Mgr. Zuzana Půžová

expertka na Google Workspace a automatizace procesů pomocí Google Tabulek

Zautomatizuji vaše firemní procesy a zefektivním vaši práci.

Jako expertka na nástroje Google Workspace, a zejména Google Tabulky, pomáhám firmám automatizovat činnosti, které by jinak jejich zaměstnanci museli ručně dělat pořád dokola. Nabízím individuální konzultace a školení, ale i návrh komplexního řešení na míru a jeho následnou implementaci. Funguji také jako prostředník mezi klientem a programátory.

Pomohu vám v těchto oblastech:

 • Individuální konzultace a školení Google Tabulek – Naučím vás co nejefektivněji pracovat s Google Tabulkami a ukážu vám, jak lze automatizovat mnoho procesů díky šikovným funkcím.
 • Migrace na Google Workspace – Ve spolupráci s předním expertem na Google Workspace Pavlem Minářem vám zprovozním Google Workspace a důkladně vás zaškolím v jeho používání.
 • Návrh a implementace automatizace procesů – Vymyslím a zajistím řešení automatizace firemních procesů s primárním využitím excelentního nástroje Google Tabulky. Nejčastěji optimalizuji tyto činnosti:
  • generování individualizovaných dokumentů (nabídky, objednávky, smlouvy…),
  • propojení více tabulek, nastavení výpočtů mezi nimi, nastavení kontroly, nastavení tabulek pro spolupráci více lidí,
  • přehled zakázek a jejich postupného plnění,
  • zasílání potvrzovacích e-mailů,
  • párování plateb.

Google Tabulkám jsem také zasvětila YouTube kanál, kde najdete videa s tipy a triky, jak na ně.

Nevystačíte si s Google Tabulkami? Navrhuji a realizuji i řešení automatizace na lowcode platformách, jako je např. Tabidoo.

S tabulkami pracuji celý profesní život. Ať už šlo o realizaci dotačních projektů či rozjíždění firem, vždy jsem vše dávala do tabulek a snažila se díky nejrůznějším propojením a automatizacím ulehčit práci sobě i ostatním. A časem už u toho zůstala.

Ačkoliv se práci s tabulkami věnuji již od roku 2007, tak neusínám na vavřínech a průběžně se vzdělávám v mnoha oblastech IT (základy programování, UX, datová analytika apod.). Z nově nabytých znalostí a otevřených obzorů pak samozřejmě čerpám při navrhování řešení automatizace procesů pro klienty.

Pro některé je mnou nastavený prototyp finální řešení, které používá léta. Jiní ho využijí k ladění postupů do aplikací, jež si v budoucnosti nechají vyvinout programátorem – a ten už má před sebou přehledný plán, podle něhož staví. Ráda s ním ale budu spolupracovat a dohlédnu na to, aby realizace proběhla hladce.

Absolvovala jsem zkoušku Google Workspace Deployment Services Specialist Exam.

Fotogalerie

Automaticky generovaná kalkulace Automaticky generovaná nabídka Certifikát Google Workspace Deployment Services Specialist Exam

Vybrané reference:

 • UPmedia, Univerzita Palackého v Olomouci – podpora při slučování domén upol.cz (Google Workspace EDU) a upmedia.cz, školení interních IT pracovníků.
 • Rodinné centrum Pastelka – zajištění přechodu z GSuite legacy na Google Workspace pro neziskové organizace včetně vyřízení žádosti u Tech Soup.
 • Svišti v pohybu – tvorba kompletního systému na automatickou správu přihlášek, zasílání potvrzovacích mailů, párování plateb (vše založené na Google Tabulkách).
 • Zubařská školka – zprovoznění a nastavení Google Workspace pro neziskové organizace (Google Workspace for Nonprofits).
 • Oknostudio – tvorba sady Google Tabulek pro automatizaci firemních procesů: automatizované formuláře na nabídky, automatizovaná tabulka na přehled zakázek, přehledová tabulka pro dlouhodobé zakázky a další.
 • Ivana Minářová – automatizace nabídek: propojení na kalkulaci, automatické generování nabídky/smlouvy.
 • Naplachetnici – návrh struktury rezervačního systému půjčovny lodí Baťův kanál Petrov včetně realizace a údržby.

🤝 Aktuální ceny a smluvní podmínky »

Mgr. Zuzana Půžová

Kontakty

Mgr. Zuzana Půžová
Novosadský dvůr 761/2
Olomouc
779 00
Email:tady@zuzka.cz
Web:www.puzova.cz
(tj. adresa této stránky)
LinkedIn:zuzana-puzova
YouTube:zuzanapuzova
IČ:74553941 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Zuzku jsem oslovila s prosbou o vytvoření šablon na cenové nabídky. Mé původní šablony byly jak v Google Tabulce, kde jsem počítala cenu pro jednotlivé nabízené balíčky, tak v textovém dokumentu, kde jsem ceny z tabulky ručně přepisovala. Zuzka z těchto dvou dokumentů ponechala jen tabulku, která automaticky vyplňuje požadovaná pole. Díky pečlivě promyšlenému provázání několika listů tabulky již je psaní cenových nabídek snadné a není zde prostor pro chyby, jak tomu bylo v mém předešlém systému. Ve výsledku mi Zuzka šetří nemalý čas. Pokud cítíte, že byste ve své práci uvítali pokročilejší funkce v tabulkách a nevíte jak na to, Zuzka je ta pravá osoba na automatizaci vašich dokumentů s Google dokumenty a tabulkami.

Ing. Ivana Minářová
Ing. Ivana Minářová

stavební inženýrka se specializací na rekonstrukce domů