Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 220 doporučení

Mgr. Daniela Vránová

Se svou webovou prezentací na portále Na volné noze jsem velmi spokojená. Kontaktuje mne přes ni velké množství zákazníků a mohu proto registraci doporučit každému, kdo si chce vydělávat tím, co jej baví. Portál spojuje profesionalitu s velice vstřícnou a příjemnou komunikací, což v dnešní odtažité době jistě mnoho lidí ocení.

Mgr. Daniela Vránová
soudní překladatelka a tlumočnice anglického jazyka
(přijato 10 měsíců po zveřejnění prezentace)
Michal Beránek

Mám za sebou první rok registrace, což považuji za ideální čas na zhodnocení přínosů. Realita je taková, že všechna má očekávání byla úplně převálcována a můj profil se stal největším zdrojem nových poptávek. Poptávky jsou zpravidla na skvělé úrovni a vzešlo z nich slušné množství jednorázových i dlouhodobých spoluprací. Když vezmu v potaz finanční přínos registrace, tak registrační poplatek jsou oproti němu v podstatě drobné. Děkuju Robertu Vlachovi, že posouvá českou freelance scénu hodně dopředu, a těším se na to, co přinesou další roky.

Michal Beránek
UI/UX designér a tvůrce WordPress webů
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
MgA. Tereza Šajnerová

Registrace na portále Na volné noze mi byla doporučena ještě při studiu na vysoké škole. Bylo to poprvé, co jsem o této databázi profesionálů slyšela. Po dokončení studia jsem se chtěla efektivně zařadit na trh a tak kromě tvorby webového portfolia jsem se po kratším váhání rozhodla zveřejnit svůj profil i na tomto webu. Váhala jsem hlavně kvůli ceně. Nicméně ta už se mnohokrát vrátila. A zakázky stále přibývají. Portál Na volné noze mi pomohl efektivně rozšířit povědomí o mé práci a získat dnes už stálé klienty. Děkuji a rozhodně doporučuji!

MgA. Tereza Šajnerová
ilustrátorka a grafická designérka
(přijato rok a 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Antonín Karásek

Pokud mám hodnotit registraci na portále Na volné noze jako investici do podnikání, je to jedna z nejlepších, jaké jsem kdy udělal. Poměr peněz vydělaných na zakázkách, které jsem díky prezentaci dostal, a peněz utracených za registraci, se ani nedá počítat.

Antonín Karásek
vývojář mobilních aplikací pro platformu iOS a Android
(přijato rok po zveřejnění prezentace)
Ing. Aleš Drobek

Prezentace služeb na portále pro mne osobně zafungovala výborně. Vzhledem k tomu, kolik nabídek jsem díky ní dostal, je její cena prakticky zanedbatelná. Nakonec jsem musel změnit pracovní status na nedostupný, protože zkrátka nestíhám. Portál Na volné noze je naprosto jedinečný projekt, který přinejmenším z hlediska profesionality zpracování a kvality zákaznické podpory nemá konkurenci. Nejrůznější setkání, konference, školení a jiné komunitní aktivity jsou navíc vítanou přidanou hodnotou pro ty, kdo se chtějí setkávat s kolegy, navazovat kontakty a nasávat zkušenosti. Portál Na volné noze je výborná moderní firma, prezentační prostor, poradenské centrum a sociální síť v jednom.

Ing. Aleš Drobek
překladatel anglického jazyka
(přijato rok a 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Barbora Baronová, Ph.D.

Kdykoliv potřebuji někomu představit svou práci, vedle svých webovek posílám i odkaz na svou prezentaci v katalogu Na volné noze. Nikomu nemusím říkat, jaká je hodnota mé práce, protože je to díky tomuto profilu vidět na první pohled — a podle toho mě oslovují i mí klienti a klientky.

Mgr. Barbora Baronová, Ph.D.
literární dokumentaristka, nakladatelka, copywriterka a lektorka nakladatelské praxe
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Mirek Rohlíček

