Doporučení z první ruky

Ing. Veronika Vrábel Porteš — mediátorka, IP mediátorka a lektorka mediace


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Veronika je skvělá mediátorka. Problematice se věnuje již dlouho a je to vidět na jejich znalostech. Pracovala jsem s ní jak na mediačních projektech, tak mi byla lektorem. Oceňuji zejména její empatii a schopnost srozumitelně vysvětlovat problematiku.

Diana Lokajíčková
zapsaný mediátor

Verču jsem poznala v rámci víkendového kurzu mediace pořádaného Právnickou fakultou. Verču jsem na něm mohla sledovat během několika ukázkových mediací a velmi na mě zapůsobila svým příjemným a profesionálním vystupováním, které prozradily, že se mediaci již dlouho a s nadšením věnuje. Mediaci doporučuji a rozhodně doporučuji obrátit se právě na ni. Moc ti fandím, Verčo!

Tereza Brousilová
asistentka soudce (správní úsek) ve společnosti Městský soud v Praze

Veronika je jednou z mých lektorek nácviku mediace. Profesionální a přátelský přístup, dokáže pomoci a poradit. Věcem se věnuje do detailu. Podělí se o zkušenosti. Určitě doporučuji.

Ondřej Bečvář
advokát, mediátor, absolvent angličtiny pro právníky TOLES High, Masarykova univerzita Brno

Veroniku jsme mohl mnohokrát sledovat při jejích mediačních workshopech. Její styl na mě od začátku působil jako vysoce profesionální – zároveň však lidský a chápavý. Je pro mě vzorem v mediačních dovednostech i v umění naslouchat.

Jan Kubíček
Legal IT Consultant, Orbit

Veronika je mediátorka, která s klidem a empatií naslouchá všem zúčastněným, a zároveň porozumí situaci a dokáže jednotlivé pohledy stran vnímat v kontextech. Je to odbornice se zkušenostmi nejen se samotnou mediací, ale pomocí kurzů a článků dokáže také srozumitelně představovat mediaci jako takovou pro laickou veřejnost. Doporučuji ji kontaktovat, ať už si jste, nebo nejste jisti, zda je pro vás mediace ta správná cesta.

Alžběta Klatová

Velmi sympatická lektorka ochotná odpovídat na veškeré dotazy. Bylo zřejmé, že se v dané problematice dobře orientuje. Oceňuji obrovské nadšení pro věc. (Absolvování kurzu mediace přes Naučmese.cz.)

Kateřina Končeková

Slečna lektorka byla po celou dobu webináře velmi příjemná, profesionální a znalá dané problematiky. Poutavě vyprávěla o mediaci a byla ochotná zodpovědět všechny naše položené otázky. (Absolvování kurzu mediace přes Naučmese.cz.)

Michal Matoušek

Lektorka měla připravený kvalitní výklad a pohotově odpověděla na všechny dotazy. Byla milá a profesionální. (Absolvování kurzu mediace přes Naučmese.cz.)

Kristýna Zahálková

Veroniku Portešovou znám z kurzů o mediaci, které vede a které jsou velmi příjemně a zajímavě zpracovány. Je vidět, že tématu rozumí a zabývá se jím do hloubky, zároveň dovede velmi pochopitelným způsobem zprostředkovat předávání vědomostí pro ostatní. S kurzem jsem byl velmi spokojen a doporučuji jej všem, kteří k profesi mediátora směřují nebo se o mediaci zajímají.

Jakub Novák
student Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně

Lektorka je profesionálka v oboru. Během kurzu podávala všem účastníkům zajímavé a hodnotné informace. (Absolvování kurzu mediace přes Naučmese.cz.)

Filip Vrchovský