Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Vratislav Čermák, Ph.D., PMP > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Vratislav Čermák, Ph.D., PMP — trenér, mentor a konzultant osobní produktivity, time managementu a projektového řízení

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Vratislav Čermák, Ph.D., PMP:
Nečekejte nudné prezentace o milionech slajdů! Možnost si vše vyzkoušet a dostat okamžitý feedback je super přidaná hodnota. Nuda rozhodně nebyla :-)

Daniel Bursa

technický analytik, eParkomat
Praktická cvičení a následné porovnání s ostatními – díky tomu je velice dobře poznat, jak se každý dívá jinak na jeden problém a jeho řešení.

Zdeňka Grund Illnerová

manažerka týmu projektových a procesních specialistů, T-Mobile Czech Republic, a. s.
Trénink mi pomohl se zamyslet nad tím, kdy a jak dělám určité typy úkolů, proč to někdy jde, a někdy naopak vůbec ne. Líbilo se mi, že jste nikdy neměl univerzální odpověď, ale pomáhal jste nám najít si nejlepší styl práce pro každého zvlášť. Několik postřehů jsem použila hned druhý den, např. zapisuji si své úkoly na den přesněji a dělím je podle kontextů. Baví mě teď pozorovat, jak to zabírá. Díky!

Michaela Kučerová

Člověk v tísni
Měli by na Tvůj trénink přijít všichni ti, kteří prokrastinují a chtějí s tím něco dělat. Bez zájmu o změnu nebo alespoň korekci svého stávajícího způsobu, jak nakládat s časem, žádný trénink ani sdílení zkušeností nefunguje. Vyzkouším vše, co jsem si z Tvého tréninku odnesla. Celý trénink byl fajn, mnohovrstevný, a tím jsi celou dobu dokázal udržet pozornost a zájem všech. Děkuji!

Danuše Kulhánková

obchodnice a marketérka
Navštívil jsem kurz zaměřený na time management a byl jsem velmi spokojený. Řadů věcí jsem ihned začal používat v práci – vše se osvědčilo jako funkční. Kurz se zkrátka zakládal na zkušenostech lektora, což osobně považuji za velmi důležité, protože tím školení získává na důvěryhodnosti.

Daniel Srch

Regional Training Coordinator, PricewaterhouseCoopers Akademie
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS