Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vítězslav Fedra > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vítězslav Fedra — IT konzultant a správce

Zobrazuji č. 110 z celkem 24 doporučení prezentace Vítězslav Fedra:
V roce 2012 jsme Vítkovi předali do správy veškeré naše IT. Vítek navrhl optimalizace, zmodernizoval síť, přeorganizoval data s důrazem na jejich zabezpečení, vytvořil automatický systém záloh, zabezpečený VPN přístup z internetu na soubory do firmy, zprovoznil synchronizace dat a mailů s mobilem a naučil nás využívat IT techniku mnohem efektivněji. Spousta věcí od té doby funguje zcela automaticky.

Petr Špaček

jednatel firmy Služby Minks s.r.o.
www.sluzbyminks.cz ~ spacek@sluzbyminks.cz ~ 606 664 373
Na spolupráci s panem Fedrou nedám dopustit. Kdyby všichni reagovali a řešili problémy jako on, bylo by to snadné. Můžete se spolehnout, že vás nenechá na holičkách a navíc je to velmi příjemný a dobře komunikující člověk. Jsem velmi rád, že IT firmy máme takto zajištěno.

Ondřej Svoboda

majitel a jednatel firmy Simple Lift s.r.o.
www.simplelift.cz ~ info@simplelift.cz
Víťu znám dlouho a za roky spolupráce se z nás stali kamarádi. Poznali jsme se v jedné velké korporaci, kde Víťa pracoval na pozici vedoucího IT specialistů. Tam jsem poznal, že je schopen řešit a vyřešit vše ke spokojenosti i nejnáročnějšího zákazníka. Jsem proto moc rád, že převzal IT správu a vše kolem toho u naší auditorské společnosti. A čeho si vážím úplně nejvíc? Že je na něho 100% spolehnutí!

Ing. Petr Skřička

jednatel a společník firmy S audit s.r.o.
www.saudit.cz ~ skricka@saudit.cz ~ 602 767 974
Pokud hledáte spolehlivého IT specialistu, mohu pana Fedru vřele doporučit. Zajistil rekonfiguraci našeho serveru v nové lokalitě a poradil si se všemi nástrahami tak, že to naše firma vůbec nepocítila. Má schopnost věci domýšlet a hledat další možná řešení. Kromě výborných odborných znalostí u něj oceňuji i schopnost jasné a příjemné komunikace, což u této profese nebývá vždy zvykem :-)

Ing. Bronislav Polák

www.bineo.cz ~ polak@bineo.cz ~ 702 205 486
Pro expedici do Brazílie jsme potřebovali naprogramovat systém, který přebere data o naší poloze z družicového systému SPOT a bude nás spolehlivě informovat SMSkami o pozici ostatních členů expedice. Vítkovo řešení bylo rychle hotové a plně funkční k naší naprosté spokojenosti. Díky.

Ing. Pavel Lacina

Product Marketing Manager
pavel.lacina@o2.com
Dlouholetá dobrá zkušenost. Oceňuji bezvadný návrh řešení (provoz serveru a všeho co s tím souvisí) a rychlost realizace. Děkuji.

Tomáš Klofanda

jednatel Consult 21, s.r.o.
tomas.klofanda@consult21.cz ~ 608 033 948
Vítek Fedra je opravdový odborník ve svém oboru. Pro naši firmu navrhl a realizoval kompletní IT systém od firemní sítě přes bezpečnostní řešení až po webové stránky. Pod jeho správou vše výborně funguje. Pokud ne, přichází velice rychle s vhodným řešením. Jeho služby můžeme jedině doporučit.

Blanka Lollková

asistentka ředitele firmy PREFA Troubelice a.s.
www.prefatroubelice.cz ~ 585 032 338
S panem Fedrou jsem zpočátku řešil vzhled a obsah webových stránek. Děkuji za věcné a podnětné připomínky stejně jako pomoc při výběrovém řízení na jejich tvorbu. S prací jsem byl velmi spokojený, i s doporučenými profíky dalších odborností. Později pan Fedra převzal kompletní správu našeho IT vybavení. Při předchozích výpadcích IT systémů naši doktoři prakticky nemohli pracovat, pan Fedra vymyslel a za velmi nízkých nákladů vytvořil systém, který nám toto riziko vyřešil. Vážím si vstřícnosti, odbornosti a pečlivosti pana Fedry, která je vidět například v dokumentaci našeho IT vybavení.

MUDr. Matěj Jurisa

Jednatel Dentema Stomatologie
www.dentema.cz ~ 777 611 464
Výborná spolupráce, velice rychle realizován vzdálený přístup a zabezpečení sítě. Mohu jen doporučit.

Petr Plichta

WP Trans Brno s.r.o.
wptransbrno@gmail.com ~ 607 037 942
Pod správou pana Fedry nám servery a počítače fungují dle našich představ. Pan Fedra má snahu předcházet problémům a díky svému velkému přehledu v IT dokáže najít adekvátní řešení pro naše potřeby i s ohledem na budoucí vývoj. Oceňuji jeho spolehlivost, rychlou komunikaci i časovou flexibilitu – např. aktualizace ERP pro nás dělá přes noc, takže nás to nezdržuje od práce. Pana Fedru jako IT profesionála mohu jen doporučit.

Ing. Ivana Divišová

CZ – OFI, a.s.
www.fortunogroup.cz ~ 545 233 170
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS