Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vítězslav Fedra > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Vítězslav Fedra — IT konzultant a správce

Zobrazuji č. 1120 z celkem 24 doporučení prezentace Vítězslav Fedra:
Spolupracujeme s panem Fedrou už několil let. Z počátku naší spolupráce jsme ho pověřili pouze správou serveru, která probíhá bez problémů. Postupem času jsme velmi ocenili jeho odbornou pomoc, když jsme potřebovali rychlostně zoptimalizovat naše webové stránky. Díky jeho analýze, doporučení a odbornému tlaku na dodavatele se nám podařilo dosáhnout výrazného zlepšení. Pan Fedra umí vše vysvětlit logicky, přehledně a srozumitelně i pro počítačové laiky. Je trpělivý a vždy ochotně zodpoví všechny naše dotazy. Velmi oceňujeme flexibilitu a rychlost komunikace, která je nejen v našem oboru velice důležitá.

Jana Polláková

Jednatelka cestovní agentury ITALY HOLIDAY, s.r.o.
www.italyholiday.cz ~ info@italyholiday.cz ~ 723 817 519
Vítek Fedra nám pomohl zmapovat a zaktualizovat naši firemní IT správu. Je odborníkem ve své oboru, oceňuji komunikaci, vstřícnost a ochotu hledat řešení.

Mgr. Renata Svobodová

daňový poradce
www.beatis.cz ~ renata.svobodova@beatis.cz
U pana Fedry oceňujeme nejenom jeho velice profesionální přístup, ale také jeho maximální vstřícnost a ochotu. Celý náš firemní tým se na něj může vždy spolehnout. Jakmile nastane nějaký problém, pan Fedra jej rychle a bez komplikací vyřeší.

Ing. Veronika Vintrlíková

Pharmind Corporation s.r.o.
www.pharmind.cz ~ sales@pharmind.cz ~ 777 770 522
Vítek Fedra nám pomohl s mnoha problémy s počítači a internetem. Oceňuji v IT neobvyklý lidský přístup, vstřícnost a trpělivost i s netechnickými uživateli.

Zuzana Krátká, DiS.

Společnost Podané ruce o.p.s. – vedoucí pobočky Vyškov
www.podaneruce.cz ~ kratka@podaneruce.cz ~ 608 371 262
Pan Fedra je spolehlivý IT odborník. Reaguje rychle, vyřeší problém, ukáže nové vychytávky. Jeho IT služeb ve firmě využíváme přes 10 let a jsme velmi spokojeni.

Michal Zerzáň

Vertical Limit, s.r.o.
www.verticallimit.cz ~ 602 505 016
Pana Fedru mi doporučil známý, jelikož jsme měli firemní síť v zanedbaném stavu. Výsledkem je, že pan Fedra ochotně a rychle udělal vše k naší spokojenosti. Firemní síť nyní funguje bez problémů a mně odpadla jedna velká starost.

Marek Baltas

jednatel
www.bmc-tech.cz
Z hlubin IT světa mě Víťa zachraňuje poměrně často. Nejvíc si cením toho, že má pochopení a najde si čas obvykle okamžitě. Problém vždy vyřeší s nejmenšími ztrátami a často mi poradí i jak dalším předcházet. Jsem ráda, že se na něj můžu vždy obrátit, a ráda ho doporučím.

Milena Schoberová

cestovni agentura a penzion
www.alpen-aktiv.cz
Víťa nám pomáhal s implementací svolávacího systému pro zaměstnance přes SMS server a naprogramoval k němu webové rozhraní. Výsledek je uživatelsky velice přívětivý a perfektně optimalizovaný. Z naší strany naprostá spokojenost.

Václav Sobol

jednatel ve firmě Zahrada-art s.r.o.
www.zahrada-art.cz
Potřeboval jsem vyřešit problém s e-maily. Museli jsme vymyslet co s tím a následně udělat přesun. Od chvíle, kdy jsem kontaktoval pana Fedru, běželo vše jak má. Rychle se ozval, na všem jsme se domluvili a problém v krátkém čase vyřešili. Přístup perfektní a celkově velmi profesionální. Kdykoliv budu řešit záležitosti v tomto směru, je pan Fedra jasná volba.

Pavel Kořínek

jednatel
www.pkotviraceoken.cz ~ obchod@pkotviraceoken.cz ~ 734 259 259
S panem Fedrou spolupracujeme teprve krátce. Nastavení Active Directory, které pro nás realizoval bylo bezproblémové, vše rychle domluvené i realizované. Prozatím výborná spolupráce, mohu jen doporučit.

Tomáš Hampl

vedoucí IT Zajezdy.cz
www.zajezdy.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS