Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Vojtěch Bruzek > Doporučení

Doporučení z první ruky

BcA. Vojtěch Bruzek — webdesignér a UX designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace BcA. Vojtěch Bruzek:
Mgr. Petr Kott
Skvělá kvalitní práce návrhu celé aplikace pro Android. Výborná komunikace a rychlost řešení. Doporučuji!

Mgr. Petr Kott

vývojář Android a iOS aplikací, tvůrce webových aplikací a stránek
Bezproblémová spolupráce, kterou rozhodně můžu jen doporučit. Dodržování termínu, preciznost, ale i spousta nápadů a vlastní invence. Pokud chcete, aby vše fungovalo, doporučuji se na Vojtu Bruzka obrátit.

Michal Makoš

Reas.cz ~ michal@reas.cz ~ 777 321 313
S Vojtou Bruzkem jsme spolupracovali již na několika projektech. Velmi si ceníme jeho profesionality, kreativity a celkového přístupu k práci, včetně dodržování všech domluvenýh termínů. Vždy se jednalo o kompletní návrh a design webových stránek včetně kódování a s výsledky jsme velmi spokojeni. Velké poděkování patří Vojtovi také za jeho trpělivost a pečlivé ladění všech sebemenších detailů. Pokud by někdo z mých známých řešil design webových stránek, vždy bych mu s klidným svědomím doporučil právě Vojtu (což už se také několikrát stalo :-)

Miloš Bartoníček

společník firmy Nabídky práce s.r.o.
www.nabidky-prace.cz
S prací pana Bruzka jsme maximálně spokojeni. Vyhovuje nám rychlost, operativní komunikace, moderní design i kvalita a odborná asistence při vývoji nových produktů. Do budoucna rozhodně počítáme s další spoluprací.

Vojtěch Novák

výkonný ředitel, GPSDozor.cz
www.gpsdozor.cz
Dlouhodobá a kvalitní spolupráce je základním kamenem každé činnosti. Spolupráce s Vojtou je velmi efektivní a příjemná. Své práci se věnuje precizně a s určitou grácií. Zejména rychlé a konstruktivní jednání dodává našemu partnerskému vztahu výhodu a značnou hodnotu. Spolupráci mohu jen doporučit, ačkoli jen do takové míry, která mu neubere prostoru pro nás :)

Ing. Daniel Smeták

Sales Representative
www.idealmedia.cz ~ smetak@idealmedia.cz
Pro Primát.cz nám Vojtěch Bruzek připravil návrhy několika sekcí a propagačních bannerů. Na Vojtěchovi mj. oceňuji schopnost dodat grafiku téměř na první dobrou. Empatie, profesionalita? Vyzkoušejte sami :)

Tomáš K.

developer
www.primat.cz
Profesionální přístup i výsledek práce. Skvělá komunikace a 100% dodržování termínů. Skvělá spolupráce. Děkuji!

Mojmír Honyis

m.honyis@seznam.cz ~ 775 267 153
S Vojtou dlouhodobě spolupracujeme na tvorbě tváří společných globálních webových projektů. Oceňuji Vojtovu kvalitu, spolehlivost a profesionalitu.

Lukáš Vlček

CEO, Webvalley
www.webvalley.cz ~ vlcek@webvalley.cz ~ 732 270 080
Skvělé nápady a profesionální přístup k tvorbě tiskovin a materiálů na míru našim potřebám. Mohu jen doporučit.

Jaroslav Trojan

Associate, Credo Ventures a. s.
www.credoventures.com
Spolupracujeme spolu dlouhodobě a každá práce byla vždy příjemným pracovním zážitkem, ze kterého vzešly kvalitní výsledky. Komunikace a předávání nápadů bylo vždy vzájemně inspirativní. Kreativita a návrhy řešení u Vojty pramení v dlouholeté zkušenosti, kterou otevřeně obohacuje, aby jeho práce byla vždy na nejlepší úrovni. Doporučuji pro spolupráci!

Jan Otisk

UI Designer, Seznam.cz, a.s.
www.seznam.cz ~ info@janotisk.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS