Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Půžová — expertka na Google Workspace a automatizace procesů pomocí Google Tabulek


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Ing. Ivana Minářová

Zuzku jsem oslovila s prosbou o vytvoření šablon na cenové nabídky. Mé původní šablony byly jak v Google Tabulce, kde jsem počítala cenu pro jednotlivé nabízené balíčky, tak v textovém dokumentu, kde jsem ceny z tabulky ručně přepisovala. Zuzka z těchto dvou dokumentů ponechala jen tabulku, která automaticky vyplňuje požadovaná pole. Díky pečlivě promyšlenému provázání několika listů tabulky již je psaní cenových nabídek snadné a není zde prostor pro chyby, jak tomu bylo v mém předešlém systému. Ve výsledku mi Zuzka šetří nemalý čas. Pokud cítíte, že byste ve své práci uvítali pokročilejší funkce v tabulkách a nevíte jak na to, Zuzka je ta pravá osoba na automatizaci vašich dokumentů s Google dokumenty a tabulkami.

Ing. Ivana Minářová
stavební inženýrka se specializací na rekonstrukce domů a chytré technologie v bydlení
Pavel Minář

Dlouho jsem hledal někoho, kdo by mi pomohl v podnikání. Někoho, komu bych 100% důvěřoval a zároveň měl potřebné znalosti o Google Workspace (např. certifikaci Google Workspace Deployment Specialist). Zaměstnance jsem nechtěl. Hledal jsem parťáka. A v Zuzce jsem ho našel.

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)

K Zuzce jsme se dostali ve chvíli, kdy nám slušně teklo do bot a nutně jsme se potřebovali dostat z GSuite legacy ke Google Workspace pro NNO. Samozřejmě cestou jsme narazili na spoustu kostlivců, které Zuzka musela vyřešit. A vyřešila bravurně. Takže dnes máme vyřízenou žádost u Tech Soup a Google Workspace jede jak má. Nad to že je Zuzka odborník v Google a ušetřila nám spoustu peněz i nervů, tak je i úžasná a příjemná v komunikaci.

Alena Stejskalová
ředitelka Rodinné centrum Pastelka z.ú.
www.pastelka.net alena@pastelka.net 731 624 485

Máme na Google Disku stovky tabulek a tisíce dokumentů, různě propojených, pro různé účely, různých velikostí a „tvarů“, vytváříme desítky výstupů z uložených dat, potřebujeme ročně hlídat stovky úkolů a povinností v klubu. Dostal jsem se do stavu, kdy jsem cítil potřebu to s někým probrat, zkonzultovat, poradit se, hledat další vylepšení, zjednodušení, nové tipy, jiný pohled na věc. Dovolil jsem si tedy požádat Zuzanu o konzultaci. A hádejte co? Udělal jsem dobře. Opravdu se vyzná. Během hodiny jsme probrali mnoho témat. Bez zaváhání reagovala na všechny dotazy, doporučila vylepšení. Dokonce nad rámec konzultace poslala i mail s dalšími tipy, které jsme z časových důvodů nedotáhli do finále na první dobrou. Opravdu vřele a s čistým svědomím doporučuji využít služby Zuzany. A ještě jednou děkuji za pomoc.

Ing. Michal Majer
sportovní manažer FBC Přerov
www.florbalprerov.cz