Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MDDr. Zdeněk Řehoř > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

MDDr. Zdeněk Řehoř — zubní lékař a lektor kurzu Zdravé zuby

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace MDDr. Zdeněk Řehoř:
Skvělé propojení teorie a praxe a to zábavnou formou. Člověk si musí uvědomit, že zuby jsou prostě zásadní téma a čím dřív se o ně začneme pečlivě starat, tím později budeme řešit všelijaké problémy. No jak už někteří jiní účastníci psali – od té doby nevynechávám mezizubní kartáčky :)

Veronika Štočková

Kurz byl podán zábavnou, ale i odbornou formou. Bavilo mě prostě všechno. Teorie a ukázky super. Plno zajímavých informací. Určitě bych doporučila všem – třeba i těm, co mají ze zubařů strach (fakt to není tak hrozný).

Martina Ocskaiova

Hodně přínosný kurz. Otevře oči. Měl by na něj jít každý, kdo si myslí, že ví, jak si má čistit zuby, aby pochopil, že neví a je to třeba dělat lépe. Investice času a peněz se pak několikanásobně vrátí. Určitě doporučuji!

Pavel Sochor

Od kurzu si čistím zuby mezizubním kartáčkem :) Do té doby jsem věděl, že bych měl, ale je pro mě vždycky důležité, aby mi někdo vysvětlil proč. A to přesně udělal Zdeněk. Bylo to hodně zajímavé, takové základní a přitom důležité znalosti o tom, jak to v puse funguje. Rozhodně doporučuju!

Jiří Martišek

www.posilovnawebu.cz ~ jirka.martisek@gmail.com
Toto je NEJPŘÍNOSNĚJŠÍ kurz na Naučmese! Zdeněk nám všem čistil zuby. Pod jakým úhlem a tlakem držet kartáček? Zažijete si to. Dozvíte se, co všechno zubař u preventivní prohlídky „pouze pohledem“ nevidí. A jak správně postupovat, když máte ulomený zub nebo kaz. Taky váš zubař ještě nedělá pravidelný rentgen? Přijďte.

Petr Hlubina

Velmi přínosný kurz. Se zuby a zubaři mám bohaté zkušenosti, přesto jsem se dozvěděla nové a užitečné informace. Doporučuji. Nebylo to jen o samotném čištění zubů, ale také o zubařině jakožto byznysu, motivaci, jak čistit zuby dětem ap. Během kurzu jsem dostala odpovědi na všechny sporné otázky. Prostor byl příjemný a klidný, lektor den i zhruba hodinu před kurzem upozornil, že se kurz koná.

Eliška Lukaščíková

Tento kurz by měl byt součástí základního vzdělaní každého člověka. Pomohl mi nastartovat správnou péči o zuby, ze které se, jak doufám, stane rutina.

Pavel Filip

Výborný kurz, jednoznačně stojí za ten čas i peníze. Dozvěděla jsem se mnoho užitečných informací a ač jsem si myslela, že se o zuby starám docela dobře, používám mezizubní kartáčky i nit, ukázalo se, že se to dá dělat opravdu mnohem lépe. Tolik informací se u zubní hygienistky či zubaře nemá člověk šanci za tu chvilku dozvědět. Velmi doporučuji!!!

Petra Požárová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS