Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Adéla Obermajerová

Mgr. Adéla Obermajerová

lektorka intimní jógy pro ženy a kraniosakrální terapeutka

Mgr. Adéla Obermajerová
Mgr. Adéla Obermajerová - logo

Pro nás ženy je tělo a vztah sama k sobě alfou a omegou, abychom mohly zažívat radost, zdraví a potěšení. Cvičení intimní jógy uvolňuje a aktivuje životadárné síly pánevního dna a středu těla (centrum hara). Propojujeme s jemným jógovým plynutím a inspirací pro zdravý, láskyplný vztah sama k sobě. Poznáte jednoduché prvky, meditace a cvičení, které vás podpoří v každodenním životě. Ženy všeho věku se se mnou mohou vydat na cestu v následujících kurzech, nebo si užít individuální péči:

 • Poklad ukrytý mezi nohama: Proč a jak si hýčkat své pánevní dno – domácí (elektronický) kurz intimní jógy, možné absolvovat odkudkoli.
 • Intimní prostor ženy – živý kurz v Praze.
 • Biodynamická kraniosakrální terapie – neinvazivní, respektující a radostná metoda celostní péče o tělo i duši. Ošetření probíhá v pohodlném oblečení vleže na lehátku, využívá jemný dotek a je jak vynikající cestou blažené relaxace, tak doplňkem jakýchkoli metod alternativní i klasické léčby. Podporuje sebeuzdravující síly těla.

Terapie probíhají v Praze 9-Čakovicích, dle domluvy na Praze 2-Nové Město (poblíž I.P. Pavlova). Živé kurzy na Praze 2. Publikuji články o moudrosti těla, začínám natáčet videa. Tlumočím a překládám texty z oblasti osobního rozvoje.

Galerie:

Jóga na louceIntimní prostor ženy Magnolia centrumIntimní jóga Magnolia centrumIntimní prostor ženyKraniosakrální terapie Praha 9

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

V čem vám pomůže intimní jóga?

 • Účinně ulevuje od úzkosti a strachu.
 • Navyšuje pocit bezpečí.
 • Ozdravuje imuno-endokrinní systém (hormonální soustavu) a orgány malé pánve.
 • Harmonizuje menstruační cyklus.
 • Podporuje plodnost a vitalitu.
 • Prohlubuje sexuální potěšení a radost ze života.
 • Učí nás naslouchat tělu a intuici, a tak se lépe v životě rozhodujeme.
 • Učí nás rozvádět vlastní životní energii po těle a stát ve svém středu.
 • Pracuje se sebepřijetím a celkově nás spojuje s naším ženstvím.

Vzdělání a výběr absolvovaných kurzů

 • 2018 (probíhá), Škola vědomého doteku, Michaela Lamana Mazáčová – kraniosakrální biodynamika.
 • 2016, Dům Rukou Světla, Zdeňka Ocelíková – výcvik kraniosakrální terapie, biodynamický přístup.
 • 2015, OSHO International Foundation, Vatayana – facilitační výcvik OSHO meditací.
 • 2010–2013, Meditační centrum Lažánky, MUDr. Monika Sičová – Tantra jóga pro ženy, Mohendžodáro, meditace a masáže.

Kontaktní informace

Mgr. Adéla Obermajerová
Radbuzská 597/8
Praha 9
196 00
Email:info@adelaobermajerova.cz
Web:www.adelaobermajerova.cz
Skype:Skype adela.obermajerova
Facebook:Facebook adelaobermajerova.cz
:88866017

Doporučení z první ruky

Adéla mi objasnila průběh ošetření a že si to celé řídím sama. Jasně! Až při naciťování si prvních hmatů mi ale došlo, co to doopravdy znamená, „řídit si ošetření“. To znamená říci, kdy třeba stačí a chci jít dál a naciťovat si další hmat. Bylo pro mě nové a léčivé vyjadřovat, co cítím. Bez hodnocení, bez strachu, zda-li cítím „správně“. Hodně jsem své tělo vnímala odděleně – ruce, nohy, břicho apod. Mé tělo si přálo, abych jej vnímala jako celek. Poslední informace, která přišla, byla – mít své hranice. Chránit se. Flexibilně je zmenšovat nebo zvětšovat. Hrát si s nimi. Cítila jsem se velmi svěže, odpočatě, zregenerovaně. Očička mi svítila! Děkuji Ti, Adél, za prožití toho, jaké to je, když sami sebe respektujeme. Své potřeby a potřeby druhých. Pak to dopadne třeba tak, že se vrátím zvenku hladová a doma je navařeno a především jsou všichni spokojení. Děkuji za Tvé bytí, Tvou plnou přítomnost, která dostává všechny zúčastněné do klidu. Aspoň u mě to tak působí. Díky Tvému klidu a ukotvení sama v sobě jsem si byla více vědoma svého vlastního bytí. Děkuji Ti za krásnou otevřenou komunikaci. Děkuji, že ji mohu s Tebou realizovat a žít své nejniternější hodnoty a přesvědčení. S láskou a vděčností.
Kristýna Elster Straková

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS