Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Andrea Hermanová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Andrea Hermanová — překladatelka angličtiny a korektorka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 21 doporučení prezentace Bc. Andrea Hermanová:
Andrea rok působila na mezinárodním projektu Love and Respect. Na starosti měla zejména tvorbu obsahu sociálních médií (lnstagram, Facebook) a podílela se na určování sdělovaných témat. Dále se podílela na překladech a korekturách článků. U Andrey oceňuji zejména aktivnost a zodpovědnost, smysl pro detail, schopnost práce a spolupráce v týmu, kreativitu, výbornou znalost angličtiny a komunikativnost.

Eva Michálková

projektová koordinátorka ve společnosti proFem
www.profem.cz
S Andreou jsme se setkaly na několika kurzech pro překladatele zaměřených na rozvoj dovedností v oblasti transkreace a marketingu. Musím říct, že měla velkou chuť se zdokonalovat, dokázala maximálně využít zpětnou vazbu lektora a výsledek byl velmi kvalitní. Je profesionálka a věřím, že ke každé zakázce přistupuje velmi zodpovědně, aby klientovi dodala tu nejlepší možnou službu.

Kateřina Valentová

překladatelka, copywriterka a lektorka
www.polakate.cz ~ polakate@seznam.cz ~ 722 944 604
Vřele doporučuji Andreu Hermanovou na překlady a korektury. V Hnutí DUHA nám pomáhala překládat i náročné delší texty. Je velmi spolehlivá a zodpovědná, dodržuje termíny, překlady jsou kvalitní.

Kristýna Kyánková

koordinátorka dobrovolníků a dobrovolnic v Hnutí DUHA
www.hnutiduha.cz
Náš požadavek byl obratem splněn ve všech směrech a spolupráce i komunikace s paní Hermanovou byla úžasná. Všem moc doporučujeme a děkujeme.

Dita Horochovská

ředitelka Silou hlasu, z. s.
silouhlasu.cz
Vážíme si Vaší pečlivé práce. Překlady jsou česky čtivé a bezchybné. Děkujeme za čas a um, který nám věnujete!

Ida Kadlecová

administrativní pracovnice
S Andreou se známe už několik let. S její prací jsem byl vždy spokojen. Naposledy jsem jí svěřil korekturu a hloubkovou úpravu české a anglické verze svého životopisu a motivačních dopisů. Výsledkem byl kus velmi kvalitně a profesionálně odvedené práce. Andrea je rychlá a zaměřuje se na to, co je důležité, což ona velmi dobře pozná. S životopisem a motivačními dopisy, které prošly rukama této profesionálky, jsem brzy zaznamenal úspěch. Kdykoli potřebuji korekturu nebo překlad, vím, na koho se obrátit.

Jakub Jenč

Software Developer
jajenc@seznam.cz ~ 721 144 906
Andreu jsem měla možnost potkat při ročním projektu Love and Respect, při kterém jsme měly na starosti správu sociálních sítí. S Andreou se velmi dobře spolupracuje v týmu, má profesionální přístup k práci, je zodpovědná a má smysl pro detail. Velmi oceňuji její překladatelské dovednosti a výbornou úroveň angličtiny i češtiny. Dokáže odvést velmi kvalitní a pečlivou práci a je ochotná s vámi vše mile prodiskutovat a pomoct vám najít to nejlepší řešení.

Kristýna Kacafírková

bývalá kolegyně
Andrea působí v mém projektu Women of Brno na pozici editorky. Náplní její práce je kontrola článků po gramatické i stylistické stránce, podílí se také na chodu redakce a přispívá svými nápady k obsahu webu. Na její práci oceňuji zejména spolehlivost, preciznost a flexibilitu. Andrea je nadšená pro hlavní myšlenku blogu, kterou je představovat veřejnosti zajímavé ženy se vztahem k Brnu, jejich život, zájmy a témata, která řeší. Spolupráce s ní je proto motivující a pozitivní zkušeností.

Marie Štefanidesová

šéfredaktorka Women of Brno
womenofbrno.cz
Andrea je vysoce profesionální a spolehlivá překladatelka. Zvládla pracovat i s komplikovanou lékařskou terminologií. V budoucnu ji zase rádi oslovíme pro spolupráci.

Camelia Isaic

HAE Junior
www.haejunior.cz ~ info@haejunior.cz
Andrea překládala naši výroční zprávu do angličtiny. Oceňuji, že text přeložila kvalitně, sama se doptávala na věci, které jí nebyly jasné, aktivně hledala řešení. Překlad dodala v termínu. Text byl poměrně obsáhlý, nejednalo se o zakázku na jedno odpoledne – velmi si vážíme práce a času, který nám věnovala.

Ivana Dingová

PR a FR koordinátor Diakonie ČCE
www.diakoniespolu.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS