Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. et Mgr. Vladimíra Škorpíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. et Mgr. Vladimíra Škorpíková — konverzní copywriterka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. et Mgr. Vladimíra Škorpíková:
S Vlaďkou Škorpíkovou jsem spolupracoval na projektech malých i velkých, jednoduchých i na těch složitějších. Všechny projekty však měly společný lehoučký a plynulý průběh. Dodržování termínů klidně i na několika projektech současně je při spolupráci s Vlaďkou hračka. Její bohaté zkušenosti s řízením webových projektů, ať už z agentur nebo ze spolupráce s freelancery, se přeměňují na obrovskou dávku empatie jak vůči dodavatelům, tak i vůči zadavatelům projektů. Každému, kdo se mě zeptá na projekťačku, rozhodně doporučuji na prvním místě Vlaďku. Vám také. Všemi deseti!

Tomáš Štrbák

UX designer, House of Řezáč
www.houseofrezac.com
Doporučuji! Spolupráce s Vlaďkou byla velmi příjemná a přínosná. Připravila komentáře k homepage webu, specifikovala textovou strukturu a poradila, na jaké věci bychom se měli zaměřit. Texty jsou jejím kamarádem - fascinovalo mě, jak rychle ji něco napadá. Velmi se mi líbí její lidskost a profesionalita v projevu ke klientovi. Byla pro mě radost s ní spolupracovat a ráda se na ni budu obracet i nadále.

Radka Procházková, DiS.

Ředitelka marketingu, PENDA s.r.o.
www.penda.cz
Děkuji vám Vladimíro za zaslané texty, jsou excelentní! Jste nenahraditelná :)

Aleksandra Smolarek

Content Marketing Specialist, Etuo
Vlaďko, jedním slovem: perfektní! Mám pocit, že mi čtete myšlenky, a to, co se já v interview neobratně snažím formulovat, vysvětlíte v článku jednoduše a s grácií. Jen tak dál!

Martin Chytrý

mojeBillboardy.cz
Vlaďko, děkuji vám za texty! Je to perfektní!!!!!!!!!!!!! Vaše práce nemá chybu!!!!!!!!!! Přesně tak jsem si to představovala!!!!! :)

Jitka Prošková

Marttan manufacture
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS