Mgr. Alena Krofiánová

grafická designérka se specializací na branding a logotvorbu

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jsem kreativní grafická designérka se zaměřením na branding a tvorbu loga. Při tvorbě loga se vždy snažím o to, abychom dali dohromady jasný koncept značky, její směr a taky účel vzhledem k cílové skupině, kterou má oslovit.

  • Branding Design značky je především o příběhu a o směru, kam chcete jít. Pomůžu vám navrhnout ten správný v závislosti na vašich záměrech, vybereme slogan, logo, barvy, zkrátka vše pro to, abyste byli jedineční a nezapomenutelní.
  • Logo – Dobré logo je základ pro dobrý marketing. Pokud chcete upoutat svoji cílovou skupinu, mít příběh, který se značkou spojíte, vytvořit živý obraz vašeho produktu a odlišit se od konkurence, pak se bez dobrého loga neobejdete.
  • Re-branding – Stejně jako doba se mění, i logo stárne a je třeba ho čas od času oživit či upravit. Pomůžu vám vytvořit originální logo nebo jeho update tak, abyste stále cílili na svou skupinu zákazníků, vyvíjeli se stejně jako oni a nezůstali stát na místě. Je totiž jisté, že jediná konstanta v životě je změna.
  • Ilustrace a bannery – Kreslím a vytvářím jednoduché ilustrace nebo bannery, případně vtipné upoutávky na zadané téma. Mám ráda originalitu, humor i nadsázku. Ztvárním upoutávku na vaši akci nebo jednorázový banner pro vaši značku.

Kdy mě oslovit?

  • Když vstupuje na trh s novým produktem a chcete si vybudovat dobré místo a najít svou cílovou skupinu zákazníků.
  • Když chcete svou značku posunout dál, upravit nebo možná úplně změnit.
  • Když potřebujete vizuálně zaujmout, ať už na tiskovinách, nebo sociálních sítích.
  • Když pořádáte kampaň nebo jiný event a nevíte, jak graficky uchopit propagaci celé akce.
  • Když jste freelancer nebo firma a prostě nestíháte a potřebujete někoho, kdo by pomohl s dílčími úkoly.
Mgr. Alena Krofiánová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Alena Krofiánová
Nová Ves 56
Volfartice (Liberecký kraj)
471 12

Doporučení
z první ruky

Spolupráce s Alenou byla kreativní, efektivní a velmi rychlá. Je to profík, nebojí se jít přímo k jádru věci a říkat věci napřímo. Umí přitom naslouchat a dobře komunikovat, pracuje systematicky a velmi pečlivě. Lidsky i profesionálně je férovým partnerem, na kterého se můžete vždy spolehnout. Alena vás dokáže ladně navést do vysněného cíle. Po celou dobu naší spolupráce jsem byl 100% spokojen a neváhal bych ji doporučit komukoli dalšímu.

Pavel Dlouhý

řemeslník