Doporučení z první ruky

Mgr. Barbora Janečková — seniorní copywriterka, obsahová marketérka, redaktorka a editorka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Ať už jde o překlad technické hatmatilky do lidského jazyka, lokalizaci webu, marketingových textů či o kreativní psaní, na Báru se obracíme s důvěrou již několik let. Jako zkušená copywriterka a obsahová marketérka Bára velice dobře rozumí tomu, jaký dopad má kvalitní obsah na obchodní úspěch. Veškeré Bářiny texty vychází z dobrého pochopení zákazníka (čtenáře) a díky důkladné přípravě a rešerši jsou všechna její slova cílená a efektivně předávají zamýšlená sdělení. I přes Bářin naprosto profesionální přístup je spolupráce velice přátelská a vřelá a její ryzí humor a bezprostřednost nám navíc pravidelně obohacují firemní atmosféru.

Lukáš Foglar
Co-Founder & CPO/CMO LutherOne
www.lutherone.com lukas.foglar@lutherone.com

Roční spolupráce s Bárou na tvorbě obsahového marketingu v naší firmě NEOTA CZ nám přinesla nejen očekávané výsledky ve zvýšené návštěvnosti webu a rostoucím poštu poptávek, ale naučili jsme se lépe hledat a využívat příležitosti pro efektivní komunikaci s partnery i zákazníky.

Martin Husák
obchodní ředitel
www.neota.cz

Obě dvě Báry, ta Úžasná Bára i ta „tisková mluvčí“ se skvěle doplňovaly a uměly vždy uhodit hřebíček na hlavičku. Chcete týmovou spolupráci? Chcete životní nadhled? Chcete držáka týmu? Chcete cynický pohled, který vás zaručeně vrátí nohama na zem? Chcete vytvoření rodinného domácího zázemí nebo mezinárodní světácký rozhled podle toho, co zrovna potřebujete? Chcete dokonalou organizaci jakkoliv velké či bláznivé akce? Chcete teplé lidské slovo, u kterého dojmete sami sebe? Chcete moderování čehokoliv s přirozenou dávkou improvizace? Potřebujete Báru! Já jsem vděčná za společnou 6letou životní etapu a tuto zkušenost si budu vždy pamatovat.

Martina Dlabajová
Mgr. Barbora Baronová, Ph.D.

S Barborou Janečkovou jsem měla možnost spolupracovat na několika českých i mezinárodních uměleckých projektech – vždy se vyznačovala velmi kvalitním psaním a také nadstandardními produkčními schopnostmi. Barbora má jako novinářka a PR více než dvacetiletou zkušenost v oboru, je dobře jazykově vybavena a zvládá i obsáhlejší přípravy a rešerše, které pečlivě zapracovává do svých textů. Vedle profesního psaní se věnuje Barbora i krásné literatuře, s radostí čtu také její pravidelné žurnalistické sloupky pro měsíčník Student Agency, jakož i její cestovatelské a filosofující blogové příspěvky. Na Barboře si vážím toho, že je vždy připravena trpělivě reflektovat potřeby klientů – píše samozřejmě, chytře, přesně a bez chyb.

Mgr. Barbora Baronová, Ph.D.
literární dokumentaristka, nakladatelka, copywriterka a lektorka nakladatelské praxe

S Barborou Janečkovou spolupracuji už přes dvacet let, co jsem starostou. Našel jsem v ní člověka, na kterého se můžu vždy spolehnout. Pokud jde o komunikaci s veřejností, jak Bára s nadsázkou říká, často už ví lépe než já, co chci říct. Ať už mi dělala mluvčí, šéfovala městskému Zpravodaji nebo vedla odbor kultury a cestovního ruchu, přicházela vždy s nápady a vizemi, které obohatily společenský život našeho města.

Zdeněk Pánek
starosta města

S Bárou spolupracujeme již 5 let – pravidelně píše články a dělá reportáže pro RegioJet a Student Agency do firemního magazínu Žlutý. Ať už jde o reportáže na míru (na den v kůži zaměstnance firmy, tipy na výlety), cestovatelské rady nebo blogové příspěvky a fejetony, na Báru je vždy spoleh. Respektuje deadliny, zadání, má rozhled, pracuje kreativně a samostatně. I při osobních setkáních je to milý a vstřícný člověk, který udělá vše proto, aby byl klient spokojen a práce perfektně odvedena. Za dobu naší spolupráce vytvořila množství kvalitního obsahu – v online i offline prostředí – a sama často přichází s novými nápady a tématy. Oceňuji u ní špičkovou jazykovou výbavu, obrovskou slovní zásobu a perfektní gramatiku. Bára je zkrátka profesionál a navíc s velkým srdcem.

Diana Tóth

S Bárou byla spolupráce naprosto skvělá! Velice flexibilní a rychlá. Stačilo stručné a jednoduché zadání pro jakýkoli text (PR články, tiskové zprávy, text do magazínů, letáků, čtivé i profesionální), Bára si načetla a zjistila vše kolem značky a následně vytvořila originální obsah. Ať už jde o článek o pivu, dětské značce, prodejně nebo grilování… s žádným tématem nemá problém. Efektivní a pěkná spolupráce.

Petra Meisenbichler Pohlreichová
marketérka

Mezinárodní festival cimbálu ve Valašském Meziříčí je ojedinělou a specifickou akcí evropského formátu. V posledních deseti letech ovlivňuje tvář tohoto setkání cimbalistů a hudby mnoha žánrů právě Barbora Janečková. Svým profesionálním, avšak neotřelým a vždy originálním způsobem zajišťuje propagaci festivalu. Její schopnost originálně pojmenovat věci se pravidelně obtiskuje nejen do programových brožur, ale především zajišťuje tiskový servis v průběhu festivalu. Je autorkou speciálního festivalového periodika Cimbalfestrevue a také spravuje stejnojmennou FB stránku. Hlavním profesním rysem Barbory Janečkové je, že nemožné mění ve skutky!

Cimbálová asociace České republiky
https://www.facebook.com/cimbalfestrevue
www.cimbalfest.eu cimbalas@centrum.cz 603 257 261

Jako pravidelná čtenářka blogu Úžasná Bára musím říct, že jsem přečetla vše, co zde Bára svěřila. Obdivuji její vnímavost i to, jak dokáže v textu předat emoce. A to snad úplně všechny. U některých článků se smějete, u jiných vám i slza ukápne. Umí si poradit v každé situaci a je na ni vždy spolehnutí. Její smysl pro pravopis a slovní zásoba jsou obdivuhodné. Pokud chcete mít texty, článek nebo rozhovor napsaný vždy tak, aby zaujal, tak vám spolupráci s Bárou můžu jen a jen doporučit.

Petra Blinková

Bára Janečková je jistota! Spolupráce s ní je jistota toho, že nebudete průměrní, nudní ani úplně vyrovnaní :). S Bárou jsem spolupracoval na celé řadě projektů. Nebo abych byl přesný, tak ona byla svým přispěním a radou hnacím motorem mnoha akcí. Pravda, mnohdy člověk musí přijmout její, už životem ověřený, názor. Ale nevzpomínám si, že by byl někdy mylný. Bára je vtipná rétorka, ale ještě silnější je v psaném textu. Zadejte jí několik nesouvisejících slov, témat a oborů a můžete se těšit na chytrý, chytlavý a hlavně vtipný výstup. Bára miluje moře a oceány. Tu neuvěřitelnou masu vody, která by se mohla zdát vždy stejná. Přitom se každou vteřinou mění a má takovou sílu. Skoro jako Bára! :)

Jaroslav Kneisl
dramaturg Českého rozhlasu, moderátor, cimbalista, etnolog, iniciátor kulturních, společenských a jinak zvrhlých akcí
jardakneisl@centrum.cz 603 257 261