Doporučení z první ruky

Bc. Andrea Hermanová — překladatelka angličtiny a korektorka


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 28 doporučení

Andrea Hermanová se podílí na překladu výukových materiálů Khan Academy. Odvedla velký kus samostatné a kvalitní práce na překladu podkladů pro učitele pro práci se třídou v oblasti osobnostního rozvoje. Její proaktivní a zodpovědný přístup k projektu, kde jsem ji vedla, je motivující i pro další členy týmu. Má přehled v tématech osobnostního rozvoje a HR, výborné porozumění textům v této oblasti a také velmi dobrý cit pro češtinu, o perfektním pravopisu nemluvě.

Alena Vlachová
předsedkyně Khanovy školy, z. s.
cs.khanacademy.org alena.vlachova@khanovaskola.cz 777 902 521

Slečna Hermanová výborně zpracovala můj životopis, toto nové CV používám nyní při hledání práce. Je hezky grafický zpracováno, přehledně a chronologicky seřazeno. Kvůli velkému objemu informací nebylo úplně snadné CV uspořádat tak, aby nebylo příliš dlouhé, ale slečně Hermanové se to velmi pěkně podařilo. Chtěla bych i vyzdvihnout její vstřícnost a rychlé a ochotné jednání. Doporučuji její služby, za mě má 10 z 10 :-)

Michaela Danielová
učitelka na základní škole, původně vystudovaná marketérka
misa.danielova@centrum.cz

Super práce, skvělá komunikace. Děkujeme. M. Křesinová

Markéta Křesinová
ředitelka Nemeleme
www.nemeleme.cz marketa.kresinova@nemeleme.cz

Přizpůsobení se našim požadavkům: 100%. Odevzdání dříve než bylo nutné. Absolutně profi přeložený dokument. Lepší už to být snad nemůže! Děkujeme!

Michael Jettmar
Asistent R-R
jettmar@rozkosbezrizika.cz

Andrea rok působila na mezinárodním projektu Love and Respect. Na starosti měla zejména tvorbu obsahu sociálních médií (lnstagram, Facebook) a podílela se na určování sdělovaných témat. Dále se podílela na překladech a korekturách článků. U Andrey oceňuji zejména aktivnost a zodpovědnost, smysl pro detail, schopnost práce a spolupráce v týmu, kreativitu, výbornou znalost angličtiny a komunikativnost.

Eva Michálková
projektová koordinátorka ve společnosti proFem
www.profem.cz

S Andreou jsme se setkaly na několika kurzech pro překladatele zaměřených na rozvoj dovedností v oblasti transkreace a marketingu. Musím říct, že měla velkou chuť se zdokonalovat, dokázala maximálně využít zpětnou vazbu lektora a výsledek byl velmi kvalitní. Je profesionálka a věřím, že ke každé zakázce přistupuje velmi zodpovědně, aby klientovi dodala tu nejlepší možnou službu.

Kateřina Valentová
překladatelka, copywriterka a lektorka
www.polakate.cz polakate@seznam.cz 722 944 604

Vřele doporučuji Andreu Hermanovou na překlady a korektury. V Hnutí DUHA nám pomáhala překládat i náročné delší texty. Je velmi spolehlivá a zodpovědná, dodržuje termíny, překlady jsou kvalitní.

Kristýna Kyánková
koordinátorka dobrovolníků a dobrovolnic v Hnutí DUHA
www.hnutiduha.cz

Náš požadavek byl obratem splněn ve všech směrech a spolupráce i komunikace s paní Hermanovou byla úžasná. Všem moc doporučujeme a děkujeme.

Dita Horochovská
ředitelka Silou hlasu, z. s.
silouhlasu.cz

Vážíme si Vaší pečlivé práce. Překlady jsou česky čtivé a bezchybné. Děkujeme za čas a um, který nám věnujete!

Ida Kadlecová
administrativní pracovnice

Andreu jsem měla možnost potkat při ročním projektu Love and Respect, při kterém jsme měly na starosti správu sociálních sítí. S Andreou se velmi dobře spolupracuje v týmu, má profesionální přístup k práci, je zodpovědná a má smysl pro detail. Velmi oceňuji její překladatelské dovednosti a výbornou úroveň angličtiny i češtiny. Dokáže odvést velmi kvalitní a pečlivou práci a je ochotná s vámi vše mile prodiskutovat a pomoct vám najít to nejlepší řešení.

Kristýna Kacafírková
bývalá kolegyně