Doporučení z první ruky

Bc. Andrea Hermanová — překladatelka angličtiny a korektorka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 25 doporučení

S Andreou jsem rok spolupracovala na různých projektech. Cílem vždy bylo vytvořit hodnotný obsah pro e-commerce stránky, tedy stránky e-shopů. Andrea se osvědčila jako cenná členka našeho týmu. Texty vždy dodala v předem dohodnutých termínech, komunikaci udržovala na výborné úrovni a bylo-li třeba provést změny, vždy kladně a včasně reagovala a texty upravila dle našich pokynů. Takových zásahů však nebylo třeba mnoho, protože se Andrea vždy řídila pokyny z briefingu a dodržovala tone of voice dle přání klientů. Provádí extenzivní rešerši značek a kolekcí a úroveň jazyka a psaní je u ní vysoká. Naše redakce byla s jejími texty velmi spokojena.

Olga Dourmeoglou
projektová manažerka
olga.dourmeoglou@key-content.com

Velmi kvalitní, rychlá a odborná práce. V mém případě záleželo na dodržení obsahu a smyslu celého textu, který vůbec nebyl jednoduchý. Na mou poptávku reagovala p. Hermanová jako jedna z mála prakticky obratem a velmi rychle jsme se dohodli. Překlad jsem potřeboval hned na další den, v čemž mi bylo vyhověno. Text jsem dostal v časovém termínu, na kterém jsme se dopředu dohodli. Cenu považuji v návaznosti na kvalitu poskytovaných služeb jako velmi přijatelnou. Její služby využiji určitě i do budoucna. Mohu všem doporučit.

Matúš Moťovský
majitel Brankářské akademie

Považuji za mou milou povinnost, vyjádřit se k Andree Hermanové, kterou jsem našel na serveru Na volné noze, když jsem hledal někoho, kdo by byl ochoten zabývat se textem začínajícího spisovatele – mým textem. Andreu jsem oslovil před pár měsíci a zcela upřímně a otevřeně přiznávám, že to byla ta nejlepší volba. Nejenže odvedla naprosto skvělou a profesionální práci, v rámci které se mnou neustále komunikovala, objasňovala, co se zrovna děje a dít bude, ale – a to především – jde zároveň o upřímného, citlivého, otevřeného a prostě skvělého člověka a spolehlivého a velice nadaného profesionála, s kterým hodlám spolupracovat do doby, než pověsím psaní na hřebík. Děkuji Vám, Andreo!

Jan Duda
bloger, začínající spisovatel
www.hloupy-honza.cz hduda@seznam.cz 725 244 258

S Andreou Hermanovou mám jen tu nejlepší zkušenost: v překladatelské práci (korektura akademického textu v angličtině) je pečlivá, píše srozumitelné poznámky a jde po detailu. Práci odevzdává v dohodnutém termínu (i s předstihem), je otevřená dalším konzultacím. Na dotazy rychle a vstřícně reaguje. Rozhodně doporučuji spolupráci.

T. Crofony
research assistant, Institute of Sociology
776 274 885

Paní Andrea Hermanová se v průběhu naší spolupráce ukázala jako zodpovědná, profesionální, pracovitá, pečlivá a důkladná tlumočnice po telefonu v kombinaci čeština–angličtina. Odtlumočila více než 1300 hodin pro státní organizace a agentury v oblasti sociálních, zdravotních, policejních i finančních služeb. Má výbornou znalost angličtiny a etických a profesních standardů, což prokázala při poskytování tlumočnických služeb pro naši agenturu. Díky své profesionalitě, přístupu a odhodlání vždy získávala skvělou zpětnou vazbu jak od našich manažerů, tak od našich klientů. Srdečně doporučuji její služby.

Octaviana Albu
Managing Partner
0040742.86.42.16

Andreu Hermanovou jsem kontaktovala kvůli korektuře článku v češtině. Velice oceňuji její ochotu, rychlost, preciznost a v neposlední řadě i perfektní komunikaci, která nebývá v dnešní době samozřejmostí. Krom gramatické a stylistické korektury mi poskytla i tipy a připomínky a pokud mi něco nebylo jasné, byla ochotná o tom diskutovat. Spolupráci s Andreou mohu jen doporučit.

Veronika Savarijová
milovnice tvoření a alternativní medicíny
veronikasavarijova.cz

Paní Hermanová pro NESEHNUTÍ zpracovávala korekturu publikace v angličtině. Po jejích zásazích byl text nejen bez chyb, ale také se stal mnohem čtivějším. Sama si všimla, že v původním překladu byla některá pojmenování přeložena nepřesně a byla schopná dohledat správné názvy. Ceníme si její důkladnosti a důslednosti.

Eva Bartáková
koordinátorka v NESEHNUTÍ
nesehnuti.cz eva@nesehnuti.cz

Oceňujeme spolupráci s Andreou Hermanovou, která pro nás překládala texty z češtiny do angličtiny. Překlady jsou na velmi dobré úrovni. Spolupráce s Andreou byla flexibilní, odezva na jakékoliv podněty rychlá a celkové vyhotovení práce bylo kvalitní a svižné.

Michaela Gongolová
nezisková organizace Bez mámy, z.s.
www.bezmamy.cz kontakt@bezmamy.cz

Velice rychlý anglický překlad našich webových stránek. Jsem moc spokojená a paní Hermanovou mohu jen doporučit.

Sabina Čmolová
majitelka Rainbow Apartmány

Andrea Hermanová se podílí na překladu výukových materiálů Khan Academy. Odvedla velký kus samostatné a kvalitní práce na překladu podkladů pro učitele pro práci se třídou v oblasti osobnostního rozvoje. Její proaktivní a zodpovědný přístup k projektu, kde jsem ji vedla, je motivující i pro další členy týmu. Má přehled v tématech osobnostního rozvoje a HR, výborné porozumění textům v této oblasti a také velmi dobrý cit pro češtinu, o perfektním pravopisu nemluvě.

Alena Vlachová
předsedkyně Khanovy školy, z. s.
cs.khanacademy.org alena.vlachova@khanovaskola.cz 777 902 521