Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Alice Morrisová

Mgr. Alice Morrisová

tlumočnice a překladatelka anglického jazyka

Mgr. Alice Morrisová

Nabízím profesionální a kvalifikované obousměrné tlumočení a překlady angličtiny od všeobecných textů, po odborné články a knihy z oblasti přírodních věd a humanitních oborů.

Vystudovala jsem Anglický jazyk a literaturu na Masarykově univerzitě v Brně. Přes 8 let jsem žila a pracovala ve Walesu ve Velké Británii, kde jsem získala bohaté zkušenosti s hovorovou i psanou angličtinou. Mimo jiné jsem přeložila Grafologický slovník (vaše osobnost od A–Z) a podílela se na přípravě překladu textů z oborů přírodních věd, krajinářství a ochrany přírody.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Vzdělání, zahraniční pobyty a praxe

  • 2008–2009, práce v ekologickém a vzdělávacím centru Felin Uchaf Environmental and Educational Centre (Severní Wales)
  • 2001–2006, státní zaměstnankyně britského Ministerstva dopravy Driver and Vehicle Licensing Agency (Severní Wales)
  • 1997 – úspěšné ukončení magisterského studia na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, obor Anglický jazyk a literatura + divadelní věda

Kontaktní informace

Mgr. Alice Morrisová
Klatovská 6
Brno
602 00
Mobil:775 376 569
Email:amorrisova@hotmail.com

Doporučení z první ruky

Paní Alice je velmi příjemná a schopná překladatelka. Řešil jsem složitější reklamaci drahého elektronického zařízení. Ona, jako žena bez technického vzdělání a patřičné specializace, zvládla vše zcela excelentně. Za perfektní tlumočení, přístup a vstřícnost velmi děkuji. Paní Alici mohu jen doporučit a sám se na ni v budoucnu rád obrátím.
Ladislav Kalous
Kotle servis, s.r.o.

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS