Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Vít Skalický > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Vít Skalický — mentor a lektor prezentačních dovedností a osobního rozvoje, moderátor

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Ing. Vít Skalický:
Zúčastnil jsem se několika akcí, kde Víťa vystupoval jako moderátor, řečník či lektor. Pokaždé byl jeho výstup výborný a nenapadá mne nic, co bych mohl vytknout (možná jeho hodně energetický styl přednášení, který může být pro někoho překvapivý). Je vidět, že má za sebou léta praxe a ví, o čem na svých školení mluví. Na posledním školení na téma „Jak si připravit řeč“ jsem se dozvěděl zajímavé informace, které člověk má možnost v praxi využít (například jak bojovat s trémou, jak upravit řeč dle tématu a časových možností atd.). Příjemná změna oproti kurzům Jak si udělat nejlepší prezentaci v PowerPointu. Líbilo se mi, jak Víťa zvládá odpovídat na někdy i zvláštní dotazy účastníků a dokáže poradit i pomocí příkladů z vlastní praxe. Jeho kurzy a individuální mentoring můžu rozhodně doporučit.

Jan Horký

Electronics Engineer
https://www.linkedin.com/in/jhorky/
Skvělý mentor s výborně připravenými workshopy. Vychází z vlastních zkušeností, což oceňuji. Doporučuji vyzkoušet a přesvědčit se.

Romana Skutková

referent MPSZ
www.linkedin.com/in/romana-skutkov%C3%A1…
Vítek se dokáže při mentoringu podívat na řeč ze všech možných úhlů pohledu a dát řadu doporučení s komentářem, takže člověk ví nejen co a jak, ale i proč. Vždy mi pomohl posunout řeč velký kus dopředu. Doporučil bych ho lidem, kteří mají před sebou nějakou důležitou prezentaci nebo přednášku.

David Homolka

konstruktér
www.linkedin.com/in/david-homolka-43a694…
Víťa je jeden z lektorů, jenž jde příkladem, a opravdu vidíte, že to, co vás učí, sám aplikuje v praxi, a dopomáhá mu to ke skvělým výkonům. Během jeho prezentování je plný vnitřního klidu, avšak jeho řeči jsou poutavé a člověk se dokáže vcítit do jejich obsahu. Když vidíte, jak zdatně si počíná při práci, lépe se vám pak přijímá jeho zpětná vazba. Ta cílí do citlivého místa a pomáhá vám se posunout k cíli za lepším prezentováním. Navíc Vít s vámi jedná upřímně a přátelsky. S klidným srdcem ho doporučuji.

Radek Blahoš

www.linkedin.com/in/radek-blaho%C5%A1/
Moc děkuji za skvělý workshop „Jak vyprávět příběhy“. Odnesla jsem si opravdu skvělý návod, jak vyprávět příběhy. Velmi oceňuji praktickou část, kdy byla možnost vše dát do praxe. Vít Skalický měl vše do detailu promyšlené a byl i skvělým vypravěčem.

Stella Krenčejová

lektorka
Proběhlý workshop „Jak vyprávět příběhy“ byl parádní. Jsem rád, že jsem se ho mohl účastnit. Přednášející hned na úvod ukázal svůj životní příběh, na kterém praktikoval skoro všechna pravidla. V následujícím čase nás s nimi seznámil a na závěr jsme si je vyzkoušeli ve skupince po dvou. Na úplným konci se ti nejodvážnější mohli podělit o svůj příběh a získat zpětnou vazbu od ostatních i samotného přednášejícího. Za mě to byla super akce, kterou mohu jenom doporučit. Díky!

Marek Svozílek

SW developer
www.linkedin.com/in/marek-svoz%C3%ADlek-…
Víťa mi jako mentor vícekrát pomohl s přípravou a nácvikem veřejných vystoupení. Trefná zpětná vazba a učení se praxí výrazně urychlili můj progres, proto Víťu mohu jako mentora jen doporučit.

Filip Antol

Analytik
www.linkedin.com/in/filip-antol-12b43092…
Víta Skalického znám přes rok. Za tu dobu jsem měl možnost poznat, že to, co říká, nevaří jen tak z vody, ale má načteno z vícero zdrojů. Jeho zpětná vazba vždy zanechává dobrý dojem díky uznání, co daný člověk už umí a dělá správně. Co je ale ještě hodnotnější, doporučuje i v čem se zlepšit s návodem JAK.

Pavel Wilhelm

CEO - ETM institute
etminstitute.com ~ pavwil@gmail.com
Víťu využívám jako osobního trenéra mluveného projevu. V mojí práci lektora mi pomáhá brousit moji nejdůležitější zbraň, hlasový projev. Moje mluvené slovo a gestikulace se po několika sezeních zlepšily natolik, že jsem si toho všiml nejen já a narostlo mi sebevědomí, ale i účastníci. Ti mi ve zpětných vazbách píšou, že mi bylo opravdu dobře rozumět a že celkově ty prezentace dávaly smysl. Díky, Víťo!

Marek Švec

lektor
www.mareksvec.cz ~ info@mareksvec.cz
Pod Víťovou taktovkou jsem měl možnost zúčastnit se dvou workshopů (srpen 2018, leden 2019) pro vedoucí osoby v sebe-rozvojových programech veřejného řečnictví a lídrovství. Víťova facilitace vynikala především organizovaností a strukturou reflektující rozmanitost účastníků. Svým pozitivním a vyrovnaným přístupem dokázal navodit atmosféru vhodnou pro otevřenou komunikaci a sdílení zkušeností. Poznatky z vlastní osvědčené praxe pak účinně dále zvyšoval kvalitu workshopů.

Jakub Janíček

Mechanical Engineer II – Static Equipment
jakub.janicek@mcdermott.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS