Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Antonín Jehlář > Doporučení

Doporučení z první ruky

Antonín Jehlář — vývojář webových a mobilních aplikací

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Antonín Jehlář:
Se spoluprací s panem Jehlářem jsem velmi spokojený. Řešili jsme spolu upgrade a úpravy existující webové aplikace ve frameworku Nette. Vývoj aplikace řeší systematicky, průběžně informuje o možnostech a čase stráveném na vývoji aplikace. Je to profesionál, se kterým se vyplatí spolupracovat.

Martin Labuda

Antonín Jehlář je zkušený programátor, je pečlivý, rozumí tomu, co dělá a dokáže svou práci obhájit. Umí pracovat pod tlakem a dodrží, co slíbí. Přehlednost, čistota a efektivnost kódu je pro něj otázka osobní hrdosti. Spolupracovala jsem s ním na projektu, psaném v PHP frameworku Nette, a hodně jsem se díky tomu naučila.

Michaela Blaťáková

Pan Antonín Jehlář mi vytvořil webové stránky. Práce, kterou odvedl, byla naprosto profesionální a bez nejmenšího problémů. Komunikace probíhala velmi rychle a svižně. Pana Jehláře mohu jen doporučit.

Daniel Eliáš

zákazník
Pana Jehláře mohu jen doporučit. Dlouho jsem bádala nad vzhledem i funkčností webu. Obrátila jsem se na něj, vše jsme probrali, on odborně poradil a vysvětlil, co je a co není možné, a velmi rychle celou akci zrealizovat. I později, když bylo potřeba nějaké doplnění, byl bez problémů k dispozici. Skvělá domluva, všem doporučuji.

Veronika Kubánková

Antonín jako konzultant disponoval vysokou úrovní organizačních schopností a zkušeností ve svém oboru. Efektivnost a preciznost při řešení problémů a následnou možnost podpory i v pozdních hodinách beru jako přidanou hodnotu poskytovaných služeb. Za mě naprostá spokojenost.

Bc. Matúš Timkovič

technický konzultant
sectron.cz
Super programátor, který se orientuje v mnoha různých technologiích. Domluva bez problému, prokonzultuje nápady ostatních, pokud se mu líbí, přistoupí k nim, pokud ne, vysvětluje, proč preferuje své řešení. Dlouhodobě se pohybuje v oboru.

David Bulawa

Software Engineer
bulawa.david@gmail.com
Štefan Mazáň
Mohu doporučit, skvělá spolupráce. Co se domluví, to platí. Především oceňuji pohodovou a odbornou komunikaci a plnění slibů :-)

Štefan Mazáň

grafik, kodér, webový vývojář a webdesignér
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS