Doporučení z první ruky

Bc. Andrea Hermanová — překladatelka angličtiny a korektorka


Zobrazuji č. 21-25 z celkem 25 doporučení

Andrea je vysoce profesionální a spolehlivá překladatelka. Zvládla pracovat i s komplikovanou lékařskou terminologií. V budoucnu ji zase rádi oslovíme pro spolupráci.

Camelia Isaic
HAE Junior
www.haejunior.cz info@haejunior.cz

Andrea překládala naši výroční zprávu do angličtiny. Oceňuji, že text přeložila kvalitně, sama se doptávala na věci, které jí nebyly jasné, aktivně hledala řešení. Překlad dodala v termínu. Text byl poměrně obsáhlý, nejednalo se o zakázku na jedno odpoledne – velmi si vážíme práce a času, který nám věnovala.

Ivana Dingová
PR a FR koordinátor Diakonie ČCE
www.diakoniespolu.cz

S paní Andreou jsem měla skvělou spolupráci na korektuře své závěrečné práce MBA studia. Andrea skvěle a rychle komunikuje. Její korektura byla dokonalá a připomínky, které mi k práci dodala, byly výstižné a obohacující. Jednoznačně pozvedla mou práci na absolutně jinou úroveň, které bych bez její pomoci nedosáhla. Vřele doporučuji! Touto spoluprací nic neztratíte, jen získáte.

Hana Peinlichová
klientka

Slečna Hermanová výborně zpracovala můj životopis, toto nové CV používám nyní při hledání práce. Je hezky grafický zpracováno, přehledně a chronologicky seřazeno. Kvůli velkému objemu informací nebylo úplně snadné CV uspořádat tak, aby nebylo příliš dlouhé, ale slečně Hermanové se to velmi pěkně podařilo. Chtěla bych i vyzdvihnout její vstřícnost a rychlé a ochotné jednání. Doporučuji její služby, za mě má 10 z 10 :-)

Michaela Danielová
učitelka na základní škole, původně vystudovaná marketérka
misa.danielova@centrum.cz

Nechal jsem si od Andrey zpracovat svůj životopis a jsem naprosto spokojený. Rychlé dodání a bravurní zpracování. Také provedla korekturu mých motivačních dopisů. Můžu jen doporučit, za mě 10 z 10!

Patrik Pojžárek
fotograf