Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Alena Krofiánová

Mgr. Alena Krofiánová

grafická designérka se specializací na branding a logotvorbu

Mgr. Alena Krofiánová

Jsem kreativní grafická designérka se zaměřením na branding a tvorbu loga. Při tvorbě loga se vždy snažím o to, abychom dali dohromady jasný koncept značky, její směr a taky účel vzhledem k cílové skupině, kterou má oslovit.

  • Branding Design značky je především o příběhu a o směru, kam chcete jít. Pomůžu vám navrhnout ten správný v závislosti na vašich záměrech, vybereme slogan, logo, barvy, zkrátka vše pro to, abyste byli jedineční a nezapomenutelní.
  • Logo – Dobré logo je základ pro dobrý marketing. Pokud chcete upoutat svoji cílovou skupinu, mít příběh, který se značkou spojíte, vytvořit živý obraz vašeho produktu a odlišit se od konkurence, pak se bez dobrého loga neobejdete.
  • Re-branding – Stejně jako doba se mění, i logo stárne a je třeba ho čas od času oživit či upravit. Pomůžu vám vytvořit originální logo nebo jeho update tak, abyste stále cílili na svou skupinu zákazníků, vyvíjeli se stejně jako oni a nezůstali stát na místě. Je totiž jisté, že jediná konstanta v životě je změna.
  • Ilustrace a bannery – Kreslím a vytvářím jednoduché ilustrace nebo bannery, případně vtipné upoutávky na zadané téma. Mám ráda originalitu, humor i nadsázku. Ztvárním upoutávku na vaši akci nebo jednorázový banner pro vaši značku.

Ukázky práce:

Logo a Brand Design pro Ago stavební firmaLogo a Brand Design pro Ago stavební firmaCoffee cups pro Amor PerfectoColin´s barber shop brandingVeranda burger and gin bar
Zobrazit všech 22 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kdy mě oslovit?

  • Když vstupuje na trh s novým produktem a chcete si vybudovat dobré místo a najít svou cílovou skupinu zákazníků.
  • Když chcete svou značku posunout dál, upravit nebo možná úplně změnit.
  • Když potřebujete vizuálně zaujmout, ať už na tiskovinách, nebo sociálních sítích.
  • Když pořádáte kampaň nebo jiný event a nevíte, jak graficky uchopit propagaci celé akce.
  • Když jste freelancer nebo firma a prostě nestíháte a potřebujete někoho, kdo by pomohl s dílčími úkoly.

Kontaktní informace

Mgr. Alena Krofiánová
Nová Ves 56
Volfartice (Liberecký kraj)
471 12
Mobil:773 550 616
Email:alena.krofianova@seznam.cz

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS