Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Půžová — expertka na Google Workspace a automatizace procesů pomocí Google Tabulek


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Ing. Ivana Minářová

Zuzku jsem oslovila s prosbou o vytvoření šablon na cenové nabídky. Mé původní šablony byly jak v Google Tabulce, kde jsem počítala cenu pro jednotlivé nabízené balíčky, tak v textovém dokumentu, kde jsem ceny z tabulky ručně přepisovala. Zuzka z těchto dvou dokumentů ponechala jen tabulku, která automaticky vyplňuje požadovaná pole. Díky pečlivě promyšlenému provázání několika listů tabulky již je psaní cenových nabídek snadné a není zde prostor pro chyby, jak tomu bylo v mém předešlém systému. Ve výsledku mi Zuzka šetří nemalý čas. Pokud cítíte, že byste ve své práci uvítali pokročilejší funkce v tabulkách a nevíte jak na to, Zuzka je ta pravá osoba na automatizaci vašich dokumentů s Google dokumenty a tabulkami.

Ing. Ivana Minářová
stavební inženýrka se specializací na rekonstrukce domů
Pavel Minář

Dlouho jsem hledal někoho, kdo by mi pomohl v podnikání. Někoho, komu bych 100% důvěřoval a zároveň měl potřebné znalosti o Google Workspace (např. certifikaci Google Workspace Deployment Specialist). Zaměstnance jsem nechtěl. Hledal jsem parťáka. A v Zuzce jsem ho našel.

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)

K Zuzce jsme se dostali ve chvíli, kdy nám slušně teklo do bot a nutně jsme se potřebovali dostat z GSuite legacy ke Google Workspace pro NNO. Samozřejmě cestou jsme narazili na spoustu kostlivců, které Zuzka musela vyřešit. A vyřešila bravurně. Takže dnes máme vyřízenou žádost u Tech Soup a Google Workspace jede jak má. Nad to že je Zuzka odborník v Google a ušetřila nám spoustu peněz i nervů, tak je i úžasná a příjemná v komunikaci.

Alena Stejskalová
ředitelka Rodinné centrum Pastelka z.ú.
www.pastelka.net alena@pastelka.net 731 624 485

Máme na Google Disku stovky tabulek a tisíce dokumentů, různě propojených, pro různé účely, různých velikostí a „tvarů“, vytváříme desítky výstupů z uložených dat, potřebujeme ročně hlídat stovky úkolů a povinností v klubu. Dostal jsem se do stavu, kdy jsem cítil potřebu to s někým probrat, zkonzultovat, poradit se, hledat další vylepšení, zjednodušení, nové tipy, jiný pohled na věc. Dovolil jsem si tedy požádat Zuzanu o konzultaci. A hádejte co? Udělal jsem dobře. Opravdu se vyzná. Během hodiny jsme probrali mnoho témat. Bez zaváhání reagovala na všechny dotazy, doporučila vylepšení. Dokonce nad rámec konzultace poslala i mail s dalšími tipy, které jsme z časových důvodů nedotáhli do finále na první dobrou. Opravdu vřele a s čistým svědomím doporučuji využít služby Zuzany. A ještě jednou děkuji za pomoc.

Ing. Michal Majer
sportovní manažer FBC Přerov
www.florbalprerov.cz

Zuzka nám pomohla s implementací webových formulářů přes webhook do Google tabulek. Dlouho jsme s tím bojovali sami, její řešení bylo rychlé a elegantní. Ušetřili jsme mnoho času. Příště už se budu obracet rovnou přímo na ni.

Oldřich Jandík
webmaster
ziveweby.cz info@ziveweby.cz 774 067 848

Po marných pokusech ovládnout Google tabulky jsem oslovil Zuzanu Půžovou. Stručné, vstřícné jednání a výsledek se rychle dostavil. Problém byl vyřešen. Vřele doporučuji.

MUDr. Luboš Steklý
stomatolog se zájmem o stomatochirurgii a Google Workspace

Zuzka mi pomohla vyřešit problém v Excelu, kde jsem potřeboval vyřešit pro mě složitější součty, navíc navrhla komplexnější řešení v Google Tabulkách. Rychle a pohotově vyřešila napoprvé to, co bylo potřeba.

Ing. Jakub Vlčák
Supplier Quality Management, Central Component Introduction ve společnosti Vitesco Technologies
jakub@jakubvlcak.cz 603 886 503

Skvěle a famózně odvedená práce. Nelituji ani jedné koruny. A nemůžu se dočkat, až Zuzku budu zase potřebovat. :-)

Milan Prikner
jednatel BugBeaters s.r.o a programátor na volné noze
www.beaters.cz milan@beaters.cz 723 160 316

Na Zuzku jsem dostal doporučení od Pavla Mináře. A děkuji za něj. Zuzka je velmi bystrá a praktická, rychle se orientuje a nalézá řešení, zkrátka profík. Bez váhání doporučuji!

Jan Avkovský
jednatel D.A.N. production, s.r.o.
www.dan-production.cz avkovsky@dan-production.cz 777 577 214
Ing. Kateřina Merleová

Se Zuzkou jsme se pracovně potkaly, když jsem jako freelancer přecházela z běžné verze Gmailu na celý Google Workspace. Přišlo mi skvělé, že mi fakturu bude posílat česká firma, která to pak v rámci partnerství dál řeší přímo s Googlem. Mně tak odpadla nutnost stávat se kvůli jedné faktuře za rok identifikovanou osobou. Ráda bych vypíchla Zuzčinu neskutečnou ochotu, nasazení a zkušenost v oboru. Do dvou týdnů od prvního mailu bylo všechno převedené i nastavené a já se až na poskytnutí pár vstupů nemusela vůbec o nic starat. Myslím, že je člověk na správném místě, její služby vřele doporučuji a děkuji za velmi milou spolupráci.

Ing. Kateřina Merleová
specialistka na reklamu na sociálních sítích a marketingová konzultantka