Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 110 z celkem 177 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Daniela Vránová
Se svou webovou prezentací na portále Na volné noze jsem velmi spokojená. Kontaktuje mne přes ni velké množství zákazníků a mohu proto registraci doporučit každému, kdo si chce vydělávat tím, co jej baví. Portál spojuje profesionalitu s velice vstřícnou a příjemnou komunikací, což v dnešní odtažité době jistě mnoho lidí ocení.

Mgr. Daniela Vránová

soudní překladatelka a tlumočnice anglického jazyka
(přijato 11 měsíců po datu registrace)
Jan Bien
K portálu Na volné noze mne pojí velké sympatie. Velmi, ale opravdu velmi, mě překvapila vysoká míra skutečné nenucené profesionality. Také se mi líbí, že za základní cenu zápisu jsem získal perfektně copywritersky zpracovanou prezentaci a konzultace stran SEO.

Jan Bien

webmistr, vývojář a konzultant webů zaměřený na WordPress
(přijato rok a 8 měsíců po datu registrace)
Bára Rektorová
Do podnikání na volné noze jsem se vrhla sice s nadšením, ale bez větších znalostí o marketingu a podnikání obecně. Začátky tedy byly těžší, nicméně právě registrace na portále Na volné noze se ukázala být přelomovou a od té doby se mi začalo dařit. Díky dobrému umístění prezentace ve vyhledávačích mne kontaktuje mnohem víc klientů, stránka je reprezentativní a skvěle dotváří můj profesionální image. Vysoce si cením také dalších služeb jako např. školení či poradenství. Svůj dosavadní život na volné noze tedy dělím na dobu před registrací na tomto portále a po ní. Vřele doporučuji všem.

Bára Rektorová

poradce, mentor a kouč pro podnikání v gastronomii
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Eva Čapková Illésová, MA
Na portál Na volné noze jsem se s mírnými pochybnostmi zaregistrovala v listopadu 2010 a čekala, co se stane. Vlastní webové stránky jsem ještě neměla, a tak byl profil v podstatě jediným místem, kde jsem své služby inzerovala. Po pár týdnech bylo jasné, že obavy nebyly na místě. První zájemci o konzultace se ozývali a já cítila uspokojení, že se vložená investice minimálně jednou vrátila. Toto doporučení píši v březnu 2011, kdy zaznamenávám další z několika vln poptávek, z nichž velká spousta přichází právě z prezentace Na volné noze. Jsem ráda, že jsem se loni rozhodla správně a určitě mohu portál - a především konzultace a školení vedené Robertem Vlachem - doporučit!

Eva Čapková Illésová, MA

školitelka a specialistka na marketing v sociálních sítích Facebook, Twitter aj.
(přijato 5 měsíců po datu registrace)
Ing. Aleš Drobek
Prezentace služeb na portále pro mne osobně zafungovala výborně. Vzhledem k tomu, kolik nabídek jsem díky ní dostal, je její cena prakticky zanedbatelná. Nakonec jsem musel změnit pracovní status na nedostupný, protože zkrátka nestíhám. Portál Na volné noze je naprosto jedinečný projekt, který přinejmenším z hlediska profesionality zpracování a kvality zákaznické podpory nemá konkurenci. Nejrůznější setkání, konference, školení a jiné komunitní aktivity jsou navíc vítanou přidanou hodnotou pro ty, kdo se chtějí setkávat s kolegy, navazovat kontakty a nasávat zkušenosti. Portál Na volné noze je výborná moderní firma, prezentační prostor, poradenské centrum a sociální síť v jednom.

Ing. Aleš Drobek

překladatel anglického jazyka
(přijato rok a 9 měsíců po datu registrace)
PharmDr. Margit Slimáková
Se svou prezentací na stránkách Na volné noze jsem moc spokojena. Přínosem portálu je nejen úžasná prezentace přivádějící nové klienty, ale i šance dostat se do společnosti skvělých, navzájem se podporujících podnikatelů. Portál dále pravidelně doporučuji všem samostatně podnikajícím přátelům.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
(přijato 4 týdny po datu registrace)
Mgr. Jakub Vrána
Když mě provozovatel portálu Na volné noze oslovil kvůli umístění reklamy na mém serveru, nabídl mi jako součást naší dohody vytvoření mé osobní prezentace na svém portálu. Vzhledem k tomu, že nemám příliš volného času, tak jsem to nejprve odmítl, poté jsem se ale nechal přesvědčit s představou, že alespoň ze začátku z portálu moc nabídek stejně nejspíš nepřijde. Jaké bylo moje překvapení, když jsem začal dostávat jednu až dvě nabídky týdně, jak na jednorázové projekty, tak na trvalé zaměstnání, všechny díky portálu Na volné noze!

Mgr. Jakub Vrána

lektor programování, publicista a všestranný odborník na programovací jazyk PHP
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Svoje podnikání jsem před lety začala registrací na portále Na volné noze a jaký byl můj údiv, když začaly chodit první skvělé zakázky! Fungovalo to!!! Od té doby se stal portál mou srdeční záležitostí a kromě možnosti profesionální prezentace také příležitostí k setkávání se s lidmi se stejným postižením — totiž láskou ke svobodě, dobrodružství, poznávání sebe sama, podnikání, volnonožectví. Registrace se mi už (nejmíň!) 1000× oplatila a je krásné pozorovat, jak portál pomáhá dalším a dalším podnikatelům. Zkrátka: doporučuji, kudy chodím a zůstávám navždy věrná. Díky!

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
(přijato 6 let a 11 měsíců po datu registrace)
Mgr. Šárka Jakubcová
Portál Na volné noze mi přináší zhruba třetinu všech zakázek. Díky němu se mi také podařilo navázat několik dlouhodobých a spokojených vztahů s klienty. Registrace se rozhodně vyplatí!

Mgr. Šárka Jakubcová

specialistka na SEO a online marketing
(přijato rok a 3 měsíce po datu registrace)
PhDr. Kateřina Matoušková Šindelářová
Jsem nezávislý kouč a má propagace je převážně na internetu. Největším zdrojem návštěv na mých webových stránkách je už šest let právě portál Na volné noze. A navíc návštěvníci z Volné nohy jsou ti nejkvalitnější na mé stránce — velmi nízký bounce rate, stráví na mé stránce nejvíce času a navštíví nejvíce záložek. Bez Volné nohy na internetu neexistuju. Děkuji, že provozujete tak užitečný portál!

PhDr. Kateřina Matoušková Šindelářová

psycholog, kouč a konzultant profesního a osobního rozvoje
(přijato 6 let a 2 měsíce po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS