Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — SEO specialista a konzultant

Zobrazuji č. 2130 z celkem 89 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Lukáše jsme oslovili na základě kladných doporučení na portále Na volné noze. Hledali jsme přednášejícího – odborníka pro naše semináře, které pořádáme v rámci projektu České a kvalitní pro malé a střední české podnikatele a marketéry. Lukáš na našem semináři ukázal, že má opravdu velké znalosti ve svém oboru. Seminář byl zajímavý, poutavý a věřím, že pro všechny posluchače přínosný. Lukáš je velmi dobrý řečník. O úspěchu svědčí nejen náš dojem, ale i velmi kladné hodnocení z řad posluchačů. S Lukášem budeme i nadále ve spolupráci velmi rádi pokračovat.

Jana Sedláčková

České a kvalitní
jsedlackova@czmg.cz ~ 777 63 00 42
Lukáše jsme oslovili, protože šlo o velmi komplikovanou oblast. Překvapil mě, že už při prvním rozhovoru věděl o dané oblasti dost :) Výsledky se projeví až za nějakou dobu, ale provedené úpravy z jeho poznatků a doporučení byly výborné. Líbí se mi Lukášovo nasazení, dodržování termínů, a že dělá i to, co nemusí. V budoucnu se na něj určitě obrátím s dalšími projekty.

David Zbytovský

tvorba kreativních www, e-shopů a flash aplikací
www.dogfish.cz ~ dz@dogfish.cz ~ 608 947 749
S Lukášem jsem se setkala asi před rokem, když byl pozvaný k nám do firmy školit SEO a internetový marketing. V první řadě mě zaujal Lukášův přehled a analytické myšlení. Protože se jednalo o sérii školení, Lukáš navrhl ucelený koncept podle pirorit a logických návazností jednotlivých témat. Od začátku tak bylo jasné, ve které části se nacházíme, a co bude následovat. Poutavým projevem a jasným vyjadřováním dokázal Lukáš za krátkou dobu posunout všechny účastníky školení na stejnou úroveň, a tak ani ten nejnezkušenější člen týmu neměl pocit, že se školení odehrává úplně mimo jeho obzor. Za to jsem mu velmi vděčná, protože tím pádem školení mělo velký význam a přínos pro každého zúčastněného. Lukáš má výborně zmapované procesy a ví, jak je nastavit, aby byly co nejefektivnější. Jako lektora ho vřele doporučuji. Školení proběhla už před nějakým časem, a tak můžu s plným vědomím prohlásit, že jeho doporučení opravdu přinesly ovoce a naše investice sa nám několikanásobně vrátila. S Lukášem počítám do zálohy pro jakýkoliv další projekt.

Ing. Sabína Smejkalová

vedoucí oddělení internetového marketingu
S Lukášem spolupracuji na některých jeho projektech v roli copywritera a obsahového konzultanta. Je to skvělý odborník, který usiluje o to, aby jeho práce přinášela klientovi dlouhodobý užitek. Díky svému nadhledu dokáže efektivně kombinovat své znalosti SEO s dalšími kanály online marketingu. Je spolehlivý, svědomitý a práce s ním vám nejen pomůže, ale bude vás i bavit.

Matouš Hutník

copywriter
matous.hutnik@gmail.com ~ 723 582 298
Na Lukáše jsem se obrátil na základě doporučení. Na počátku naší spolupráce připravil srozumitelnou analýzu mého projektu. Už při prvních jednáních mě překvapil svojí schopností se rychle zorientovat v problematice a sestavit jasný a konkrétní plán jednotlivých realizačních kroků. Při práci s Lukášem je evidentní, že má znalosti, analytické schopnosti, praktické zkušenosti s on-line marketingem, dokáže vymyslet postup vedoucí k cíli a má energii jej realizovat. Během krátké doby docílil zvýšení návštěvnosti webu na víc než trojnásobek! S Lukášem se velmi pěkně spolupracuje, jeho služby mohu s jistotou doporučit.

Ivo Škrobák

www.isfnews.cz ~ info@isfnews.cz ~ 602 210 208
S Lukášem je radost spolupracovat. Kromě toho, že je stále usměvavý a pozitivně naladěn, tak je rovněž profesionál každým coulem. Dokáže věci trpělivě a srozumitelně vysvětlit a jeho znalosti webových technologií, online marketingu a SEO jsou zárukou úspěchu. Líbí se mi, že se snaží přijít s novými nápady, jak nás lépe zviditelnit a odlišit. Lukáš nám pomáhal s úpravami a propagací webu sportovní fyzioterapie www.joshfrana.cz a určitě se na něj obrátím s naším dalším projektem.

Tomáš Svoboda

nezávislý vývojář
www.joshfrana.cz
Lukáše jsme oslovili s požadavkem zajistit tvorbu webu pro začínající firmu. Krom analýzy klíčových slov a návrhu struktury Lukáš dohlížel na tvorbu grafického designu a textu. Na Lukášovi si vážím především odborných znalostí, pragmatického přístupu a schopnosti pružně reagovat na klientovy požadavky. Lukášovy služby můžeme vřele doporučit.

Marek Janča

www.prazska-drevarska.cz ~ marekjanca@prazska-drevarska.cz
S Lukášovou prací jsme velmi spokojeni a je pro nás velikým přínosem, proto bychom rádi touto cestou doporučili jeho služby. Je to odborník ve svém oboru, který má široký rozhled a schopnost vcítit se do potřeb klienta. Lukáš má také nadání složité věci vysvětlit jednoduše, což je při spolupráci s ním neocenitelné. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

David Buršík

www.zopomobile.cz ~ david.beershack@gmail.com ~ 733 612 974
S panem Pítrou jsem se setkala při školení na téma e-commerce marketing a webová analytika. Oceňuji zejména jeho nadhled – znalost nejenom problematiky, ale také chyb uživatelů (výborné příklady, jak věci nedělat a čemu se vyvarovat), maximální připravenost a umění přizpůsobit se úrovni posluchačů. Nelze než doporučit.

Helena Mádlíková

Marketing Coordinator ve společnosti Green-Swan Pharmaceuticals CR, a.s.
Kdyby měl den 25 hodin, stále by bylo o čem diskutovat nebo se dozvídat něco nového. Velmi se mi líbily osobní zkušenosti a přístup – co především nedělat, většinou se prezentuje přesný opak. Děkuji za školení a vřele doporučuji.

Michal Cienciala

Junior Marketing Manager
www.gs.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS