Doporučení z první ruky

Mgr. Adam Vaněk — překladatel a lektor technické angličtiny, norštiny, švédštiny a dánštiny


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Ing. Tomáš Hladík

S panem magistrem Vaňkem spolupracuji na překladech norštiny. Kromě kvalitní a rychlé práce musím ocenit jeho vstřícnost a spolehlivost. Jeho služby mohu jen doporučit.

Ing. Tomáš Hladík
překladatel a zprostředkovatel překladatelských služeb

Za dobu dlouholetého přátelení se s panem Vaňkem a pravidelné vzájemné spolupráce v jazykových záležitostech, nápomoci s jazykovými hlavolamy a probírání těchto i dalších témat, mám za to, že jsem nabyl dost dojmů a zkušenosti, abych mohl bez pochybností potvrdit a ručit za jeho neutuchající nasazení a upřímný zájem pracovat v překladatelství a tlumočit. Jeho práce je kvalitní, proto bych vám chtěl jeho služby vřele doporučit.

Yngvar Brenna

Se službami Adama Vaňka jsem byl velice spokojen, doporučuji.

Roman Radikovský
BlowTech, s.r.o.

Adam Vaněk nabízí kvalitní překladatelské služby. Vše řeší rychle a pohotově ku přání klienta. V případě mimořádné potřeby dodává před domluveným termínem.

Bc. David Ján
KOSTKA – kolobka, s.r.o.

Adam Vaněk měl ve spolupráci s naší redakcí na starosti překlady a korektury článků a vytvářel vícejazyčný obzor klubu. Vždy s hlubším pochopením obsahu článků, se smyslem pro detail a precizní znalostí daného jazyka. Vážíme si jeho klidné mysli a všeobecného rozhledu, který se odráží ve výsledcích jím odváděné překladatelské práce.

Zdeněk Valenta
Redrabbit.cz

Spokojenost při spolupráci při lokalizaci! Adame rádi doporučujeme.

Trinity Team srls

Pan Adam Vaněk pro naši společnost přeložil několik dokumentů k naší naprosté spokojenosti. Jeho jazyková výbava je na skvělé úrovni a překlady se vyznačují perfektním porozuměním danému tématu a kontextu. Jeho služby vřele doporučuji.

Bc. Martin Hrubý
Mělnický pivovar, s.r.o.

Adam je spolehlivý překladatel, se kterým je příjemná spolupráce. Odevzdané překlady jsou kvalitní po formální i obsahové stránce.

Lidka Worbisová
www.worbis.cz

Spolupráce s panem Adamem Vaňkem je vždy vynikající. Překlady pokaždé zpracoval rychle a pečlivě.

Roman Fröhlich
pronajímatel luxusních roubenek na pomezí Krkonoš a Jizerských hor
www.pronajemRoubenky.cz info@pronajemroubenky.cz

S anglickým překladem smlouvy o spolupráci portugalské školy jezdectví a výstaviště v Lysé nad Labem za účelem vystoupení na výstavě jsem byl naprosto spokojen. Ze strany překladatele šlo o vysoce profesionální překlad včetně profesních a odborných názvů, celou akci provázela rychlost a kvalita. Naprostá spokojenost, vřele doporučuji.

Ladislav Žoha
www.vll.cz zoha@vll.cz 724 395 806