Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Andrea Hermanová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Andrea Hermanová — překladatelka z angličtiny do češtiny a korektorka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Bc. Andrea Hermanová:
Andrea překládala naši výroční zprávu do angličtiny. Oceňuji, že text přeložila kvalitně, sama se doptávala na věci, které jí nebyly jasné, aktivně hledala řešení. Překlad dodala v termínu. Text byl poměrně obsáhlý, nejednalo se o zakázku na jedno odpoledne – velmi si vážíme práce a času, který nám věnovala.

Ivana Dingová

PR a FR koordinátor
Andrea působí v mém projektu Women of Brno na pozici editorky. Náplní její práce je kontrola článků po gramatické i stylistické stránce, podílí se také na chodu redakce a přispívá svými nápady k obsahu webu. Na její práci oceňuji zejména spolehlivost, preciznost a flexibilitu. Andrea je nadšená pro hlavní myšlenku blogu, kterou je představovat veřejnosti zajímavé ženy se vztahem k Brnu, jejich život, zájmy a témata, která řeší. Spolupráce s ní je proto motivující a pozitivní zkušeností.

Marie Štefanidesová

Šéfredaktorka Women of Brno
Andrea rok působila jako dobrovolnice na mezinárodním projektu Love and Respect. Na starosti měla zejména tvorbu obsahu sociálních médií (lnstagram, Facebook) a podílela se na určování sdělovaných témat. Dále se podílela na překladech a korekturách článků. U Andrey oceňuji zejména aktivnost a zodpovědnost, smysl pro detail, schopnost práce a spolupráce v týmu, kreativitu, výbornou znalost angličtiny a komunikativnost.

Eva Michálková

Projektová koordinátorka ve společnosti proFem
Andreu Hermanovou jsem kontaktovala kvůli korektuře článku v češtině. Velice oceňuji její ochotu, rychlost, preciznost a v neposlední řadě i perfektní komunikaci, která nebývá v dnešní době samozřejmostí. Krom gramatické a stylistické korektury mi poskytla i tipy a připomínky a pokud mi něco nebylo jasné, byla ochotná o tom diskutovat. Spolupráci s Andreou mohu jen doporučit.

Veronika Savarijová

milovnice tvoření a alternativní medicíny
vww.veronikasavarijova.cz
S Andreou Hermanovou mám jen tu nejlepší zkušenost: v překladatelské práci (korektura akademického textu v angličtině) je pečlivá, píše srozumitelné poznámky a jde po detailu. Práci odevzdává v dohodnutém termínu (i s předstihem), je otevřená dalším konzultacím. Na dotazy rychle a vstřícně reaguje. Rozhodně doporučuji spolupráci.

T. Crofony

research assistant, Institute of Sociology
776 274 885
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS