalizací stránek jsme spokojeni. Je vidět, že Veronika ví, co dělá, zná svůj obor a v textech dokáže promítnout to, co si představujeme.

David Kubný

zakladatel značky Woxkon
S Verčou jsme byli součástí in-house marketingového týmu SHERLOG, kde měla na starosti online marketing a textařinu. Starala se o sociální sítě, PR kampaně, otextování a launch nového webu a jeho následnou správu. Psala tiskové zprávy, články do časopisů, aktuality na web, texty na letáky a tištěné materiály. Pravidelně připravovala newsletter a pečovala o klientskou databázi. K tomu se starala o firemní textové korektury. Aby toho nebylo málo, podílela se na přípravě eventů. Každý v týmu měl svou specializaci, ale navzájem jsme potřebovali být zastupitelní, proto řešila Veronika i část mé agendy. Kromě pohodové atmosféry a skvělého kolektivu, který dokázala vytvořit, oceňuji spolehlivost, dodržování zadaných termínů, kreativní myšlení, vlastní iniciativu a přínos nových nápadů, kterými vždy obohatila celý tým.

Jan Nagy

marketingový specialista, SHERLOG Technology
Veroniku jsem oslovila při přípravě nových webových stránek mé cestovní kanceláře Snail Travel International. V současné době pro nás Veronika připravuje nové texty k destinacím, resortům a zájezdům. Spolupráci si chválím, texty splňují má očekávání, jsou plné zajímavých informací, přesto výstižné a úderné. Oceňuji Veroničinu snahu najít co nejlepší řešení pro náš obor, ukázkové texty na začátku spolupráce a doladění jednotné formy. Veronika dokáže svými texty vtáhnout člověka přímo do jednotlivých destinací a probudit touhu po cestování. Velkým přínosem je i automatické zapracování klíčových slov a frází, které nám pomáhají s lepšími výsledky ve vyhledávačích, Veronika s nimi pracuje citlivě a v textech působí přirozeně.

Kristina Králová

majitelka, Snail Travel International a.s.
Veronika u nás měla na starost kompletní online komunikaci produktové linie COMCON Systém. Vytvářela a posílala pravidelné newsletterové kampaně, podílela se na textové přípravě nových webových stránek, které následně administrovala, nastavila SEO a psala blog. Připravovala také texty na letáky, produktové listy, brožury a další propagační materiály. Se spoluprací jsme byli spokojení, Veronika si rychle osvojila technickou část produktů a mohli jsme se na ni ve všem spolehnout.

Ing. Petr Kraus

ředitel a předseda představenstva COMING PLUS, a.s.
Veronika k nám do týmu nastoupila jako posila pro online marketing a komunikaci, postupně začala pomáhat i při organizaci eventů a nakonec vedla jako projektový manažer přípravu nového webu. Po celou dobu měla na starosti sociální sítě, pravidelnou tvorbu newsletteru a všechnu textařinu – aktuality na web, PR články a inzerci, jazykové korektury, zprávy pro komunikaci v aplikacích, interní zpravodaj a další. Lidsky jsme si padly do oka na první dobrou a brzy skvěle zapadla do našeho kolektivu. Díky její pečlivosti a dodržování termínů na ni byl vždy spoleh, práci dotahovala do konce a dala si záležet na každém detailu. Skvěle komunikovala jménem firmy a žádný pedantský dozor nebyl potřeba, protože jsme věděli, že se na ni můžeme plně spolehnout. Vše bylo vždy profesionální a reprezentativní.

Lenka Zelinková

marketingový specialista, Secar Bohemia – SHERLOG
Najít správného člověka s hodnotami, které se mnou souzní, není úplně jednoduché, ale s Veronikou jsme si padly do oka od první chvíle. Na starosti u nás měla správu sociálních sítí pro studio Butterflies & Hurricanes a pro klienty a různorodé copy – psaní blogů, textací obalů a produktů pro klienty a další. Našemu dosavadnímu vedení soušlů dala řád a nastavila content plán, díky kterému jsme získali lepší přehlednost a dohledatelnost toho, co se kdy sdílí. Oceňuji zapálenost pro věc, spolehlivost a schopnost vcítit se do potřeb našich, našich klientů i cílových zákazníků. Veronika citlivě pracuje s textem, vnáší do něj nápaditost, hravost a lehkost.

Michaela Thomas

Design Director and Founder, Butterflies & Hurricanes
S Veronikou jsme se pracovně potkaly v týmu digitálního marketingu společnosti QS Quacquarelli Symonds. Na naší spolupráci oceňuji chuť učit se novým věcem, inovativní přístup k řešeným problémům, pozitivní přístup k práci, cit pro detail a schopnost dotahovat projekty do konce. Veronika se ráda a rychle učí novým věcem a žádná technologická inovace, kterých je ve světě online marketingu a sociálních sítí stále plno, jí není překážkou. Jako součást týmu patří Veronika k dynamičtějším osobnostem, které přinášejí nejen skvělé pracovní výsledky, ale dokáže vytvořit i příjemnou a zábavnou atmosféru pro ostatní. Při komunikaci s klienty je Veronika vysoce profesionální, v pracovním procesu se zaměřuje na co nejlepší výsledek pro klienty. Věřím, že Veronika bude skvělým přínosem pro každý marketingový tým.

Sofia Konstanzou

Social Media Executive, QS Quacquarelli Symonds
Veronika se v rámci pracovní stáže v Londýně stala součástí našeho online marketing týmu. Společně s ostatními se podílela na vytváření obsahu a denní správě sociálních sítí. Pro projekt QS Top Universities spravovala Facebook a Pinterest, starala se o komunikaci s fanoušky, zajišťovala běžnou administrativu a měsíční reporting. Má bystré oko pro virální příspěvky, kterými obohatila náš klasický social media plan. Veronika dokáže citlivě rozvrhnout posty pro sociální sítě tak, aby tvořily harmonickou komunikaci a tu nejlepší prezentaci každé společnosti. To z ní činí skutečný přínos pro společnosti, které potřebují inspiraci v tom, co funguje, a co ne. Společně s naším marketingovým týmem se také podílela na analýze výzkumu, pod rukama jí prošly výsledky 2000 respondentů z celého světa. Její angličtina se zlepšovala každým dnem, díky čemuž dokázala plynule a poutavě prezentovat výsledky své práce. Veronika pracuje dobře v týmu i samostatně, svou práci podkládá relevantními zdroji, výzkumy a případovými studiemi. Věřím, že bude přínosem pro každý tým, který hledá schopného člověka s citem pro jazyk, analytickými schopnostmi a dobrým smyslem pro humor.

Natacha Cullinan

Head of Digital Marketing and Content, QS Quacquarelli Symonds
S Veronikou se pracovně potkávám už řadu let – nejdříve při spolupráci u obecního zpravodaje, později i u společného klienta, kde působila jako marketingový specialista. Velice oceňuji její pečlivost a detailní přípravu všech textových i obrazových podkladů, ale také bystré oči, které odhalí sebemenší detail. Veronika je ale také velmi milý a empatický člověk, který se vždy snaží dané problematice porozumět do detailu – na společná pracovní setkání se vždy těším. Také má ráda udržitelný životní styl a napsala moc hezkou knížku Zbožňuju tě navždy, která se čte skoro sama.

Hana Melčová

grafička, DTP specialistka
www.hanam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS