Ing. Vratislav Čermák, Ph.D., PMP

trenér, mentor a konzultant osobní produktivity, time managementu a projektového řízení

Zbožňuji nové technologie, šikovné nástroje a aplikace. S jejich pomocí vás naučím vědomě využívat čas a posunu vás ke smysluplnému přístupu k životu. Účinné techniky osobní produktivity, time managementu a projektového řízení testuji mnoho let, ty nejlepší si osvojíte za jediný tréninkový den.

 • Tréninky, workshopy a semináře
  • Naložte se svým časem smysluplně – nemusíte dělat všechno, důležité je vytvořit si prostor k zamyšlení a začít naplňovat svůj čas smysluplnými věcmi.
  • Papírů les, nebo paperless? – bezpapírový přístup (paperless) už není jen o převedení papírů do elektronické podoby, je to o efektivitě a snadnosti fungování odkudkoliv.
  • Projektové řízení – kreativní posloupnost kroků a kombinací různých postupů, jak nápady transformovat ve skutečné výsledky.
  • Týmová komunikace – je nejdůležitějším, a často také nejvíce podceňovaným, nástrojem každého manažera.
 • Firemní tréninky – pro vaši společnost připravím specifický trénink na míru.
 • Online kurzy a programy – tematické webináře.
 • Mentoring, konzultace, projekty – tváří v tvář se o věcech pobavíme detailněji a více do hloubky.

Nedostává se vám čas na důležité věci, odcházíte z práce od nedodělané práce nebo prostě nestíháte? Přečtěte si můj e-book Zkroťte svých 12 časožroutů a získejte zpět den pro sebe. Další dávku inspirace a praktické tipy si můžete dopřát na mém blogu.

Od roku 1999 se pohybuji v oblasti projektového řízení. Pracoval jsem v malých výkonných firmách i pro mezinárodní telekomunikační společnost T-Mobile. Řídil jsem rozsáhlé projekty, vedl a školil týmy projektových manažerů. Projektové řízení mě naučilo nejen efektivně hospodařit s časem lidí ve svém projektovém týmu, ale především efektivně řídit čas svůj. Naučil jsem se, jak poznat, co je a co není důležité a jak smysluplné věci efektivně dokončovat.

Společnosti, se kterými spolupracuji na osobním rozvoji jejich zaměstnanců: T-Mobile, Fortuna, L´Oréal, Generali, Innogy, Moneta Money Bank, Impact Hub, Člověk v tísni a další.

Motto: Mým cílem není z lidí dělat výkonné a vysoce efektivní stroje, ale ty, kteří se zamýšlí nad smysluplností jejich konání a přínosem věcí, do kterých svůj čas investují.

Trénink: Naložte se svým časem smysluplně

Ing. Vratislav Čermák, Ph.D., PMP
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Vratislav Čermák, Ph.D., PMP
Na Sypkém 89/9
Praha 8
180 00
Telefon:222 364 311
Email:nvn@vratislavcermak.cz
Web:www.vratislavcermak.cz
LinkedIn:cermakv
Facebook:cermak.vratislav
Instagram:kremik
X (Twitter):kremik
Účet:2601004559/2010 (Fio)
IČ:68229143 (plátce DPH)
DIČ:CZ7905033224

Doporučení
z první ruky

Vynikající trénink, který vám pomůže uvědomit si nejčastější chyby, které každý děláme a které způsobují ten už pověstný postesk „nestíhám, nemám vůbec čas“ a pomůže najít vlastní cestu k tomu, jak se soustředit na ty věci, které jsou opravdu důležité. Zároveň ale velmi lidskou formou s ohledem na osobní život, kde se, co si budeme povídat, ty opravdu důležité věci rozhodně najdou. A navíc ještě s praktickými tipy jak na to. Prostě smysluplně využitý čas :-)

Honza Stanko

ředitel značky a komunikace T-Mobile CZ & Telekom SK