Doporučení z první ruky

Viktor Malcev — marketingový a byznys konzultant, stratég pro řízení webových projektů


Zobrazuji č. 11-19 z celkem 19 doporučení

Viktor byl součástí e-commerce konzultačního týmu, který jsem měl jako šéf tohoto oddělení na starosti. Oceňoval jsem především jeho vysokou odbornost, s jakou dokázal klientům pomoc ve složitých obchodních nebo marketingových požadavcích, zodpovědný přístup a schopnost dotahovat věci do úspěšného konce. I díky jeho úsilí se podařilo Acomwaru získat zajímavé klienty české e-commerce.

Ondřej Smékal
provozní ředitel Acomware s.r.o.
ondrej.smekal@acomware.cz

Viktor našemu týmu pomáhal několik měsíců s e-shopem Baushop.cz. Spolupráce se týkala online marketingu a celkového strategického byznysu. Viktor je rozvážný a systematický člověk, spolupráci s ním mohu doporučit.

Darko Bojič
zakladatel a bývalý majitel Baushop.cz
www.baushop.cz 604 996 929

Naše spolupráce začala při tvorbě webu, kdy jsme potřebovali pomoc se začátkem podnikaní na internetu a startem nového produktu. Viktor nám pomohl v první fázi vytvořit skvělý reprezentativní web pro zahraniční klientelu. V další fázi jsme se domluvili na marketingové podpoře, protože jsme potřebovali získat nové zákazníky. To se také povedlo na výbornou a tak jsme se rozhodli pro dlouhodobější spolupráci, která trvá již téměř druhým rokem.

Jiří Ragan MBA
majitel Deragan.com
deragan.com secretary@deragan.com

Pana Malceva jsem oslovil, když jsem potřeboval pomoc s realizací mého webu, který se týká investic a nemovitostí. Pomohl mi zorientovat se v mých cílech a očekáváních. Díky brainstormingu, kdy jsme zevrubně probrali mé podnikání, jsem si konečně udělal jasno, co vlastně chci a co od webu očekávám. Pomohl nám následně navrhnout i funkční web a dohlížel jako „stavební dozor“ na našeho dodavatele nového webového řešení. Určitě 100% spokojenost.

Dominik Losman
investor a podnikatel

Viktor mi pomohl nastartovat business v online světě a vytvořil nový web, který se oproti klasickým webům zaměřuje na půjčování svatebních dekorací. Se systémem, který se zdál zprvu velmi komplikovaný, si Viktor skvěle poradil. Oceňuji jeho odbornost, praktické rady a hlavně spolehlivost. Ráda Viktora doporučuji dál.

Ing. Bára Semiánová
majitelka webu www.allforweding.cz
www.allforwedding.cz

Viktor nám pomohl postavit web pro naši nově vznikající firmu. Oceňujeme vysokou odbornost, přístup k řešení problémů a nápady, s kterými přicházel v průběhu projektu. Práce se zhostil na výbornou a rád ho doporučím dále.

Hledali jsme specialistu, který by nám poradil s rozjezdem nového eshopu. Dostali jsme doporučení na pana Malceva. Pomohl nám a ušetřil poměrně velké finanční prostředky, kdy jsme byli rozhodnuti jít zcela jiným směrem a využít jiné eshopové řešení, což by se za krátký čas ukázalo jako ekonomicky špatné rozhodnutí. Velké plus za zkušenosti a rozhled v onlinu a malé mínus, že to bylo pro nás náročné vstřebat tolik informací :-))

Bc. Regina Marková
majitelka

Hledal jsem člověka, který bude schopný projektově řídit projekt nového e-shopu ve spolupráci s interním týmem a dodavatelem našeho ERP Abra. Vše proběhlo podle dohody a spolupráce splnila mé očekávání. Pana Malceva mohu určitě doporučit.

Aleš Hudeček
majitel
www.bezvavlasy.cz

S Viktorem jsem spolupracoval na projektu úpravy a optimalizace webu pro klienta z hlediska SEO, celkové struktury webu a úpravy pro korektní měření konverzí v rámci PPC. Oceňuji jasnou komunikaci a velmi efektivní a rychlé reakce na požadavky a jejich řešení. Spolupráci s ním mohu určitě doporučit!

Tomáš Kovářík
marketér na volné noze
www.neomarketing.cz