Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Alena Krofiánová

Mgr. Alena Krofiánová

grafická designérka se specializací na branding a logotvorbu

Mgr. Alena Krofiánová

Jsem kreativní grafická designérka se zaměřením na branding a tvorbu loga. Při tvorbě loga se vždy snažím o to, abychom dali dohromady jasný koncept značky, její směr a taky účel vzhledem k cílové skupině, kterou má oslovit.

  • Branding Design značky je především o příběhu a o směru, kam chcete jít. Pomůžu vám navrhnout ten správný v závislosti na vašich záměrech, vybereme slogan, logo, barvy, zkrátka vše pro to, abyste byli jedineční a nezapomenutelní.
  • Logo – Dobré logo je základ pro dobrý marketing. Pokud chcete upoutat svoji cílovou skupinu, mít příběh, který se značkou spojíte, vytvořit živý obraz vašeho produktu a odlišit se od konkurence, pak se bez dobrého loga neobejdete.
  • Re-branding – Stejně jako doba se mění, i logo stárne a je třeba ho čas od času oživit či upravit. Pomůžu vám vytvořit originální logo nebo jeho update tak, abyste stále cílili na svou skupinu zákazníků, vyvíjeli se stejně jako oni a nezůstali stát na místě. Je totiž jisté, že jediná konstanta v životě je změna.
  • Ilustrace a bannery – Kreslím a vytvářím jednoduché ilustrace nebo bannery, případně vtipné upoutávky na zadané téma. Mám ráda originalitu, humor i nadsázku. Ztvárním upoutávku na vaši akci nebo jednorázový banner pro vaši značku.

Prolistujte si moje portfolio »

Ukázky práce:

Návrh na logo pro podvodní světla na jachty YPHOS lightsBranding pro půjčovnu dodávek PMPM.czProduktové logo pro ČZUNávrh designu pro značku kávy Amor PerfectoColin's barber shop branding
Zobrazit všech 16 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kdy mě oslovit?

  • Když vstupuje na trh s novým produktem a chcete si vybudovat dobré místo a najít svou cílovou skupinu zákazníků.
  • Když chcete svou značku posunout dál, upravit nebo možná úplně změnit.
  • Když potřebujete vizuálně zaujmout, ať už na tiskovinách, nebo sociálních sítích.
  • Když pořádáte kampaň nebo jiný event a nevíte, jak graficky uchopit propagaci celé akce.
  • Když jste freelancer nebo firma a prostě nestíháte a potřebujete někoho, kdo by pomohl s dílčími úkoly.

Kontaktní informace

Mgr. Alena Krofiánová
Nová Ves 56
Volfartice (Liberecký kraj)
471 12
Mobil:773 550 616
Email:alena.krofianova@seznam.cz
Web:www.alenakrofianova.cz

Doporučení z první ruky

Naše firma TANPA s.r.o. přes https://topdesigner.cz/ nechala soutěžit nové logo. Vybrat z 80 návrhů nebyla jednoduchá věc. Co mě vedlo nakonec k výběru? Určitě vizuální stránka, ale zásadní bylo odůvodnění a popis návrhu, kde jsem vycítil možnou další spolupráci. Výsledek – perfektní. Nejen můj osobní pocit z loga, ale hlavně kladné reakce letitých zákazníků na změnu. Alenu Krofiánovou vřele doporučuji.
Pavel Tandler
jednatel firmy TANPA s.r.o.
www.tanpa.cz

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS