Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Andrea Hermanová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Andrea Hermanová — překladatelka angličtiny a korektorka

Zobrazuji č. 1119 z celkem 19 doporučení prezentace Bc. Andrea Hermanová:
Super práce, skvělá komunikace. Děkujeme. M. Křesinová

Markéta Křesinová

ředitelka Nemeleme
www.nemeleme.cz ~ marketa.kresinova@nemeleme.cz
Přizpůsobení se našim požadavkům: 100%. Odevzdání dříve než bylo nutné. Absolutně profi přeložený dokument. Lepší už to být snad nemůže! Děkujeme!

Michael Jettmar

Asistent R-R
jettmar@rozkosbezrizika.cz
S Andreou se známe už několik let. S její prací jsem byl vždy spokojen. Naposledy jsem jí svěřil korekturu a hloubkovou úpravu české a anglické verze svého životopisu a motivačních dopisů. Výsledkem byl kus velmi kvalitně a profesionálně odvedené práce. Andrea je rychlá a zaměřuje se na to, co je důležité, což ona velmi dobře pozná. S životopisem a motivačními dopisy, které prošly rukama této profesionálky, jsem brzy zaznamenal úspěch. Kdykoli potřebuji korekturu nebo překlad, vím, na koho se obrátit.

Jakub Jenč

Software Developer
jajenc@seznam.cz ~ 721 144 906
Andrea rok působila na mezinárodním projektu Love and Respect. Na starosti měla zejména tvorbu obsahu sociálních médií (lnstagram, Facebook) a podílela se na určování sdělovaných témat. Dále se podílela na překladech a korekturách článků. U Andrey oceňuji zejména aktivnost a zodpovědnost, smysl pro detail, schopnost práce a spolupráce v týmu, kreativitu, výbornou znalost angličtiny a komunikativnost.

Eva Michálková

projektová koordinátorka ve společnosti proFem
www.profem.cz
S Andreou jsme se setkaly na několika kurzech pro překladatele zaměřených na rozvoj dovedností v oblasti transkreace a marketingu. Musím říct, že měla velkou chuť se zdokonalovat, dokázala maximálně využít zpětnou vazbu lektora a výsledek byl velmi kvalitní. Je profesionálka a věřím, že ke každé zakázce přistupuje velmi zodpovědně, aby klientovi dodala tu nejlepší možnou službu.

Kateřina Valentová

překladatelka, copywriterka a lektorka
www.polakate.cz ~ polakate@seznam.cz ~ 722 944 604
Vřele doporučuji Andreu Hermanovou na překlady a korektury. V Hnutí DUHA nám pomáhala překládat i náročné delší texty. Je velmi spolehlivá a zodpovědná, dodržuje termíny, překlady jsou kvalitní.

Kristýna Kyánková

koordinátorka dobrovolníků a dobrovolnic v Hnutí DUHA
www.hnutiduha.cz
Náš požadavek byl obratem splněn ve všech směrech a spolupráce i komunikace s paní Hermanovou byla úžasná. Všem moc doporučujeme a děkujeme.

Dita Horochovská

ředitelka Silou hlasu, z. s.
silouhlasu.cz
Vážíme si Vaší pečlivé práce. Překlady jsou česky čtivé a bezchybné. Děkujeme za čas a um, který nám věnujete!

Ida Kadlecová

administrativní pracovnice
Andrea je vysoce profesionální a spolehlivá překladatelka. Zvládla pracovat i s komplikovanou lékařskou terminologií. V budoucnu ji zase rádi oslovíme pro spolupráci.

Camelia Isaic

HAE Junior
www.haejunior.cz ~ info@haejunior.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS