Doporučení z první ruky

Zdeněk Čulík — produktový designér se specializací na webové aplikace


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Spolupráce se Zdeňkem byla výjimečná. Dokázal samostatně pracovat pouze s daným zadáním. V průběhu celého procesu návrhu pohotově řešil celou řadu výzev UX a důsledně přicházel s inovativními řešeními, jako bylo vytvoření našeho vlastního Design Systému, implementace systému překladů do aplikace a změny vzhledu na základě tokenů. Během 8 měsíců jsme úspěšně vytvořili čtyři samostatné webové aplikace spolu s vlastním nástrojem pro tvorbu stránek a e-mailů. Spolupráci se Zdeňkem vřele doporučuji, protože jeho výjimečné schopnosti, kreativita a odhodlání z něj dělají neocenitelný přínos pro jakýkoli projekt nebo tým.

Milan Worsch
Attendu Co-founder

Zdeněk pro nás ve velmi krátkém čase vytvořil fantastické návrhy webových stránek. Oceňuji, že drží slovo a práce je hotová včas. Výsledky předčily očekávání.

Radek Hušek
Co-founder v Sens, Forbes 30 Under 30

Zdeněk je pro tým Channel Lab neocenitelným přínosem. Jeho dovednosti v oblasti produktového designu vedly k úspěchu různých projektů, zejména k návrhu UX/UI pro Aireen, webovou aplikaci zaměřenou na lékařskou diagnostiku pomocí umělé inteligence. Aplikace Aireen je certifikována jako zdravotnický prostředek a získává významné investice. Jeho návrhy pro mobilní aplikaci Fiddo rovněž poskytují bezproblémový uživatelský zážitek pro psí komunitu. Kromě toho jeho příspěvky k našim firemním webovým stránkám zlepšují naši online prezentaci a identitu značky. Zdeněk je talentovaný, cílevědomý a na výsledky orientovaný produktový designér.

David Navrátil
Serial Entrepreneur & Innovator