Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vladimír Janský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vladimír Janský alias Vadio — grafický designér s přesahem do marketingu a reklamy

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Vladimír Janský:
Vadio má spoustu kreativních nápadů a je schopné naslouchat zpětné vazbě. Potřebovali jsme design obálky naší knihy « Human Crossings » příběhy o uprchlících. Vadio vložilo do projektu veškerý svůj zápal. Obálka opravdu přitahuje pozornost a prodeje rostou. Bravo Vadio!

Brigitte Deneck

President - International Pneumaphony Association, Writer
Měl jsem to štěstí se potkat s Vladimírem osobně v Londýně a musím říci, že celý proces od první schůzky po hotový doručený design byl rychlý a naprosto profesionální. Od první schůzky jsem věděl, že jednám s profesionálem, je velice intuitivní a hned rozeznal, jaký design bude vyhovovat mně i mému businessu. Po této zkušenosti jsem ho požádal také o další práce, vše je vždy doručeno v maximální kvalitě se smyslem pro detail. Je mi potěšením doporučit jeho služby ostatním. (ORIGINÁLNÍ ZNĚNÍ: I was lucky to met Vadio personally in London and I have to say that all the process from first meeting to ready to print design delivery was absolutely smooth and fast. From the first meeting I knew, that I deal with professional, he is very intuitive and easily recognised what design suits me and my business. After this experience, I decided to ask him also about leaflet design and development of my website. All was delivered in great quality, so it’s my pleasure to recommend him further.)

Jakub Gajzler

profesionální fotograf
Vladimír je velice profesionální a velmi zručný ve Photoshopu. Vytvořil pro mě nádhernou fotomanipulaci. Obnovil 40 let starou fotografii ve špatné kvalitě a opět jí navrátil život + vytvořil i její velice kreativní alternativu. S potěšením využiji jeho služby znovu.

Roger Huges

Požádala jsem Vláďu, aby vytvořil obal na můj e-book o čakra józe. Nechala jsem to úplně na něm a byla velmi příjemně překvapená výsledkem. Ačkoliv jsme se nikdy nepotkali osobně a komunikovali pouze přes email, Vláďa rozuměl práci, kterou dělám, a design je jemný a jednoduchý. Jsem velmi spokojená a vřele doporučuji.

Martina Doubková

www.jogadoma.cz
Nedávno jsem na webu hledal unikátní typy vizitek. Během toho mi napsal kamarád a doporučil mi Vláďu. Prý se doslova vyžívá v materiálech a originálních designech. Kontaktoval jsem jej a je tomu opravdu tak. Výsledek byl naprosto překvapivý. Celá spolupráce byla naprostá radost. Těším se na další spolupráci. Děkuji!

Michal Takáč

zakladatel a CEO
www.phytopurbio.com
Na Vláďu jsem dostal tip. Hledal jsem někoho, kdo zvládne vytvořit logo přesně podle mé představy pro můj projekt paramedicsjourney.com. Okamžitě pochopil moji představu, vytvořil několik náčrtů a bez problémů adaptoval design na základě mých připomínek. Od Vládi vím, že na základě mých požadavků výsledek nesplňuje všechny aspekty logo designu, ale jsem nesmírně rád, že je výsledek přesně takový, jaký jsem si představoval. Výsledek je naprosto profesionální včetně logo manuálu ve vektoru i rastrové grafice – a to vše během několika dní!!! Jsem naprosto spokojený, a proto Vláďu s radostí doporučuji!

Marek Balicky

záchranář na cestách
paramedicsjourney.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS