Doporučení z první ruky

Ing. Vít Rabiňák — e-commerce konzultant, markeťák, manažer a lektor marketingu


Zobrazuji všech 6 doporučení

Měl jsem to štěstí, že mi byl Vít jeden čas nadřízeným a já se měl od koho učit. Jelikož je plný nápadů, informací a zkušeností. Takže když jsme ve Weledě potřebovali najít novou cestu a pohled na to, jak řídit náš digitální marketing, měl jsem se na koho obrátit.

Tomáš Horych
specialista digitálního marketingu, Weleda

S Vítem Rabiňákem dlouhodobě spolupracuji na výuce předmětu Marketingové řízení. Přednášky vždy získávají pozitivní zpětnou vazbu od studentů, stejně tak pozitivně studenti hodnotí zadané týmové úkoly. Je skvělé pracovat s profesionálem, který umí studenty zaujmout a má hluboké zkušenosti v marketingovém oboru.

Lucie Kvasničková Stanislavská
odborný asistent, Česká zemědělská univerzita

Vít nám přišel do Podnikatelského inkubátoru PointOne povídat o webové analytice (Google Analytics, AdWords, Pixel…). Díky němu jsme měli možnost probrat několik reálných případových studií. Při tom nám vysvětloval podrobnosti a zodpovídal naše dotazy. Vít má v problematice všeobecný přehled a je vstřícný při sdílení svých zkušeností.

Matyáš Dřevo
Co-founder a CMO, Dogsie.cz

S Vítkem spolupracuji kontinuálně už několik let na PPC kampaních. V digitálních a IT projektech je jako ryba ve vodě. Vítek je velmi spolehlivý a pečlivý. Hledá nové cesty, nebojí se změn, a především se můžete spolehnout, že bude práce dodělána včas a v perfektní kvalitě. Vždy se snaží najít optimální řešení a danému projektu se věnuje na maximum. Spolupráce s Vítkem má vizi, cíl i smysluplnou cestu.

Ing. Antonín Bojanovský
www.allin.cz

Vítek mě přijal k sobě do týmu jako specialistu na obsah. S Vítkem se velice dobře pracuje. Má neuvěřitelný přesah a rozsah nejen v oblasti online marketingu, rozhodně bych se s ním pustila i do offline. Pořád se vzdělává, testuje, objevuje nové způsoby a cesty. Zároveň je velmi otevřený nápadům ostatních. Všem v týmu dává šanci. Naslouchá a diskutuje. Dokáže věci vysvětlit a nebojí se zkoušet nové postupy. Doufám, že se naše cesty zase spojí. Být součástí jeho týmu byla velká škola a pořád se od něj mám co učit.

Magdalena Lukášová
specialista na obsah, copywriter

S Vítkem jsem se setkala ve Wolters Kluwer, kde dělal konzultanta online marketingu. Spolupracovala jsem s ním při vývoji nových online produktů, kde s námi řešil informační architekturu, průzkumy, SEO a strategii produktů. Dále se věnoval PPC a sociálním sítím. Vítek je velmi dynamický člověk, který má obrovský rozsah znalostí a lze se od něj hodně naučit. Rád o problémech diskutuje a hledá neotřelá řešení, která velmi rychle dokáže uvést do reality. Spolupráce s Vítkem je příjemná a hodně rozvíjející.

Pavlína Jiráková
specialistka digitálního marketingu