Na volné noze pracuji od roku 2016, kdy jsem začal sbírat zkušenosti jako externista ve firmě, která se specializuje na WordPress. Díky externí spolupráci jsem získal mnoho zkušeností s menšími i většími projekty, weby a e-shopy. Zároveň jsem získal zdravé návyky a naučil se různé pracovní procesy, práci s nástroji pro větší efektivitu, automatizaci a time management. I když jsem měl mnoho zkušeností a pod rukama mi prošlo už přes 100 webů, tak vlastní klienty jsem měl opravdu zřídka. Na začátku roku 2021 jsem se přidal k profesionálům NaVolneNoze.cz. Od té doby začaly chodit pravidelně poptávky. Během prvních 3 měsíců přišlo zhruba 30 poptávek, z nichž vznikly asi 3 spolupráce. Následující měsíce se snížil počet poptávek na 4-7 měsíčně, ale naopak byly více relevantní a většinou z toho byla 1-2 spolupráce. Díky tomu jsem mohl přejít čistě na volnou nohu a starat se o své vlastní klienty. Externí spolupráci jsem kvůli časovým kapacitám ukončil a zvýšil jsem také svoji hodinovou sazbu, protože se mi začaly plnit pracovní kapacity až na 3 měsíce dopředu. Nyní jsem se naučil lépe balancovat své pracovní kapacity a plánování klientů. Za první rok na portále NaVolneNoze.cz jsem získal cca 20 pozitivních referencí a je to opravdu velká výhoda, že mohu klienta požádat o referenci na svou práci přes web NaVolneNoze.cz a ne jej směřovat na Google nebo Facebook, protože tam je s hodnocením problém a dost často tyto platformy hodnocení uživatelů blokují. NaVolneNoze.cz mám jistotu, že hodnocení nezamítne a v pořádku ho zobrazí. Portál NaVolneNoze.cz rozhodně doporučuji všem freelancerům, ať už začátečníkům tak i zkušenějším. Cena vs. přínos je nesrovnatelná. Po prvním roce členství jsem hned koupil další členství na 5 let a na Freelancing.eu na 3 roky. Děkuji za spolupráci.

Mirek Rohlíček
seniorní tvůrce WordPress webů a WooCommerce e-shopů, SEO konzultant a školitel práce s WordPressem
(přijato rok a 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Michaela Rybová

Registraci na portále Na volné noze doporučuji. Investice se mi vrátila během prvních dvou měsíců a poptávky chodí stále.

Michaela Rybová
UX/UI webdesignérka a grafička
(přijato 6 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ondřej Kulíšek

Musím přiznat, že zpočátku jsem byl k registraci do placeného katalogu trochu skeptický. Říkal jsem si, jestli to má vůbec smysl… A víte co? Má! Investice do registrace se mi vrátila do tří týdnů a stále mě kontaktují noví klienti se zajímavými projekty. Rád bych poděkoval celému týmu Na volné noze za to, že tak kvalitní katalog vůbec existuje. Díky.

Ondřej Kulíšek
grafický designér, logotvůrce a DTP specialista
(přijato 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Natálie Rumpala

Na portále Na volné noze jsem již neuvěřitelné tři roky. Ano, není to moc, ale také to není málo. Začala jsem zde s tím, že bude fajn mít někde svou prezentaci, a když mi to přinese alespoň jednoho klienta, budu spokojená. Jenže to jsem ještě nevěděla, jakou lavinu reakcí má prezentace spustí. První týden byl klidný, pak se ale klienti začali sami od sebe ozývat a poptávat mé služby. Jako začínající podnikatelka jsem až neuvěřitelně rychle nabrala dostatečnou klientelu a musela začít další projekty odmítat. Nyní je tomu přesně rok, kdy vlastně nemám volné pracovní kapacity, ale to je dobře. Prezentaci Na volné noze kvůli tomu ovšem neruším. Naopak, zrovna jsem si ji předplatila na dalších 5 let, protože vím, že to má smysl a že je fajn být vidět, i když zrovna nemám volné pracovní kapacity. Zároveň i samotní klienti vidí, že jsem podnikání nepověsila na hřebík. Portál Na volné noze ale určitě není samospásný. Nečekejte, že vám sám od sebe najde dostatek klientů a budete mít vystaráno. Člověk musí svou práci dělat kvalitně a pečlivě, jinak mu ani sebelepší prezentace nepomůže. Na druhou stranu je to katalog, kterému firmy a klienti důvěřují. Ví, že tam najdou kvalitní freelancery a že když se na někoho z tohoto portálu obrátí, bude výsledek ve většině případů vynikající. Proto portál Na volné noze s klidným svědomím všem doporučuji. Podle mě je prezentace Na volné noze pro freelancery stejná nutnost jako webové stránky nebo profil na sociálních sítích. Už si bez něj podnikání nedokážu představit. Zároveň děkuji Robertu Vlachovi, že zde něco takového vytvořil a že u nás buduje skvělou komunitu českých freelancerů. Bez portálu Na volné noze by bylo české podnikání dozajista diametrálně odlišné.

Ing. Natálie Rumpala
copywriterka se specializací na sociální média
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)