Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vítězslav Fedra > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Vítězslav Fedra — IT konzultant a správce

Zobrazuji č. 2124 z celkem 24 doporučení prezentace Vítězslav Fedra:
Na Vítka je spoleh. Převzal správu naší firemní sítě, kterou dal dohromady po dlouhých letech, kdy jsme ji zrovna dvakrát neudržovali. Teď to konečně šlape jak má.

Jiří Zmidloch

managing director Z-AGENCY s.r.o.
www.z-agency.cz
Dobrý den, níže uvedené hodnocení si u mě můžete ověřit i telefonicky, rád vám po telefonu vše potvrdím a upřesním (724 800 094). Pozitiva: +Znalosti: pan Fedra přichází, výpočetní technika funguje špatně, nebo vůbec, odchází - vše šlape jako hodinky. +Rychlost odezvy: pan Fedra reaguje okamžitě, nebo hned. Pátek, svátek… to je fuk. +Ochota: nevšední, zákazník si něco přeje, pan Fedra vyhoví. +Vystupování: příjemné, milé, vlídné, trpělivé, vždy s úsměvem, i když je třeba zákazník (já) někdy protivný a nevlídný. Negativa: -vyšší cena, člověk si rozmýšlí, jestli žádat o pomoc či nikoliv.

MVDr. Vítězslav Slabý

www.poradimesuverem.cz ~ slaby@poradimesuverem.cz ~ 724 800 094
Pan Fedra nám konečně vyřešil nastavení IT v naší společnosti. Velmi flexibilně a ochotně nám zabezpečil naše data a udělal pořádek v celém firemním nastavení. Jeho služby mohu jen doporučit!

Aleš Wolf

jednatel LeaseBack Invest s.r.o.
www.lbas.cz
Vítka mohu a musím doporučit, na požádání přijel 130 km i v sobotu. Velmi ochotný, odborník schopný analytického myšlení, navíc sympaťák.

Jiří Divišek

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS