Doporučení z první ruky

Viktor Malcev — marketingový a byznys konzultant, stratég pro řízení webových projektů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 19 doporučení

S panem Malcevem jsme spolupracovali během jeho působení ve společnosti Acomware. Jako konzultant neustále přicházel s novými nápady jak náš web posunout, ať se jednalo o SEO, PPC, remarketing, display či jiné nástroje. Spolupráce to byla vždy příjemná a profesionální. Naší firmě přinesla zvýšení relevantní návštěvnosti a díky tomu více kvalitních poptávek.

Martin Koudelka
vedoucí marketingového oddělení, Jungheinrich ČR
martin.koudelka@jungheinrich.cz

Viktora jsem poznal při práci na redesignech velkých českých e-shopů jako schopného, pečlivého a férového projektového manažera. Nad projekty měl vždy plný dohled, efektivně řídil své kolegy a případné neshody řešil ke konečné spokojenosti obou stran. Kromě projektových schopností bych u Viktora vyzdvihl i jeho znalosti v oboru e-commerce a marketingu. Projekty dokázal obohatit o další nápady, případně je správně analyzovat a přijít na dosavadní problémy. Bez debat mohu Viktora doporučit a velmi rád si s ním spolupráci zopakuji.

Oldřich Kejík
CRO & UX & Web Analytics
www.oldrichkejik.cz oldrich.kejik@gmail.com

S Viktorem jsem spolupracoval na rozvoji řešení našeho e-shopu v době jeho působení v agentuře Acomware. Po celou dobu naší spolupráce přinášel do projektu nové myšlenky a inovativní změny. Naše společnost se tak postupně z pozice úspěšného lokálního prodejce etablovala v silného hráče v oblasti e-commerce segmentu voda-topení-plyn.

Spolupráce s panem Malcevem se osvědčila. UX analýza vypracovaná jeho týmem byla srozumitelná a podnětná.

Miroslav Štochl
Pražská teplárenská

Viktor je profesionál na svém místě. Má široký přehled v e-commerce, zajímavé myšlenky a postupy, které dokážou vytáhnout projekt o několik levelů výš. Kromě odbornosti, musím u něj pozvednout spolehlivost, odpovědnost a pečlivost, s kterou přistupuje ke své práci.

Karel Zimmermann
E-Commerce Manager ve Sconto nábytek

S Viktorem jsem se potkal ještě během jeho působení v agentuře Acomware. Nechodí kolem horké kaše, ví co a jak v online sféře funguje a co má smysl. Není jen teoretickým konzultantem, ale člověkem, který si vše osahal prakticky, a díky tomu jeho doporučení a spolupráce dává jasný smysl. Jako kolega z oboru ho doporučuji.

Jan Soukup
majitel e-shopu Lenosime.cz
www.lenosime.cz obchod@lenosime.cz

S panem Malcevem jsem spolupracoval na přípravě nového internetového obchodu pro společnost Woodcote. Díky jeho rozsáhlým technickým znalostem jsme byli schopni rychle identifikovat a navrhnout řešení všech pokročilých funkcionalit. Rozhodně ho mohu doporučit jako konzultanta, který perfektně rozumí problematice online marketingu a to i po technické stránce.

Adam Glumbík
Aglumbik.cz
www.aglumbik.cz glumbik@aglumbik.cz

S Viktorem jsem pracovala na společných projektech v ACOMWARE. Na naší spolupráci jsem ocenila jeho rozsáhlý přehled o dění v e-commerce, perfektní výsledky svěřených klientů a proklientský přístup. V rámci své pozice se hodně vzdělával a klientům navrhoval ucelené komplexní strategie včetně aktuálních novinek v e-commerce.

Simona Zábržová
CEO Giftisimo
simona@sim-ona.com

Viktor je praktik. Jeho doporučení vychází z dlouholetých zkušeností. Neuslyšíte od něj nějaké teoretické rady, které sice zní na schůzce hezky, ale v praxi nejsou použitelné. Z tohoto a mnoha dalších důvodů s ním rád spolupracuji téměř 10 let. Já osobně Viktora mohu jedině doporučit.

Martin Vlasák
provozovatel sklenik-expert.cz
www.sklenik-expert.cz martin.vlasak@sklenik-expert.cz

S Viktorem jsem měl tu čest se podílet na projektu optimalizace e-shopu stavebnin. Velmi se mi líbil jeho pohled na věc z širší perspektivy a hledání vzájemných souvztažností a následná synchronizace. Spolupráce s ním byla velmi obohacující.

Filip Jeřábek
Online Marketing Specialist