Doporučení z první ruky

VOJTa Herout — fotograf se všestranným zaměřením


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Skvělá spolupráce, fotky, kvalitní. Maximální profesionalita, určitě mohu doporučit.

Libor Nerad
advokát
www.moreno-vlk.com

Pan Herout fotografuje naše zaměstnance již několik let a máme velmi dobrou zkušenost s celým procesem. Vždy mi vyšel vstříc ohledně data i času. Během focení oceňujeme uvolněnou atmosféru a milou komunikaci. Snímky jsou po každém focení dodány rychle a s kvalitou jsme spokojení.

Tereza Lacinová
office manažerka Animal clinic Praha
Www.animalclinic.cz

S Vojtou spolupracujeme již řadu let a rádi se k jeho práci vracíme. Ve svých fotografiích dokáže zachytit přesně to, co se snažíme našim sledujícím a uživatelům sdělit. Fotky jsou věcné, ale zároveň mají náboj a duši. Díky tomu je můžeme používat opakovaně. Vojta je pohotový a operativní, a tak i občas nepředpokládané situace a změny dokážeme snadno vyřešit. Komunikuje rychle, hledá řešení, přichází s vlastními nápady. Je profesionál. Na naše každoroční focení nových projektů se vždy těším. Vím, že se na něj mohu spolehnout.

Mgr. Andrea Křivánková
PR a komunikace, management
www.adapterraawards.cz andrea.krivankova@nap.cz

Vojtu mohu s klidným svědomím doporučit, fotil mi několikrát realizaci mých návrhů interiéru. Vždy mi vyšel časově vstříc a s domluvou nebyl nikdy problém. S výsledkem jsem spokojená, fotky jsou hezké a kvalitní, zároveň za rozumnou cenu. Jakmile budu mít zase co nafotit, znovu ho ráda poptám.

Eva Provazníková
architektka - návrhy interiérů
www.archep.cz archep@archep.cz 734 675 583

S Vojtou spolupracuji více než 10 let. Nafotil všechny naše stavební realizace a vždy byl výsledek naprosto bezvadný. Vojta je příjemný, komunikativní a stoprocentně spolehlivý fotograf. Fotografie nám zpracovává jak v náhledovém režimu, tak ve vysokém rozlišení. Zpravidla nám akce nafotí na avízo cca 14 dní dopředu a fotografie posílá do pár dní po fyzickém focení. Fotografie jsou vždy naprosto skvělé, vyvážené a kompozičně přesné.

Ing. Vladimír Pošvic
architekt, stavař
www.design-build.cz

Komunikace, kvalita fotografií a rychlost dodání v naprostém pořádku, dle mých představ. Velmi profesionální přístup při focení. Pana Herouta mohu opravdu jen doporučit! A určitě využijeme jeho služeb i v budoucnu.

Gabriela Kucielová
marketingový manažer
www.picaso-m.cz

Pan Herout u nás fotil zaměstnance na firemní kampaň, jednalo se o fotky z kancelářských prostor a z výrobní haly. Nebyl u nás poprvé, takže už trošku znal prostředí a věděl do čeho jde. Komunikace byla bezproblémová a samotné focení taktéž. Měli jsme připravený harmonogram, který se nám s panem fotografem podařilo dodržet. Ačkoliv byly fotky určené na firemní kampaň, nechtěli jsme, aby byly strojené a to se povedlo, právě díky němu. Měl lidský, až kamarádský přístup, takže zaměstnanci z toho nebyli tolik ve stresu. Mně osobně se s ním spolupracovalo skvěle a doufám, že ještě budeme mít příležitost se při nějakém focení či akci setkat.

Natálie Trnková
personalistka
www.thimm.cz

S Vojtou spolupracuji již více než 10 let. V dnešní době je příjemné pracovat s někým, kdo ochotně a flexibilně komunikuje, dodržuje termíny a dodá zakázku v požadované kvalitě. Při práci hodně kreativně přemýšlí a dokáže i „vylepšit“ původní představu zákazníka. Rád využiji Vojtových služeb v každém dalším našem projektu.

Michal Bařina
CEO, Global Marketing s.r.o.
barina@globalmarketing.cz

Vojtu jsme si najali jako svatebního fotografa a byla to skvělá volba! Perfektní komunikace a profesionalismus. Fotky na 1*. Kdykoliv v budoucnosti budeme potřebovat fotografa, Vojta bude naší první volbou.

Michal Pařízek
produktový manažer
https://twitter.com/parezem

S Vojtou spolupracuji na focení mých interiérových zakázek již 13 let. Vždy mi vyjde vstříc, je s ním perfektní domluva, při focení rozumí mým požadavkům a snaží se najít řešení. Zpracované fotografie obdržím ve vysoké kvalitě a zároveň rychle. Pro mou práci interiérového designéra jsou profesionální fotky velmi důležité a i když vím, že je na trhu mnoho dobrých fotografů, nemám potřebu zkoušet někoho jiného, protože naše spolupráce funguje a já jsem velmi spokojena. Současně mě baví stejný rukopis odvedené práce, který si každý profesionál časem získal.

Renata Pápai
interiérová designérka
www.renatapapai.cz info@renatapapai.cz 608 560 369