Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vít Hruška, LL.M. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Vít Hruška, LL.M. — advokát

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Vít Hruška, LL.M.:
Profesionální spolupráci s advokátem Mgr. Vítem Hruškou, LL.M. můžu za celou naši společnost jen vřele doporučit. Velmi precizně a rychle nám pomáhá od doby našeho vzniku se všemi právnickými náležitostmi. Vždy nám navrhl a ochotně vysvětlil možnosti řešení, veškerá rizika i vlastní doporučení.

Mgr. Martina Neubauerová

CEO, Marion Marketing
Mgr. Hruška mi mimo jiné revidoval několik smluv, které jsem měl v úmyslu uzavřít. Na spolupráci s ním oceňuji hlavně to, že mi jednoduše a srozumitelně vysvětlil, co je potřeba provést. Vždy rychle reagoval na mé dotazy a snažil se mi poradit, jak vše provést bez zbytečných komplikací. Spolupráci s ním mohu vřele doporučit.

Tom Nguyen

trenér bojových sportů
Na Vítovi si vážím především velké profesionality, širokého rozhledu a osobního přístupu. Oceňuji také to, že dokáže i složité věci popsat srozumitelně.

Jan Kaše

RVLT Digital
Při řízení firmy člověk velmi ocení, když jednu důležitou část byznysu může někomu bez výhrad svěřit. Přesně takovou podporu máme v právních službách advokátní kanceláře Víta Hrušky.

Richard Preisler

Revolta
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS