Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Barbora Lányová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Barbora Lányová — tlumočnice, překladatelka a lektorka španělského jazyka

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Barbora Lányová:
Pro mě platí, že ať už chci dosáhnout čehokoliv, nic mě neposune tak, jako mít skvělého mentora, který umí správně posunout v oblastech, kde je třeba. A to pro mě Barča plně splňuje! Za dva měsíce s ní jsem se posunula výrazně dál než za rok ve skupinové lekci. Prokousávání se gramatikou bývá většinou nuda, Barča si ale na hodiny chystá zajímavý a pochopitelný souhrn většinou větší oblasti gramatiky tak, aby to celkově dávalo smysl, což mi moc vyhovuje. Procvičování pak probíhá různými zábavnými formami (připraví si házecí kostku/zábavná cvičení). Oceňuju také, že mě pokaždé upozorní na spoustu rozdílů v latinskoamerické/španělské španělštině a na věci, na které si dát pozor. Už na sobě vidím pokrok díky tomu, jak se mě Barča snaží postrkovat do mluvení a dává mi tipy, jak po malých krůčcích začít. Je moc příjemná a veselá. Je vidět, že ji ty hodiny baví a chce mi předat co nejvíce. Já jsem moc spokojená a určitě bych hodiny s ní doporučila každému, kdo se chce naučit lehce španělsky. Díky :)

Petra Vinklerová

Můj požadavek na začátku byl jasný – lekce s důrazem na komunikativní složku s cílem připravit mě na dovolenkový pobyt mimo hotelové resorty. Od první lekce mám pocit, že díky Barboře mluvím španělsky, což je můj primární cíl. Sám povoláním lektor jazyka oceňuji Barbořinu flexibilitu a ochotu přizpůsobit se přesně potřebám klienta, její důraz na zpětnou vazbu a preciznost, s jakou jsou její lekce připravené.

Ondřej Diblík

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS