Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Andrea Grigerová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Andrea Grigerová — lektorka a poradkyně pro tvorbu úspěšných prezentací v programu MS PowerPoint

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Andrea Grigerová:
Absolvovala jsem u Andrei ojedinělý seminář PREZENTACE, CO BAVÍ. Přesto, že jsem se zúčastnila již několika seminářů na prezentační dovednosti, vůbec jsem se nenudila :-) Andrea vede seminář netradičním způsobem – vede účastníky k tomu, aby pochopili, že do zajímavé prezentace musí dát hlavní myšlenku ze sebe, ukazuje, jak tuto myšlenku najít a jak ji poutavě zpracovat a předat dál. Hodně pracuje s kreativitou, což na seminářích tohoto typu nebývá běžné. Bonusem je Andrein velmi příjemný a vstřícný přístup. Seminář vřele doporučuji všem, kteří chtějí zlepšit své prezentace, maximálně zaujmout své posluchače a ještě se při tom dobře bavit…

Vladimíra Látalová

konzultant Altego s.r.o.
www.altego.cz ~ v.latalova@altego.cz
Mé očekávání bylo dozvědět se něco nového a trošku vylepšit své obchodní prezentace. Toto očekávání se více než naplnilo. Ještě ve stejný den, kdy jsem školení absolvovala, jsem nadšeně vytvořila zcela novou prezentaci. Tuto prezentaci jsem použila při dalším jednání se zákazníkem a výsledek byl pro mě překvapivý. Prezentace vtáhla do děje všechny účastníky s ohromující silou a mně se podařilo předat informace přesně tak, jak jsem potřebovala, vzbudila emoce a nadšení pro další spolupráci. Další zakázku jsem získala hladce, zcela ke své i k zákazníkově spokojenosti. Myslím, že své starší prezentace už nikomu ukazovat nebudu :)

Radka Vymětalová

www.retail-services.cz
Andrea je neskutečně všestranný člověk a profesionál na svém místě. Věci, které ji baví, si užívá, a to byl i případ školení na téma Prezentace jinak. V něm spojila svoji kreativitu a systematičnost a jasně a způsobem, o kterém školení bylo (jak jinak :-)), nám předvedla, jak by prezentace mohly vypadat. Jsem přesvědčená, že pokud se nebojíte bořit zažité způsoby a budete se chtít dozvědět víc, školení je přesně pro vás.

Andrea Škrobáková

projektová manažerka ve společnosti ModusLink s.r.o
Velmi přehledné, dostatek materiálů, vstřícná lektorka, dostatek příkladů pro využití v praxi.

Helena Herelová

Náplň kurzu i pokročilost mi vyhovovaly. Oceňuji možnost dalšího využití studijních materiálů. Děkuji vám a těším se na pokračování.

Jaroslava Maříková

Srozumitelné a přehledné školení. Odcházím a vím, že mi něco v hlavě zůstalo a zůstane.

Kateřina Daníčková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS