Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 110 z celkem 223 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Daniela Vránová
Se svou webovou prezentací na portále Na volné noze jsem velmi spokojená. Kontaktuje mne přes ni velké množství zákazníků a mohu proto registraci doporučit každému, kdo si chce vydělávat tím, co jej baví. Portál spojuje profesionalitu s velice vstřícnou a příjemnou komunikací, což v dnešní odtažité době jistě mnoho lidí ocení.

Mgr. Daniela Vránová

soudní překladatelka a tlumočnice anglického jazyka
(přijato 11 měsíců po datu registrace)
Michal Beránek
Mám za sebou první rok registrace, což považuji za ideální čas na zhodnocení přínosů. Realita je taková, že všechna má očekávání byla úplně převálcována a můj profil se stal největším zdrojem nových poptávek. Poptávky jsou zpravidla na skvělé úrovni a vzešlo z nich slušné množství jednorázových i dlouhodobých spoluprací. Když vezmu v potaz finanční přínos registrace, tak registrační poplatek jsou oproti němu v podstatě drobné. Děkuju Robertu Vlachovi, že posouvá českou freelance scénu hodně dopředu, a těším se na to, co přinesou další roky.

Michal Beránek

UI/UX designér a tvůrce WordPress webů
(přijato rok po datu registrace)
MgA. Tereza Šajnerová
Registrace na portále Na volné noze mi byla doporučena ještě při studiu na vysoké škole. Bylo to poprvé, co jsem o této databázi profesionálů slyšela. Po dokončení studia jsem se chtěla efektivně zařadit na trh a tak kromě tvorby webového portfolia jsem se po kratším váhání rozhodla zveřejnit svůj profil i na tomto webu. Váhala jsem hlavně kvůli ceně. Nicméně ta už se mnohokrát vrátila. A zakázky stále přibývají. Portál Na volné noze mi pomohl efektivně rozšířit povědomí o mé práci a získat dnes už stálé klienty. Děkuji a rozhodně doporučuji!

MgA. Tereza Šajnerová

ilustrátorka a grafická designérka
(přijato rok a 3 měsíce po datu registrace)
Mgr. Karel Směšný
Jedním slovem PECKA! Portál Na volné noze využívám od začátku svého vstupu na opravdovou nefalšovanou volnou nohu. Zpětně po čtyřech letech mohu spolupráci označit za výbornou. Registrace mi přinesla řadu výborných klientů, s kterými od té doby dlouhodobě spolupracuji a řada z nich se stala mými přáteli. Takže díky moc a doporučuji! :-)

Mgr. Karel Směšný

specialista na obsahový marketing
(přijato 2 roky po datu registrace)
Mgr. Lucie Konečná
Registrace na portále Na volné noze byla mou nejlepší investicí do profesního růstu. Hned po prvním měsíci se mi investice vrátila a za první dva měsíce fungování si mě našli klienti, se kterými od té doby dlouhodobě spolupracuji. Při registraci mě mile překvapilo, že vám i pomůžou vypracovat profil tak, aby byl pro potenciálního klienta co nejvíce srozumitelný a atraktivní. Všem mohu registraci jen doporučit!

Mgr. Lucie Konečná

správkyně sociálních sítí, copywriterka a SEO konzultantka
(přijato rok po datu registrace)
Antonín Karásek
Pokud mám hodnotit registraci na portále Na volné noze jako investici do podnikání, je to jedna z nejlepších, jaké jsem kdy udělal. Poměr peněz vydělaných na zakázkách, které jsem díky prezentaci dostal, a peněz utracených za registraci, se ani nedá počítat.

Antonín Karásek

vývojář mobilních aplikací pro platformu iOS a Android
(přijato rok po datu registrace)
Ing. Aleš Drobek
Prezentace služeb na portále pro mne osobně zafungovala výborně. Vzhledem k tomu, kolik nabídek jsem díky ní dostal, je její cena prakticky zanedbatelná. Nakonec jsem musel změnit pracovní status na nedostupný, protože zkrátka nestíhám. Portál Na volné noze je naprosto jedinečný projekt, který přinejmenším z hlediska profesionality zpracování a kvality zákaznické podpory nemá konkurenci. Nejrůznější setkání, konference, školení a jiné komunitní aktivity jsou navíc vítanou přidanou hodnotou pro ty, kdo se chtějí setkávat s kolegy, navazovat kontakty a nasávat zkušenosti. Portál Na volné noze je výborná moderní firma, prezentační prostor, poradenské centrum a sociální síť v jednom.

Ing. Aleš Drobek

překladatel anglického jazyka
(přijato rok a 9 měsíců po datu registrace)
Mgr. Barbora Baronová, Ph.D.
Kdykoliv potřebuji někomu představit svou práci, vedle svých webovek posílám i odkaz na svou prezentaci v katalogu Na volné noze. Nikomu nemusím říkat, jaká je hodnota mé práce, protože je to díky tomuto profilu vidět na první pohled — a podle toho mě oslovují i mí klienti a klientky.

Mgr. Barbora Baronová, Ph.D.

literární dokumentaristka, nakladatelka, copywriterka a lektorka nakladatelské praxe
(přijato 2 roky a 3 měsíce po datu registrace)
Ondřej Kulíšek
Musím přiznat, že zpočátku jsem byl k registraci do placeného katalogu trochu skeptický. Říkal jsem si, jestli to má vůbec smysl… A víte co? Má! Investice do registrace se mi vrátila do tří týdnů a stále mě kontaktují noví klienti se zajímavými projekty. Rád bych poděkoval celému týmu Na volné noze za to, že tak kvalitní katalog vůbec existuje. Díky.

Ondřej Kulíšek

grafický designér, logotvůrce a DTP specialista
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Michaela Rybová
Registraci na portále Na volné noze doporučuji. Investice se mi vrátila během prvních dvou měsíců a poptávky chodí stále.

Michaela Rybová

UX/UI webdesignérka a grafička
(přijato 7 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS