Doporučení z první ruky

Bc. Andrea Hermanová — překladatelka angličtiny a korektorka


Zobrazuji č. 21-28 z celkem 28 doporučení

Andrea působí v mém projektu Women of Brno na pozici editorky. Náplní její práce je kontrola článků po gramatické i stylistické stránce, podílí se také na chodu redakce a přispívá svými nápady k obsahu webu. Na její práci oceňuji zejména spolehlivost, preciznost a flexibilitu. Andrea je nadšená pro hlavní myšlenku blogu, kterou je představovat veřejnosti zajímavé ženy se vztahem k Brnu, jejich život, zájmy a témata, která řeší. Spolupráce s ní je proto motivující a pozitivní zkušeností.

Marie Štefanidesová
šéfredaktorka Women of Brno
womenofbrno.cz

Andrea je vysoce profesionální a spolehlivá překladatelka. Zvládla pracovat i s komplikovanou lékařskou terminologií. V budoucnu ji zase rádi oslovíme pro spolupráci.

Camelia Isaic
HAE Junior
www.haejunior.cz info@haejunior.cz

S Andreou se známe už několik let. S její prací jsem byl vždy spokojen. Naposledy jsem jí svěřil korekturu a hloubkovou úpravu české a anglické verze svého životopisu a motivačních dopisů. Výsledkem byl kus velmi kvalitně a profesionálně odvedené práce. Andrea je rychlá a zaměřuje se na to, co je důležité, což ona velmi dobře pozná. S životopisem a motivačními dopisy, které prošly rukama této profesionálky, jsem brzy zaznamenal úspěch. Kdykoli potřebuji korekturu nebo překlad, vím, na koho se obrátit.

Jakub Jenč
Software Developer
jajenc@seznam.cz 721 144 906

Andrea překládala naši výroční zprávu do angličtiny. Oceňuji, že text přeložila kvalitně, sama se doptávala na věci, které jí nebyly jasné, aktivně hledala řešení. Překlad dodala v termínu. Text byl poměrně obsáhlý, nejednalo se o zakázku na jedno odpoledne – velmi si vážíme práce a času, který nám věnovala.

Ivana Dingová
PR a FR koordinátor Diakonie ČCE
www.diakoniespolu.cz

S paní Andreou jsem měla skvělou spolupráci na korektuře své závěrečné práce MBA studia. Andrea skvěle a rychle komunikuje. Její korektura byla dokonalá a připomínky, které mi k práci dodala, byly výstižné a obohacující. Jednoznačně pozvedla mou práci na absolutně jinou úroveň, které bych bez její pomoci nedosáhla. Vřele doporučuji! Touto spoluprací nic neztratíte, jen získáte.

Hana Peinlichová
klientka

Nechal jsem si od Andrey zpracovat svůj životopis a jsem naprosto spokojený. Rychlé dodání a bravurní zpracování. Také provedla korekturu mých motivačních dopisů. Můžu jen doporučit, za mě 10 z 10!

Patrik Pojžárek
fotograf

Objednaný překlad stostránkového souboru z angličtiny do češtiny odevzdala Andrea Hermanové ve výborné kvalitě. Díky.

Dagmar Matulíková
projektová manažerka a gender expertka

Spolupráci s překladatelkou Andreou Hermanovou mohu jen doporučit. Má zkušenost se týká korektury akademického textu v angličtině. Andrea je velmi pečlivá, má smysl pro detail a je otevřená průběžným konzultacím.

Ditte Elene Ravingerová
umění a kultura
ditte.elene@email.cz