Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vítězslav Fedra > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Vítězslav Fedra — IT konzultant a správce

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Vítězslav Fedra:
Vítek Fedra nám pomohl s mnoha problémy s počítači a internetem. Oceňuji v IT neobvyklý lidský přístup, vstřícnost a trpělivost i s netechnickými uživateli.

Zuzana Krátká, DiS.

Společnost Podané ruce o.p.s. – vedoucí pobočky Vyškov
www.podaneruce.cz ~ kratka@podaneruce.cz ~ 608 371 262
Pan Fedra je spolehlivý IT odborník. Reaguje rychle, vyřeší problém, ukáže nové vychytávky. Jeho IT služeb ve firmě využíváme přes 10 let a jsme velmi spokojeni.

Michal Zerzáň

Vertical Limit, s.r.o.
602 505 016
Pana Fedru mi doporučil známý, jelikož jsme měli firemní síť v zanedbaném stavu. Výsledkem je, že pan Fedra ochotně a rychle udělal vše k naší spokojenosti. Firemní síť nyní funguje bez problémů a mně odpadla jedna velká starost.

Marek Baltas

jednatel
www.bmc-tech.cz
Z hlubin IT světa mě Víťa zachraňuje poměrně často. Nejvíc si cením toho, že má pochopení a najde si čas obvykle okamžitě. Problém vždy vyřeší s nejmenšími ztrátami a často mi poradí i jak dalším předcházet. Jsem ráda, že se na něj můžu vždy obrátit, a ráda ho doporučím.

Milena Schoberová

cestovni agentura a penzion
www.alpen-aktiv.cz
Víťa nám pomáhal s implementací svolávacího systému pro zaměstnance přes SMS server a naprogramoval k němu webové rozhraní. Výsledek je uživatelsky velice přívětivý a perfektně optimalizovaný. Z naší strany naprostá spokojenost.

Václav Sobol

jednatel ve firmě Zahrada-art s.r.o.
www.zahrada-art.cz
U pana Fedry oceňujeme nejenom jeho velice profesionální přístup, ale také jeho maximální vstřícnost a ochotu. Celý náš firemní tým se na něj může vždy spolehnout. Jakmile nastane nějaký problém, pan Fedra jej rychle a bez komplikací vyřeší.

Ing. Veronika Vintrlíková

Pharmind Corporation s.r.o.
www.pharmind.cz ~ sales@pharmind.cz ~ 777 770 522
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS