Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Adéla Obermajerová

Mgr. Adéla Obermajerová

průvodkyně v oblasti propojení s tělem, lektorka intimní jógy a koučka angličtiny

Mgr. Adéla Obermajerová
Mgr. Adéla Obermajerová - logo

Kurzy a terapie se mnou jsou podporou v oblasti důvěrného, láskyplného propojení se svým tělem, myslí i srdcem. Být sama sobě blíž a nalézat své fyzické i psychické zdroje opory a bezpečí, to vždy účinně ulevuje od úzkosti a strachu a nese své plody – ať už se chceme cítit lépe a zdravěji v ženském těle, anebo chceme odstranit bloky v mluvení a získat sebevědomí v angličtině. Věnuji se těmto oblastem:

 • Intimní prostor ženy — jemná (jin) jóga se zaměřením na cvičení pro zdravé a živé pánevní dno a střed těla. Cvičení a aktivní meditace, prověřené tisíciletími i moderní vědou, podporují hormonální zdraví, radost ze života a zklidnění. Pouze pro ženy.
 • Kraniosakrální terapie — psychosomatická metoda práce s tělem, biodynamický přístup. Terapie využívá jemný dotek a obnovuje sebeuzdravující síly těla.
 • Lotus English — koučink angličtiny, učení a paměti, který využívá pravohemisférické postupy a nové poznatky psychologie a neurovědy. Učení je přirozené, hravé, bez analytického studia, bez učebnic, zato s moderními zdroji – kurzy zlepší vaši angličtinu a mluvní sebevědomí. Pro ženy i muže.

Mám vlastní provozovnu v Praze 9, jóga na Praze 2. Publikuji články a spravuji facebookové stránky Intimní prostor ženyLotus English. Získala jsem vzdělání v Česku i zahraničí (Masarykova univerzita v Brně, University College Ghent v Belgii, Meditační centrum Lažánky). Rovněž překládám a tlumočím v oblasti osobního rozvoje.

Reference uvedené v této prezentaci jsou pouze výběrem, podívejte se na další ohlasy i více ke kurzům na www.adelaobermajerova.cz nebo www.lotusenglish.cz.

Galerie:

Pomůcky pro výuku angličtinyVýuka angličtiny může probíhat kdekolivVýuka anglického jazykaMoje hodnotyVíkendová zážitková angličtina: hra, pohyb, sebevyjádření…

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Profesní milníky

 • od 2016 — poskytování kraniosakrální terapie
 • od 2012 — vedení kurzů Mohendžodáro – tantra jógy pro ženy a Intimní jógy
 • od 2013 — vedení koučinku angličtiny, učení a paměti
 • 2007–2013 — výuka anglického jazyka a překladatelství

Moje vize

Vizí pro mou práci je propojit jógu či jazykové vzdělávání s celkovým rozvojem osobnosti směrem ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu – po psychické i fyzické stránce. Co si nejvíce přeji je nabídnout klientovi reálný dlouhodobý užitek – aby mohl zase o něco více roztáhnout v životě svoje křídla.

Vzdělání a výběr absolvovaných kurzů

 • University College Ghent (Belgie) – studijní stáž, studium aplikované lingvistiky;
 • Masarykova univerzita – anglistika anederlandistika, navazující studium překladatelství a tlumočnictví
 • zahraniční studijní pobyty – Velká Británie, Nizozemsko
 • metodické kurzy pořádané Britskou radou a Asociací metodiků
 • Meditační centrum Lažánky – 3 celoroční školy Umění tantra jógy pro ženy u MUDr. Moniky Sičové
 • OSHO centrum Praha – výcvik facilitace OSHO meditací
 • Zdeňka Ocelíková – výcvik kraniosakrální terapie s biodynamickým přístupem

Kontaktní informace

Mgr. Adéla Obermajerová
Radbuzská 597/8
Praha 9
196 00
Email:info@adelaobermajerova.cz
Web:www.adelaobermajerova.cz
Skype:Skype adela.obermajerova
Facebook:Facebook adelaobermajerova.cz
:88866017

Doporučení z první ruky

Tento kurz je jedinečný přístupem slečny učitelky. Každého „učence“ vede zvlášť jeho cestou, jeho tempem a v souladu s jeho duší. Účast na kurzu mi do života přinesla úplně novou sílu, energii a chuť tvořit. Rozveselilo mě to :-) Mám nyní úplně přirozenou a hravou chuť se učit, bez jakýchkoliv tlaků, naopak lehce.
Eva Kosinová

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS