Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Zuzana Dudková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Dudková — průvodce profesní cestou

Zobrazuji č. 2123 z celkem 23 doporučení prezentace Mgr. Zuzana Dudková:
Paní Dudkovou můžu jedině doporučit. Koučování v příjemném prostředí její Budišovské koučovny bylo velmi přínosné a hodně jsem si z něj odnesl. Oceňuji její profesionální a systematický přístup, díky kterému jsme si jasně stanovili cíl, kterého jsme za krátkou chvíli dosáhli.

Tomáš Svoboda

Zažila jsem u Zuzany ochutnávku koučování v rámci projektu Káva s koučem. Bylo to velice milé a příjemné setkání, kdy jsem i během relativně krátké doby měla možnost poznat, o čem je koučování a co by mi mohlo přinést. Přijala jsem i Zuzčinu nabídku práce s prostorem a pohybem, která mě velice nadchla a vidím v ní skvělé propojení s koučováním. Zuzana je profesionální, sympatická a dokáže vytvořit pocit bezpečí. Moc doporučuji.

Lucie Váchová

Koučování se Zuzanou byl velmi příjemný a přínosný zážitek. Na začátku jsme si stanovily cíl, se kterým jsme v rámci setkání pracovaly. Zuzana je vnímavým koučem, který jemně a pevně setkání vede a člověk přitom nachází cestu prostřednictvím slov, pohybu nebo tvoření a na konci získává např. fotografii vytvořené vize nebo zápis, ke kterému se může vracet a který ho posiluje dále. Doporučuji zažít.

Jana Šupová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS