Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Alice Morrisová

Mgr. Alice Morrisová

tlumočnice a překladatelka anglického jazyka

Mgr. Alice Morrisová

Nabízím profesionální a kvalifikované obousměrné tlumočení a překlady angličtiny od všeobecných textů, po odborné články a knihy z oblasti přírodních věd a humanitních oborů.

Vystudovala jsem Anglický jazyk a literaturu na Masarykově univerzitě v Brně. Přes 8 let jsem žila a pracovala ve Walesu ve Velké Británii, kde jsem získala bohaté zkušenosti s hovorovou i psanou angličtinou. Mimo jiné jsem přeložila Grafologický slovník (vaše osobnost od A–Z) a podílela se na přípravě překladu textů z oborů přírodních věd, krajinářství a ochrany přírody.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Vzdělání, zahraniční pobyty a praxe

  • 2008–2009, práce v ekologickém a vzdělávacím centru Felin Uchaf Environmental and Educational Centre (Severní Wales)
  • 2001–2006, státní zaměstnankyně britského Ministerstva dopravy Driver and Vehicle Licensing Agency (Severní Wales)
  • 1997 – úspěšné ukončení magisterského studia na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, obor Anglický jazyk a literatura + divadelní věda

Kontaktní informace

Mgr. Alice Morrisová
Klatovská 6
Brno
602 00
Mobil:775 376 569
Email:amorrisova@hotmail.com

Doporučení z první ruky

Paní Morrisová mi přeložila 2 odborné texty z angličtiny do češtiny. Pro mne to bylo těžké, protože jsem cizinka. Paní Morrisová vše udělala velmi rychle, kvalitně a včas. Překlad byl skvělý a já dostala jedničku ze své semestrální práce. Kdybych potřebovala tlumočníka, tak samozřejmě zavolám paní Morrisovou!
Anastasia Olomskaya
studentka

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS