Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Zita Sanetrníková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Zita Sanetrníková — výrobce přírodní vlasové kosmetiky Haaro Naturo, lektorka přírodního barvení, kadeřnice

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Zita Sanetrníková:
Do studia Haaro Naturo chodím velmi ráda. Po roce a půl vidím znatelné změny na kvalitě vlasů: růst nových, lesk, snadnější rozčesávaní, netřepení konečků. Prostředí kadeřnictví je příjemné a čas, kdy mám hennu na hlavě, trávím čtením Domácího časopisu s kávou nebo s čajem. Je to oáza pohodového zastavení se z každodenního shonu. Nabízí tu k zakoupení spoustu kvalitních přírodních produktů. Mám zkušenost se šampony, deodoranty, pleťovou maskou, pleťovou kosmetikou. Jsem s nimi i s laskavým přístupem spokojena a vždy se těším na další návštěvu.

Mgr. Helena Vacková

Asi dva roky chodím do přírodního kadeřnictví Haaro Naturo. Používají zde přírodní kosmetiku a také přírodní barvy na vlasy. Moje barva vlasů je po nich velmi přirozená, dobře mi kryje šediny a odrosty vlasů jsou skoro neznatelné. Jsem velmi spokojená.

Eva Ježková

Jsem nadšena. Byla jsem zde poprvé a určitě ne naposledy. Paní kadeřnice Soňa je velmi příjemná. Ostříhání a mytí super, nakoupení henny a dalších přírodních produktů bez chemie. Budu doporučovat dál! Ať se vám daří, Soňo a Zito!

Karlička Klihosmečková

Kouzelné, voňavé prostředí, šikovná paní kadeřnice, skvělý čaj, úžasné přírodní produkty. Jsem moc spokojená a mé vlasy též. Už se těším na další návštěvu.

Lucie Duchanová

Jsem moc spokojená! Milá paní kadeřnice, která poradí, podělí se o vlastní zkušenosti s přírodní vlasovou kosmetikou a ustřihne přesně to, co chcete. Navíc voňavá přírodní péče, žádná chemie, česká výroba. Nádhera. Zřejmě jsem našla tu svou kadeřnici, ke které se budu ráda vracet!

Lůca Javorková

Mohu jen doporučit! Příroda je příroda. Moc děkuji za skvělý přístup a profesionální služby. Až budu v Čechách, zase se zastavím.

Ludka Vloemans

Na rozdíl od mýdel na vlasy, se kterými jsme si moc nesedli, šampuky miluji. Měla jsem je od různých značek a občas si s nimi zpestřila vlasovou péči, na kterou jsem používala především tekuté šampony. V srpnu tohoto roku se mi naskytla možnost otestovat šampuk od firmy Haaro Naturo, který vyvinula přímo paní majitelka. Doporučila mi ten na rychle se mastící vlasy a řekla, že by měl vydržet cca jako 500 ml tekutého šamponu. Na fotce vidíte, jak vypadá šampuk dnes po 2 a půl měsících používání – ze 100 gramů zbývá 52. Co je ale nejdůležitější – je dokonalý! Žádný jiný šampon či šampuk mi na hlavě nevytvořil tak krásnou krémovou a bohatou pěnu. Ač vlasy skvěle vyčistí, jsou po něm dokonale vyživené a hydratované. Pro mě je to opravdu zázrak a nic lepšího jsem na vlasech neměla, na mou duši na psí uši. Již je i na jejich e-shopu v různých variantách podle typu vlasů a já jsem si jista, že až ho vyzkoušíte, budete stejně nadšeni jako já. Nezapomeňte si také přečíst složení šampuků – je přírodní a božské.

Instagramerka Krásná s přírodou

www.instagram.com/krasnasprirodou/
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS