Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Vratislav Čermák, Ph.D., PMP > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Vratislav Čermák, Ph.D., PMP — trenér, mentor a konzultant osobní produktivity, time managementu a projektového řízení

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Vratislav Čermák, Ph.D., PMP:
Vynikající trénink, který vám pomůže uvědomit si nejčastější chyby, které každý děláme a které způsobují ten už pověstný postesk „nestíhám, nemám vůbec čas“ a pomůže najít vlastní cestu k tomu, jak se soustředit na ty věci, které jsou opravdu důležité. Zároveň ale velmi lidskou formou s ohledem na osobní život, kde se, co si budeme povídat, ty opravdu důležité věci rozhodně najdou. A navíc ještě s praktickými tipy jak na to. Prostě smysluplně využitý čas :-)

Honza Stanko

ředitel značky a komunikace T-Mobile CZ & Telekom SK
Vráťa je expert na oblast projektového řízení. Zcela upřímně mohu říci, že patří mezi nejzkušenější osoby, které jsem kdy potkal. Je spolehlivý a nápomocný. Vždy byl mezi námi důvěryhodný a profesionální vztah. Vráťa má rád inovace a moderní technologie.

Tomáš Holý, PMP

Head of Project Managers ve společnosti T-Mobile
Trénink doporučuji každému, kdo si uvědomuje, že ho práce brzy přeroste. Je lepší tuto dovednost získat dříve, než dojde k vyhoření nebo než vás situace donutí si tyto dovednosti pracně nacházet sám. Neobjevujte již objevené a přihlaste se na tento trénink, nic neztratíte, ale získáte drahocenný čas pro sebe. Jestli na tento trénink nemáte čas, je nejvyšší ČAS se na něj přihlásit!

Tomáš Pouch

zakladatel Černí koně, z.s.
Pracoval jsem s Vráťou, když byl zodpovědný za tým projektových manažerů v T-Mobile Czech Republic. Mohu ho doporučit jako velice zodpovědného člověka, který pracuje velice systematickým a strukturovaným přístupem. Vždy pracoval na svém osobním rozvoji a hledal další příležitosti pro využití svého potenciálu.

Pavel Hadrbolec

Vice President Financial Controlling Europe, Deutsche Telekom
Vráťa je velice zkušený projektový manažer, který dá do projektu vše, aby dopadl úspěšně. Je velice zdatný v technologiích, má silnou orientaci na výsledek a dokáže vést lidi. Vráťa je jedním z nejlepších, ne-li nejlepší projektový manažer, kteří v současné době pracují pro T-Mobile Czech Republic.

Jakub Jonáš

Product Development Senior Manager, T-Mobile Czech Republic
Vráťa je vyrovnaný člověk s vynikajícími dovednostmi v oblasti projektového řízení a schopností nakopnutí téměř ztracených projektů. Je dobře strukturovaný, s přátelským a otevřeným přístupem ke svým kolegům. V této oblasti si vybudoval pozici důvěryhodného odborníka. S Vráťou jsem spolupracoval rád.

Jan Znamenáček

Director ICT, PPL CZ
Vráťa je rozený projekťák. Sám zdatný a vysoce kvalifikovaný vývojář, se zájmem o interaktivitu a design, velký smysl pro humor, stabilní pod tlakem a velmi přesný. Když byl projekt v jeho rukou, bylo to velmi komfortní. Ztělesňuje mantru, že řízení projektů se týká řízení lidí, nikoliv procesů, metodik nebo technologií.

Karel Minařík

Software Developer, Elasticsearch
Vráťa je skvělý školitel. Jeho seminář představoval kombinaci praktických ukázek, vlastních nápadů a technologických možností. Skvělé jsem si to užil a ještě se naučil spoustu nových věcí.

Marek Vozka

provozní ředitel ve společnosti People in Need
V práci je pro mne důležité, aby můj nadřízený byl i můj partner. V tomto případě tomu tak bylo. Jedná se o velmi zkušeného profesionála ve svém oboru s přirozenou autoritou. Jako zaměstnavatel bych chtěl mít ve svém týmu právě takové osobnosti, jako byl Vráťa.

Martin Starý

senior projektový manažer ve společnosti T-Mobile Czech Republic
Praktická cvičení pomáhají zafixovat dovednosti a snáze se mi pak přenášejí do každodenní praxe. Školení mělo dobré tempo. Měla jsem dostatek prostoru porovnat svůj přístup a své zkušenosti s ostatními.

Blanka Mikešová

manažer CSS procesů, T-Mobile Czech Republic, a. s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS