Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 110 z celkem 214 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Daniela Vránová
Se svou webovou prezentací na portále Na volné noze jsem velmi spokojená. Kontaktuje mne přes ni velké množství zákazníků a mohu proto registraci doporučit každému, kdo si chce vydělávat tím, co jej baví. Portál spojuje profesionalitu s velice vstřícnou a příjemnou komunikací, což v dnešní odtažité době jistě mnoho lidí ocení.

Mgr. Daniela Vránová

soudní překladatelka a tlumočnice anglického jazyka
(přijato 11 měsíců po datu registrace)
Jan Bien
K portálu Na volné noze mne pojí velké sympatie. Velmi, ale opravdu velmi, mě překvapila vysoká míra skutečné nenucené profesionality. Také se mi líbí, že za základní cenu zápisu jsem získal perfektně copywritersky zpracovanou prezentaci a konzultace stran SEO.

Jan Bien

webmistr, vývojář a konzultant webů zaměřený na WordPress
(přijato rok a 8 měsíců po datu registrace)
MgA. Tereza Šajnerová
Registrace na portále Na volné noze mi byla doporučena ještě při studiu na vysoké škole. Bylo to poprvé, co jsem o této databázi profesionálů slyšela. Po dokončení studia jsem se chtěla efektivně zařadit na trh a tak kromě tvorby webového portfolia jsem se po kratším váhání rozhodla zveřejnit svůj profil i na tomto webu. Váhala jsem hlavně kvůli ceně. Nicméně ta už se mnohokrát vrátila. A zakázky stále přibývají. Portál Na volné noze mi pomohl efektivně rozšířit povědomí o mé práci a získat dnes už stálé klienty. Děkuji a rozhodně doporučuji!

MgA. Tereza Šajnerová

ilustrátorka a grafická designérka
(přijato rok a 3 měsíce po datu registrace)
Mgr. Karel Směšný
Jedním slovem PECKA! Portál Na volné noze využívám od začátku svého vstupu na opravdovou nefalšovanou volnou nohu. Zpětně po čtyřech letech mohu spolupráci označit za výbornou. Registrace mi přinesla řadu výborných klientů, s kterými od té doby dlouhodobě spolupracuji a řada z nich se stala mými přáteli. Takže díky moc a doporučuji! :-)

Mgr. Karel Směšný

specialista na obsahový marketing
(přijato 2 roky po datu registrace)
Mgr. Lucie Konečná
Registrace na portále Na volné noze byla mou nejlepší investicí do profesního růstu. Hned po prvním měsíci se mi investice vrátila a za první dva měsíce fungování si mě našli klienti, se kterými od té doby dlouhodobě spolupracuji. Při registraci mě mile překvapilo, že vám i pomůžou vypracovat profil tak, aby byl pro potenciálního klienta co nejvíce srozumitelný a atraktivní. Všem mohu registraci jen doporučit!

Mgr. Lucie Konečná

správkyně sociálních sítí, copywriterka a SEO konzultantka
(přijato rok po datu registrace)
Ing. Aleš Drobek
Prezentace služeb na portále pro mne osobně zafungovala výborně. Vzhledem k tomu, kolik nabídek jsem díky ní dostal, je její cena prakticky zanedbatelná. Nakonec jsem musel změnit pracovní status na nedostupný, protože zkrátka nestíhám. Portál Na volné noze je naprosto jedinečný projekt, který přinejmenším z hlediska profesionality zpracování a kvality zákaznické podpory nemá konkurenci. Nejrůznější setkání, konference, školení a jiné komunitní aktivity jsou navíc vítanou přidanou hodnotou pro ty, kdo se chtějí setkávat s kolegy, navazovat kontakty a nasávat zkušenosti. Portál Na volné noze je výborná moderní firma, prezentační prostor, poradenské centrum a sociální síť v jednom.

Ing. Aleš Drobek

překladatel anglického jazyka
(přijato rok a 9 měsíců po datu registrace)
PharmDr. Margit Slimáková
Se svou prezentací na stránkách Na volné noze jsem moc spokojena. Přínosem portálu je nejen úžasná prezentace přivádějící nové klienty, ale i šance dostat se do společnosti skvělých, navzájem se podporujících podnikatelů. Portál dále pravidelně doporučuji všem samostatně podnikajícím přátelům.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
(přijato 4 týdny po datu registrace)
Antonín Karásek
Pokud mám hodnotit registraci na portále Na volné noze jako investici do podnikání, je to jedna z nejlepších, jaké jsem kdy udělal. Poměr peněz vydělaných na zakázkách, které jsem díky prezentaci dostal, a peněz utracených za registraci, se ani nedá počítat.

Antonín Karásek

vývojář mobilních aplikací pro platformu iOS a Android
(přijato rok po datu registrace)
Ing. Natálie Rumpala
Na portále Na volné noze jsem již neuvěřitelné tři roky. Ano, není to moc, ale také to není málo. Začala jsem zde s tím, že bude fajn mít někde svou prezentaci, a když mi to přinese alespoň jednoho klienta, budu spokojená. Jenže to jsem ještě nevěděla, jakou lavinu reakcí má prezentace spustí. První týden byl klidný, pak se ale klienti začali sami od sebe ozývat a poptávat mé služby. Jako začínající podnikatelka jsem až neuvěřitelně rychle nabrala dostatečnou klientelu a musela začít další projekty odmítat. Nyní je tomu přesně rok, kdy vlastně nemám volné pracovní kapacity, ale to je dobře. Prezentaci Na volné noze kvůli tomu ovšem neruším. Naopak, zrovna jsem si ji předplatila na dalších 5 let, protože vím, že to má smysl a že je fajn být vidět, i když zrovna nemám volné pracovní kapacity. Zároveň i samotní klienti vidí, že jsem podnikání nepověsila na hřebík. Portál Na volné noze ale určitě není samospásný. Nečekejte, že vám sám od sebe najde dostatek klientů a budete mít vystaráno. Člověk musí svou práci dělat kvalitně a pečlivě, jinak mu ani sebelepší prezentace nepomůže. Na druhou stranu je to katalog, kterému firmy a klienti důvěřují. Ví, že tam najdou kvalitní freelancery a že když se na někoho z tohoto portálu obrátí, bude výsledek ve většině případů vynikající. Proto portál Na volné noze s klidným svědomím všem doporučuji. Podle mě je prezentace Na volné noze pro freelancery stejná nutnost jako webové stránky nebo profil na sociálních sítích. Už si bez něj podnikání nedokážu představit. Zároveň děkuji Robertu Vlachovi, že zde něco takového vytvořil a že u nás buduje skvělou komunitu českých freelancerů. Bez portálu Na volné noze by bylo české podnikání dozajista diametrálně odlišné.

Ing. Natálie Rumpala

copywriterka se specializací na sociální média
(přijato 2 roky a 12 měsíců po datu registrace)
Ondřej Kulíšek
Musím přiznat, že zpočátku jsem byl k registraci do placeného katalogu trochu skeptický. Říkal jsem si, jestli to má vůbec smysl… A víte co? Má! Investice do registrace se mi vrátila do tří týdnů a stále mě kontaktují noví klienti se zajímavými projekty. Rád bych poděkoval celému týmu Na volné noze za to, že tak kvalitní katalog vůbec existuje. Díky.

Ondřej Kulíšek

grafický designér, logotvůrce a DTP specialista
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS