Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Adam Vaněk > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Adam Vaněk — překladatel angličtiny, němčiny, norštiny, dánštiny a švédštiny se zaměřením na technické překlady

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Mgr. Adam Vaněk:
Ing. Tomáš Hladík
S panem magistrem Vaňkem spolupracuji na překladech norštiny. Kromě kvalitní a rychlé práce musím ocenit jeho vstřícnost a spolehlivost. Jeho služby mohu jen doporučit.

Ing. Tomáš Hladík

překladatel a zprostředkovatel překladatelských služeb
Za dobu dlouholetého přátelení se s panem Vaňkem a pravidelné vzájemné spolupráce v jazykových záležitostech, nápomoci s jazykovými hlavolamy a probírání těchto i dalších témat, mám za to, že jsem nabyl dost dojmů a zkušenosti, abych mohl bez pochybností potvrdit a ručit za jeho neutuchající nasazení a upřímný zájem pracovat v překladatelství a tlumočit. Jeho práce je kvalitní, proto bych vám chtěl jeho služby vřele doporučit.

Yngvar Brenna

Se službami Adama Vaňka jsem byl velice spokojen, doporučuji.

Roman Radikovský

BlowTech, s.r.o.
Adam Vaněk nabízí kvalitní překladatelské služby. Vše řeší rychle a pohotově ku přání klienta. V případě mimořádné potřeby dodává před domluveným termínem.

Bc. David Ján

KOSTKA – kolobka, s.r.o.
Adam Vaněk měl ve spolupráci s naší redakcí na starosti překlady a korektury článků a vytvářel vícejazyčný obzor klubu. Vždy s hlubším pochopením obsahu článků, se smyslem pro detail a precizní znalostí daného jazyka. Vážíme si jeho klidné mysli a všeobecného rozhledu, který se odráží ve výsledcích jím odváděné překladatelské práce.

Zdeněk Valenta

Redrabbit.cz
Spokojenost při spolupráci při lokalizaci! Adame rádi doporučujeme.

Trinity Team srls

Pan Adam Vaněk pro naši společnost přeložil několik dokumentů k naší naprosté spokojenosti. Jeho jazyková výbava je na skvělé úrovni a překlady se vyznačují perfektním porozuměním danému tématu a kontextu. Jeho služby vřele doporučuji.

Bc. Martin Hrubý

Mělnický pivovar, s.r.o.
Adam je spolehlivý překladatel, se kterým je příjemná spolupráce. Odevzdané překlady jsou kvalitní po formální i obsahové stránce.

Lidka Worbisová

www.worbis.cz
Spolupráce s panem Adamem Vaňkem je vždy vynikající. Překlady pokaždé zpracoval rychle a pečlivě.

Roman Fröhlich

pronajímatel luxusních roubenek na pomezí Krkonoš a Jizerských hor
www.pronajemRoubenky.cz ~ info@pronajemroubenky.cz
S anglickým překladem smlouvy o spolupráci portugalské školy jezdectví a výstaviště v Lysé nad Labem za účelem vystoupení na výstavě jsem byl naprosto spokojen. Ze strany překladatele šlo o vysoce profesionální překlad včetně profesních a odborných názvů, celou akci provázela rychlost a kvalita. Naprostá spokojenost, vřele doporučuji.

Ladislav Žoha

www.vll.cz ~ zoha@vll.cz ~ 724 395 806
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS