Doporučení z první ruky

PhDr. Viola Somogyi — redaktorka, korektorka a překladatelka z angličtiny, švédštiny, němčiny, dánštiny a norštiny


Zobrazuji č. 11-15 z celkem 15 doporučení

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti! Proto také spolupracujeme již několik let. Je skutečně VELMI profesionální, vždy dělá vše pro to, aby vyšla druhé straně vstříc. A to i v případech, kdy by jiní práci odmítli. Paní Viola je časově flexibilní, což oceňujeme zejména v době uzávěrek. Výjimkou není práce v pozdních večerních hodinách. Zkrátka spolupráce s paní Violou je zárukou nejen té nejvyšší kvality, ale také spolehlivosti. Mohu všem vřele doporučit (a doufám, že s rostoucím počtem klientů bude mít paní Viola stále čas také na nás ;)).

Jakub Starý
šéfredaktor LUI
www.lui.cz

Paní Viola Somogyi pro nakladatelství Portál přeložila několik knih ze švédštiny, dánštiny a maďarštiny. Většinou se jednalo o dětské tituly, které zvláště vyžadují cit pro jazyk. Spolupráce s ní byla vždy zcela perfektní, od dodržování termínů po kvalitu odvedené práce a nadstandardní zájem o věc. V Portále jsme rádi, že patří do okruhu našich překladatelů.

Martin Bedřich
šéfredaktor nakladatelství Portál

Služby Violy Somogyi naše firma využívá již několik let. Jsme velmi spokojeni s jejím příjemným jednáním, časovou flexibilitou i snahou vyjít zákazníkovi maximálně vstříc. Důležitá je pro nás i nekompromisní kvalita dodaných textů, které jsou často oproti originálu plynulejší a strukturovanější.

Roman Šuk
Sales2Win

Se spoluprací s Violou Somogyi jsem naprosto spokojen, a to hned z několika důvodů. Vyjma jejího naprosto a opravdu precizního překladu a jazykové vybavenosti patří ještě k lidem, s kterými když si člověk něco ujedná, tak to bezezbytku platí, což je v dnešní době čím dál vzácnější jev. Dále lze vyzdvihnout její cit a zájem o dané téma. Osobně ji mohu tedy vřele doporučit.

Jindřich Šteffl

S Violou mám jen samé dobré zkušenosti. Často potřebuji překlad do druhého dne a ona vždy včas vše dodá. Je velmi příjemná a velice dobře se s ní spolupracuje. Doporučuji všemi deseti.

Veronika Plevová