Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Adam Martiník

Adam Martiník

osobní kouč

Adam Martiník

Nejlepší je zkušenost. Nabízím hodinové setkání zdarma.

Většina lidí mě zná díky mé práci ve světě IT. Vytvořil jsem funkční systém v mezinárodní firmě, ve které vládl chaos. Jako vedoucí týmu jsem uznávaný díky předávání zodpovědnosti jednotlivcům a ochotou zjišťovat, jak mohu podpořit každého člena týmu. Mám nadání přeložit požadavky managementu do slov, kterým vývojáři rozumí, a naopak.

Co už jen někteří lidé ví, je, že jsem dosáhl úspěchu vlastně ve všem, co jsem si zamanul. Úspěchu, který byl hnán vnitřním pocitem nejsem dost dobrý. Chtěl jsem někomu dokázat, že už dost dobrý jsem. Byl jsem mistr republiky v basketbale, hrál jsem na bicí v mnoha skvělých kapelách, pracoval jsem pro softwarové firmy po celém světě a stále to nebylo DOST. Naučil jsem se hledat důkazy, které mi připomínaly, co vše se mi nedaří. Když mě někdo pochválil, ani na okamžik jsem této chvále nevěřil a smetl ji ze stolu. Vůbec jsem si neužíval nic z toho, co jsem dělal, ale jen jsem se soustředil na budoucí výsledek. Když jsem se ke kýženému výsledku dostal, bral jsem to jako normu a hned jsem se hnal dál. Nevěděl jsem však, že tuhle hru nemůžu vyhrát, dokud nebudu dost dobrý sám pro sebe.

Jako muž i jako informatik jsem se naučil, jak efektivně používat mozek a zároveň potlačovat emoce. Dlouhou dobu mi to bylo k užitku. Vydržel jsem mnoho velmi vypjatých situací, které ovlivnily tisíce uživatelů firem, pro které jsem pracoval. Kolegové, kteří se sami potýkali s velkým stresem, si ke mně chodili pro uklidnění. Toto neemoční nastavení mělo i svou daň. Nevěděl jsem, co chci, co potřebuji a co cítím. Myslel jsem si, že ke všemu musím dojít logicky. Chtěl jsem mít nad vším, co se děje, kontrolu, až mě z toho mnohdy bolela hlava. Lidé v mém okolí mi říkali, že jsem nečitelný, a já se cítil falešně. A pak jednou, když jsem byl vnitřně připraven, stačila jediná položená věta: Přijal jsi své emoce?

Co mě charakterizuje?

  • Lidé na prvním místě – Záleží mi na tom, aby lidé v mém okolí dosahovali svých cílů, i když se cesty vedoucí k nim obávají. Kryju záda všem, kteří jsou v mém týmu, a pomáhám jim vždy, když potřebují pomoci.
  • Rozšiřuji uvědomění – Už odmala rád pokládám otázky, které nutí člověka podívat se na svůj svět jinak. Baví mě vyzývat stereotypy a známá řešení.
  • Podpora – Většina lidí si myslí, že je motivuje používání zajímavých a nejnovějších technologií. Pro mě je nejsilnější motivace, když hluboce cítím, že podporuji druhé.

Jsem tu pro každého, kdo:

  • je odhodlán dělat v životě změny,
  • chce být užitečný pro své okolí,
  • touží dosahovat velkých věcí,
  • chce mít radost z toho, co dělá,
  • je inspirací pro své okolí a i přesto se domnívá, že není dost dobrý,
  • chce být viděn, ale přesto se drží zpět.

První setkání je zdarma. Při něm se poznáme, probereme vaše očekávání, zjistíme jestli si sedneme a rovnou si vyzkoušíme, jaké to je. Společně zjistíme, jestli to má pro nás oba smysl. Naprostá diskrétnost je zaručena etickým kodexem, k jehož dodržování jsem se zavázal ICF.

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku online celý svět

Mé zkušenosti:

Kontaktní informace

Adam Martiník
Podroužkova 15
Ostrava
708 00
Mobil:725 816 211
Email:a.martinik@gmail.com
Web:www.adammartinik.cz
LinkedIn:LinkedIn martinikadam
Účet:2300318650 / 2010 (Fio)
:88160858 (plátce DPH)
DIČ:CZ8710076012

Doporučení z první ruky

Ing. Ondřej Nový
Hodina koučování s Adamem pro mě byla velmi užitečná a dost věcí jsem si uvědomil. Pokud ve svém životě řešíte něco, s čím si nevíte rady, vřele doporučuji.
vývojář aplikací pro Android

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS