Doporučení z první ruky

Zdeňka Kolláriková — propagátorka bio potravin a kreativního vaření


Zobrazuji všech 7 doporučení

Ing. Mira Vlach

Když pořádám sraz nezávislých profesionálů Na volné noze, snažím se každý rok poskládat dream team členů týmu, partnerů a dodavatelů, se kterými pro účastníky vykouzlíme ten nejlepší zážitek a atmosféru. Zdenka Kolláriková je pro mě už od první spolupráce jasná volba. Moc oceňuji její nekompromisní nadšení pro zdravé a dobré jídlo, milou povahu, profesionální přípravu a ochotu věnovat pozornost i těm nejmenším detailům. Rozhodně doporučuji – jak její recepty a jídlo, tak spolupráci s ní!

Ing. Mira Vlach
projektový manažer, trenér a konzultant
Luboš Moravec

Měl jsem tu čest se se Zdeňkou dvakrát potkat jako spolupořadatel setkání nezávislých profesionálů portálu Na volné noze ve Valticích. Viděl jsem do zákulisí přípravy Zdenčiných bio dobrot a měl jsem privilegium přednostních ochutnávek. Vážení, jídlo od Zdeňky je labužnický sen! Polévky, pomazánky, zeleninové drinky, křehké sušenky – všechno více než znamenité. Snažil jsem se okoukat co se dalo, koupil si její kuchařku „Moje bio pochoutky“ a s radostí kuchtím, kuchtím :) Děkuji Zdeňce za všechno, co pro propagaci zdravého stravování dělá.

Luboš Moravec
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec

Zdeňka je mou dlouholetou inspirací nejen po profesní, ale i po lidské stránce. Otevřená novým myšlenkám pluje proti proudu všednosti zažitých kulinářských stereotypů. Léta praktických zkušeností pro kruh rodinný bravurně zúročila v profesní sféře. Celostní přístup k řešení zdravotních problémů přírodní cestou se osvědčil mnoha klientům a klientkám, včetně mě samotné. Žádný Zdenčin recept nepostrádá chuť, ba naopak. Přála bych všem milovníkům zdravých dezertů ochutnat dort Sofie s pravým marcipánem. Jako majitelka první FIT restaurace ve Zlíně mohu potvrdit, že se jedná o jeden z nejlepších dezertů, který jsem v životě ochutnala.

Tereza Vojáčková
spolumajitelka FitFoodie Restaurant, Zlín
www.fitfoodie.cz

Se Zdeňkou Kollárikovou jsem spolupracovala při vydání její knihy Moje BIO pochoutky, kterou vydala spolu s Ivanem Machem v nakladatelství Grada. Společná práce na knize byla velmi příjemná, Zdeňka měla vždy vše pečlivě připravené a její korektury byly perfektní. Během následného období, kdy jsme knihu i společně propagovaly, jsme se sblížily více než je standardní ve vztahu autor – redaktor. Její přístup k výživě, znalosti a spousta nápadů na různé recepty mě velmi pozitivně ovlivnily a dokonce změnily můj pohled na zdravou výživu. Do té doby jsem neznala spoustu zajímavých surovin, ze kterých se dá uvařit dobré jídlo, a to, že v současné době jsou běžně v jídelníčku mojí rodiny cizrna, pohanka, jáhly, chia semínka a peču každý týden chleba z žitné a špaldové mouky, je Zdeničky zásluha. Díky!

Ivana Kočí
vedoucí redaktorka sportovní redakce nakladatelství Grada Publishing

Velmi dobře si pamatuji moment, kdy jsem se poprvé potkala se Zdeňkou. Byla jsem rozhodnuta se svou, dle lékařů nevyléčitelnou nemocí, něco udělat. Mé obavy a úzkost z toho, jak dál, se po prvním setkání s ní začaly rychle vytrácet a já věděla, že jsem ve správný čas na správném místě. Našla jsem ve Zdeňce nejen profesionála, který dokáže ochotně a trpělivě reagovat na každý můj dotaz, ale také člověka, kterému důvěřuji. Její pracovitost, kreativita, pečlivost a dovednost jít s odvahou dál ve světě obchodu, osvěty, kurzů vaření, doplňků stravy, bio kosmetiky, je pro mne jako zákazníka i člověka učením.

Jitka Dudysová
rodinný terapeut

Zdeňka Kolláriková mi milým a nenásilným způsobem otevřela oči, krásně a přirozeně hovoří o zdravém vaření, ukázala mi, jak je vaření jednoduché, jak jde využít snadno všechny suroviny a potraviny, které mám doma po ruce a přitom je výsledek skvělý. A moc dobrý. Vždy, když vařím, vzpomenu si na ni, na její cenné rady a informace. Líbí se mi i její milá a přirozená vystoupení v televizi a na YouTube, i nezasvěcený člověk vše pochopí a dostane chuť na tato zdravá a výborná jídla. Díky Zdeňce už mám stejně energie a síly jako ona.

Martin Faflík
manažer tuzemského obchodu Country Life, s.r.o.
www.countrylife.cz faflik@countrylife.cz 777 324 262

Se Zdeňkou Kollárikovou pracuji už pár let v týmu Skutečně zdravé školy. A byť se vídáme sporadicky, o tom, jaká je skvělá kuchařka a jak cíleně a vytrvale pozvedá výživový vkus těch, kteří mají chuť kulinařit, vím své. Jeden příklad za všechny uvedu: Zdenčin recept na vánoční štolu (http://bit.ly/stolarecept) jsem neváhala vyzkoušet a od té doby je nejenom u nás navždy „doma“. Bio vstupní suroviny dělají ze štoly štolu výjimečnou… tak to má Zdeňka s každou recepturou. Moc Ti fandím, Zdeni!

Karolina Kallmünzerová
manažer programu Skutečně zdravá škola
www.skutecnezdravaskola.cz karolina@skutecnezdravaskola.cz