Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Aneta Strnadová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Aneta Strnadová — překladatelka angličtiny, francouzštiny a italštiny, korektorka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Bc. Aneta Strnadová:
Paní Aneta Strnadová pro mě vypracovávala překlady do anglického jazyka. Překlady byly vždy odevzdány v zadaném termínu a ve vysoké kvalitě. S jejími službami jsem velice spokojen a paní Strnadovou mohu vřele doporučit.

Ing. Luděk Suchomel, MBA

Aneta Strnadová pro mě zajišťuje překlady z/do anglického jazyka a její služby mohu jen doporučit! Oceňuji i profesionální přístup a odborné znalosti – pokud potřebuji něco přeložit kvalitně a bez potřeby větších úprav, píši paní Strnadové.

Tomáš Hladík

Překlady Hladík
www.prekladyhladik.com
Bc. Aneta Strnadová pro Město Desná zajistila překlady do anglického jazyka, a to konkrétně textů pro dopisy určené potencionálním partnerům v Norském království, které Město Desná hledá pro společnou realizaci projektu celkové rekonstrukce objektu Riedelovy vily v rámci tzv. „Norských fondů“. Překlady byly dodány v odpovídající kvalitě a vyhotoveny takřka obratem. S poskytnutou službou ze strany Bc. Anety Strnadové jsme byli velmi spokojeni.

Martin Soukup

manažer projektů a výstavby - Město Desná
www.mesto-desna.cz ~ manager_projektu@mesto-desna.cz ~ 737 248 430
Máme s paní Strnadovou velice pěkné zkušenosti – rychle a bezvadné jednání a kvalitní práce. Paní Strnadová včasně reagovala na naše emaily a snažila se vyjít vstříc naším požadavkům.

Marie Kasyanova

Operations Manager at NutritionPro.cz
nutritionpro.cz
Rychlá precizní práce, odborně na výši. Vřele doporučuji!

Lukáš Pleticha

advokát
ak.lukas.pleticha@atlas.cz ~ 604 525 145
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS