Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Dudková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Dudková — průvodkyně a koučka se zaměřením na kariérní rozvoj a podporu podnikání

Zobrazuji č. 2130 z celkem 40 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Dudková:
Koučování s paní Dudkovou mohu jen doporučit. Dokáže člověka navést na správnou cestu. Najednou vidíte problém z jiného úhlu, ukáže se vám celá situace bez posuzování a hodnocení. Zjistíte, že to co se vám zdálo jako velký problém, jde vyřešit. A to nejlepší je, že to řešení víme a máme ho v sobě. Jen jsem nevěděla, jak se k němu dostat. S pomocí paní Dudkové na to řešení sami přijdete. Máte podporu, přátelské prostředí, kde se cítíte dobře a uvolněně. Zažijete sdílení a správné otázky a dojde vám spousta „aha momentů“, kdy si říkáte Jak to, že jsem to neviděla dřív. Je zde propojeno i somatické koučování, které vám ukáže co vám v dané situaci pomůže. Na konci sezení máte ujasněné myšlenky a máte správný směr –víte co můžete udělat. Také se cítíte lépe, vše si urovnáte a vykročíte správným směrem. Díky koučování s paní Dudkovou jsem zvládla pohovor a podařilo se mi získat novou práci. Opravdu mohu jen doporučit.

Martina Pavlíčková

mapavlickova@seznam.cz
Zuzana má profesionální a zároveň lidský přístup ke klientovi. Pomohla mi podívat se na věci z jiného úhlu pohledu. Velmi obratně mě dovedla ke stanovení si cílů. Ze setkání s ní jsem odcházela velmi příjemně naladěna a povzbuzena. Je opravdu dobrá a vřele ji doporučuji!

Eva Fruhwirtová

specialistka na komunikaci a trenérka mozku
evafruhwirtova.cz
Měla jsem tu čest být účastnicí prvního běhu Master mind skupiny, kterou Zuzana Dudková vedla. Jednalo se o 5 sezení v malé skupině stejně naladěných lidí. Úžasná zkušenost, ze které budu čerpat ještě i v budoucnu. Naučilo mě to správně si stanovovat cíle a kontrolovat si jejich plnění. Dále si rozšiřovat obzory i z jiných oblastí, než jsem dosud praktikovala. Postřehy a nápady Zuzky a ostatních účastníků byly velmi inspirující a přínosné. Zuzana vedla skupinu velmi efektivně, i s ohledem na vymezený čas, nedovolila nám příliš odbíhat od tématu, což bylo určitě potřeba. Její profesní znalosti a lidský přístup jsou ohromující. Těším se na další setkání s ní, ať už v podobě individuálního koučinku, kurzu či nějakého workshopu.

Jana Šlechtová

podnikatelka v oblasti přírodní kosmetiky
Nyní mohu zprostředkovat čerstvou zkušenost s workshopem Sebekoučování podnikatelských cílů, který probíhal pod taktovkou skvělé koučky Zuzany Dudkové. Workshop naprosto nejenže splnil má očekávání, ale dokonce je předčil. Zuzana má jedinečný talent objevit v lidech nadšení pro věc, jejich potlačené touhy, přání a tendence. Výborný byl koncept, hezky nám otázky dávkovat, aby nemohlo dojít k předbíhání událostem a vše bylo krásně načasované. Na konci nastal asi u všech účastníků tzv. „wow efekt“, kdy si každý uvědomil, čím se sám zbytečně brzdí ve svém vývoji a jak se může snadno sebemotivovat. Tento workshop se Zuzkou rozhodně doporučuji všem, kteří se chtějí v životě hnout z místa a snaží se na sobě pracovat.

Jana Šlechtová

podnikatelka v oblasti přírodní kosmetiky
naturalrosemakeup@email.cz
Koučování se Zuzanou byl velmi příjemný a přínosný zážitek. Na začátku jsme si stanovily cíl, se kterým jsme v rámci setkání pracovaly. Zuzana je vnímavým koučem, který jemně a pevně setkání vede a člověk přitom nachází cestu prostřednictvím slov, pohybu nebo tvoření a na konci získává např. fotografii vytvořené vize nebo zápis, ke kterému se může vracet a který ho posiluje dále. Doporučuji zažít.

Jana Šupová

Spolupráce s paní Dudkovou byla pro mne velmi příjemná a přínosná. Během rozhovoru, probíhajícím v uvolněném a přátelském duchu, umí objevit netušené. Vyzdvihnout a upozornit na aspekty a procesy, které nám pomáhají zvládat různé situace. Posílit svoje kladné stránky, které tu byly vždy, a které jsme pokládali za samozřejmé.

Markéta Lenikusová

Spolupráce se Zuzanou nespočívala jen ve znovu probírání se problémy, vedeno-koučováno bylo vždy konkrétním směrem – už to, že si musíte to, co je pro vás nejzásadnější, vygenerovat sami, mě posunulo. Pomohlo mi to ve změně myšlení, ve změně přístupu k problémům. Ukázaly se mi cesty, které by mě samotnou nenapadly. I když teď aktuálně zrovna nechodím na sezení, pořád z těch, co mám za sebou, čerpám, a je velmi příjemné vědět, že máte někoho, kdo vám objektivně pomůže nahlédnout na to, co vás trápí a zároveň vám neříká, co a jak máte dělat. Nechá vás, abyste si to našli a rozhodli se sami, a přitom vám kryje záda.

Bohuslava Mičulková

obchodní zástupkyně
Jsem velice ráda, že jsem dostala možnost účastnit se sezení se Zuzanou Dudkovou. Spolupráce s ní pro mě byla přínosem. Pomohla mi uvědomit si co je pro mě důležité a ujasnit si priority. Získala jsem nadhled a věci jsem začala vidět z jiné strany. Je výborné, když si můžete promluvit s někým nestranným, s někým, kdo umí naslouchat a podněcovat vaše myšlenky tak, abyste sami došli ke správným rozhodnutím. Veliké díky!

Martina Brabcová

bra.martina@seznam.cz
Na koučinku se mi líbí to postupné dotlačování mysli k určitému posunu v pohledu na problém. Uvědomila jsem si své hodnoty, za které mi stojí za to se bít. Dokázala jsem lépe pojmenovat své slabiny. Přitom jsem ke všemu vlastně dokoučovala vlastními myšlenkovými postupy, kdy jsem nedostávala „rady“ jako u psychoterapeutky, při jednoduché hře s věcmi – polštáři, které hrály role abstraktních pojmů. Tento druh terapie – mohu-li vůbec takto koučink pojmenovat, se mi líbí – je to jako hra dospělých lidí se svými představami o životě, strachu, úspěchu a jejich rolích v našich myslích. Rozhodně mohu o koučinku říct, že pomáhá změnit úhel pohledu.

Soňa Hlaváčková

fyzioterapeutka
www.fyzioterapie-trebic.cz
Setkání s koučem mi pomohlo odrazit se a start další práce přímo na sobě. Snažím se lépe zvládat stresy, v rámci dalšího rozvoje jsem se přihlásila do terapeutické skupiny, která se věnuje mým problémům v dětství, učím se ovládat své emoce a tím dávat ostatním najevo, kam je pustím a kam už ne. Snažím se si svůj volný čas plánovat tak, aby v něm byl čas i na mě. S výsledkem sezení jsem velmi spokojená.

Markéta Hloušková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS