Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vojtěch Havlíček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vojtěch Havlíček — reklamní fotograf, retušér a fotomontér

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Vojtěch Havlíček:
Vojta je velmi kreativní člověk a mistr fotomanipulací. Výsledné práce jsou opravdu neuvěřitelně povedené. Vstupní materiály si zvládá i sám nafotit, což je v rámci procesu obrovská výhoda. Spolupracujeme spolu dlouhodoběji a stále mě Vojta svým umem překvapuje a dokazuje mi i celému týmu, že patří mezi českou špičku ve svém oboru. Už teď se těším na další spolupráci a mohu ji jen doporučit.

Radim Dittrich

idea maker a režisér Action Please a Idea Please
Vojta je talent, což prokázal na skvělých prolínačkách na téma film vs. dron. Jsme spokojení a můžeme ho tím pádem vřele doporučit.

Alexandr Novotný

DronPro
Vojta je král Photoshopu a cézar vizuálních imaginací. Skvěle se mi s ním pracuje, protože je velice kreativní a puntičkářský. Nejvíce na něm ale oceňuji jeho nekonfliktnost a to, že netahá do procesu tvorby ego. A nejlepší na tom je, že i výborně fotí a funguje na place, takže to pak má jeden člověk pod palcem.

Adam Troják

S Vojtou je perfektní spolupráce. Od jeho přístupu přes profesionální postprodukci fotek po dodržení slova a odevzdání práce včas. Určitě zase ráda jeho služby využiju!

Lucie Křížková

fotografka
Vojta lektoruje v naší škole fotografie. Vyučuje fotomanipulaci. Jeho práce je velmi precizní, vždy dotažená do detailu. Pružně a příjemně komunikuje a se studenty má svatou trpělivost. V týmu funguje skvěle!!

Antonín Lavrenčík

fotograf a zakladatel Ateliéru v Továrně
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS