Doporučení z první ruky

Jiří Wolf — full-stack webový vývojář


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Na doporučení našeho IT spolupracovníka jsme oslovili pana Wolfa s žádostí o zpracování našeho nového e-shopu na speciální potravinový doplněk. Spolupráce proběhla rychle a naprosto bez problémů. Pan Wolf s ochotou vyslechl všechny naše požadavky, které pak obratem aplikoval do webové prezentace a e-shopu www.reproman.cz. Bez komplikací máme v e-shopu dodatečně implementovánu platební bránu nebo aplikaci doručovacího kurýra. I v současné době jsou jakékoliv naše požadavky nebo drobné úpravy řešeny velmi rychle, což velmi oceňujeme. Spolupráci s panem Wolfem můžeme všem jen doporučit. Ke své práci přistupuje s klidem a zodpovědně 😉.

Kolektiv Lékárny Tomášov
Zlín
www.reproman.cz

Spolupráci s panem Wolfem můžeme jedině doporučit. Oceňujeme zejména jeho profesionalitu, spolehlivost, dodržování termínů, což je pro nás důležité, a v neposlední řadě také lidský přístup. Ten se už dnes málo vidí, a právě v sociálních službách, které zastřešujeme, je důležitý. Odvedená práce pana Wolfa je precizní a jsme rádi, že spolupráce mezi námi probíhá již řadu let.

Vítězslav Pivoda
Ateliér Impala – sociální podnik s.r.o.
www.atelier-impala.cz

Spolupráci s Jiřím velmi doporučuji, hlavní předností je profesionální a rychlý přístup, je ochoten vždy poradit a najít vhodné řešení. Dodržuje stanovené termíny a jeho proaktivní přístup nám ušetřil finance i čas.

Mgr. Alena Ondráčková
jednatel EXTRAPLAST, s.r.o.

S Jirkou jsme začali spolupracovat formou konzultací k vývoji PHP aplikace, postavené na frameworku Nette. Jeho zkušenosti z jiných projektů nám pomohly zvládnout přechod na verzi 4. Jirka nám velmi pomohl najít cestu a ověřit řešení několika zapeklitých problémů. Postupně se rozsah spolupráce rozvinul i na pomoc s programingem některých modulů. Přestože Jirkova hlavní výhoda je schopnost analyzovat a realizovat celé nové projekty, velmi rychle se byl schopen přizpůsobit a zapojit i do našeho již běžícího projektu. Spolupráci s Jirkou oceňujeme a můžeme doporučit.

Jiří Klofáč
jednatel PatronDomu s.r.o.
www.patrondomu.cz