Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zdeňka Puková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Zdeňka Puková — tlumočnice, překladatelka a soudní tlumočnice angličtiny a francouzštiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Zdeňka Puková:
Hodnotit Zdenčiny tlumočnické kvality mohu pouze podle ohlasů diváků. A ty byly vždy skvělé. Na co ovšem při spolupráci se Zdeňkou vzpomínám bylo její nasazení, flexibilita, zářící oči a celkově lidskost. Potřebujete-li tlumočit pro jakkoli početný dav, se Zdeňkou nejenom že nešlápnete vedle, ale budete na to vzpomínat s radostí a vděčností.

Tomáš Hajzler

https://www.tomashajzler.com/
www.peoplecomm.cz
Zdeňka pro nás tlumočila několik seminářů a konferencí z angličtiny do češtiny a vice versa. I přes poměrně specifický slovník našich akcí, byla vždy dobře připravená a tlumočení bylo přesné a terminologicky správné. Zvládala skvěle jak konsekutivní tak simultánní tlumočení i v obtížnějších podmínkách s horším technickým vybavením.

Jan Valeška

PRO-BIO LIGA, Asociace místních ekologických iniciativ, Česká technologická platforma pro ekologické zemědělství, Kuchyňka, z.s.
nadacepropudu.cz/o-nas/jan-valeska/
Ing. Martin Kříž, PhD.
Mgr. Zdeňka Puková je profesionálka a kolegyně, se kterou jsem se seznámil před mnoha lety ještě za studií. Vždy skvěle připravena a vždy seriozní a zodpovědný přístup k práci. Mohu vřele doporučit.

Ing. Martin Kříž, PhD.

překladatel čínštiny, soudní tlumočník čínského a ruského jazyka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS