Coworking Kočárovna Litomyšl

31. května

V pátek 7.6. se koná naše setkání Na volné noze Na cestě v coworkingu Kočárovna v Litomyšli.

Coworking Kočárovna je sdílený prostor, který můžete využít jako svou kancelář, studovnu nebo klubovnu. V základu se jedná o místo s několika pracovními boxy pro práci freelancerů. Jeho součástí je relax zóna se sedacími vaky fatboy a jednací zóna s křesílky. Celý prostor lze navíc z kancelářského uspořádání ve chvíli proměnit na přednáškovou místnost s kapacitou až 70 diváků, tělocvičnu, opravdu velkou zasedačku nebo fotoateliér.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Instagram

Podobné novinky

Impact Hub Ostrava

V pondělí 17.6. se koná naše setkání Na volné noze Na cestě v ostravském Impact Hubu.

Impact Hub je krásný coworking v srdci Ostravy, který nabízí designový open-space s řadou útulných zákoutí, jednací místnosti i kanceláře k pronájmu. Coworking vyniká svou lokací, velmi přátelskou komunitou i řadou akcí, do kterých se mohou členové zapojit.

Na cestě: Momentky z Kočárovny

Páteční setkání volnonožců v Litomyšli bylo sice komorní, ale příjemné a moc jsme si ho užili. Mrkněte na fotky.

Akce se konala v předvečer Smetanovy Litomyšle, v zatím nejmenším městě, kde jsme setkání Na volné noze Na cestě uspořádali – ve spolupráci s coworkingem Kočárovna a Zámeckým návrším. Děkujeme.

Potom, co nás David Zandler provedl celým areálem Zámeckého návrší, proběhly i dvě výborné debaty. První část s Robertem Vlachem se stočila k tématu osobních financí freelancerů a tvorbě rezerv. Hostem druhé části byl logotvůrce Tomáš Vachuda, který představil a současně pokřtil svou novou knihu Časotvorba.

Děkujeme všem za účast a milá setkání!

Nejbližší setkání ze série Na cestě se koná 17.6. v Ostravě.

Budoucí pozvánky najdete v našem newsletteru.

Na cestě → Brno, Kumst

Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne v Brně prací a navazováním kontaktů s jinými profíky na volné noze — už 26. června od 13 do 18 hod. v inspirativním prostředí brněnského kreativního hubu a coworkingu Kumst.

Zapojit se můžete také do debaty o podnikání s Robertem Vlachem a speciálním hostem setkání, newsletteristou a jedním z hybatelů ekonomiky tvůrců Martinem Kavkou.

Účast je zdarma a nemusíte se nikam předem hlásit — stačí zakliknout účast na Facebooku nebo LinkedIn a dorazit v dobré náladě.

Video pozvánka do Drážďan

Tady je krátká videopozvánka na naše mezinárodní setkání freelancerů 20–21. června v německých Drážďanech, které jsou hned za hranicemi a vlakem i autem je to z Česka kousek. Akci spolupořádá naše sesterská freelance komunita Freelancing.eu a Impact Hub Dresden, jste opravdu srdečně zváni!

Přihláška je zdarma, další info najdete v události na LinkedIn a Facebooku.

Na cestě: Momentky ze SIT Portu

Jaké bylo páteční setkání volnonožců Na volné noze Na cestě v Plzni? Opět velmi povedené! A tady jsou momentky z akce.

Spolu s 30+ freelancery jsme si užili prohlídku celé, krásně zrekonstruované budovy TechToweru, bývalého pivovaru, kterou můžete vidět i na fotkách.

A protože se událost konala v prodlouženém formátu, měli jsme i hodně prostoru na debatu, která se tentokrát protáhla na téměř 4 hodiny — 1. část s Robertem Vlachem se věnovala podnikání na volné noze, v té druhé se pak představil AI konzultant Jan Romportl, který mluvil mj. o umělé inteligenci v kontextu kariérních a celospolečenských změn.

Děkujeme všem za účast a milá setkání!

Akci jsme spolupořádali s TechTower a coworkingem SIT Port, který je jeho součástí a je zaměřený na technologie a inovace. Celému týmu bychom taky moc rádi ještě jednou poděkovali.

Nejbližší setkání ze série Na cestě se koná 7.6. v Litomyšli.

Budoucí pozvánky najdete v našem newsletteru.

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí