Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PhDr. Viola Somogyi > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

PhDr. Viola Somogyi — redaktorka, korektorka a překladatelka z angličtiny, švédštiny, němčiny, dánštiny a norštiny

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace PhDr. Viola Somogyi:
S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti! Proto také spolupracujeme již několik let. Je skutečně VELMI profesionální, vždy dělá vše pro to, aby vyšla druhé straně vstříc. A to i v případech, kdy by jiní práci odmítli. Paní Viola je časově flexibilní, což oceňujeme zejména v době uzávěrek. Výjimkou není práce v pozdních večerních hodinách. Zkrátka spolupráce s paní Violou je zárukou nejen té nejvyšší kvality, ale také spolehlivosti. Mohu všem vřele doporučit (a doufám, že s rostoucím počtem klientů bude mít paní Viola stále čas také na nás ;)).

Jakub Starý

šéfredaktor LUI
www.lui.cz
Paní Viola Somogyi pro nakladatelství Portál přeložila několik knih ze švédštiny, dánštiny a maďarštiny. Většinou se jednalo o dětské tituly, které zvláště vyžadují cit pro jazyk. Spolupráce s ní byla vždy zcela perfektní, od dodržování termínů po kvalitu odvedené práce a nadstandardní zájem o věc. V Portále jsme rádi, že patří do okruhu našich překladatelů.

Martin Bedřich

šéfredaktor nakladatelství Portál
Služby Violy Somogyi naše firma využívá již několik let. Jsme velmi spokojeni s jejím příjemným jednáním, časovou flexibilitou i snahou vyjít zákazníkovi maximálně vstříc. Důležitá je pro nás i nekompromisní kvalita dodaných textů, které jsou často oproti originálu plynulejší a strukturovanější.

Roman Šuk

Sales2Win
Se spoluprací s Violou Somogyi jsem naprosto spokojen, a to hned z několika důvodů. Vyjma jejího naprosto a opravdu precizního překladu a jazykové vybavenosti patří ještě k lidem, s kterými když si člověk něco ujedná, tak to bezezbytku platí, což je v dnešní době čím dál vzácnější jev. Dále lze vyzdvihnout její cit a zájem o dané téma. Osobně ji mohu tedy vřele doporučit.

Jindřich Šteffl

S Violou mám jen samé dobré zkušenosti. Často potřebuji překlad do druhého dne a ona vždy včas vše dodá. Je velmi příjemná a velice dobře se s ní spolupracuje. Doporučuji všemi deseti.

Veronika Plevová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS