Doporučení z první ruky

Mgr. Barbora Paštiková — tlumočnice a překladatelka španělštiny a angličtiny, copywriterka, průvodkyně po Mexiku


Zobrazuji všech 7 doporučení

Barbora Paštiková dlouhodobě spolupracuje s naším hotelem na překladu textů pro naše internetové stránky do angličtiny a španělštiny. Překládá také veškeré naše informační a propagační materiály, menu a různé sezónní nabídky a akce. Překlady jsou vždy kvalitní a v termínu. Kromě překladů také využíváme jejích tlumočnických služeb při zajišťování konferencí a jednání v našem hotelu či při jiných příležitostech, jako například svatby a podobně.

Michael Duben
jednatel společnosti Hotel Panorama s.r.o.
www.hotelpanorama.eu duben@hotelpanorama.eu

Barbora Paštiková dlouhodobě spolupracuje s naší společností na překladech i tlumočení. Překládá do angličtiny a španělštiny naše webové stránky, propagační a informační materiály, manuály, katalogy, smlouvy a obchodní korespondenci. Tlumočí pro nás do angličtiny a španělštiny během obchodních jednání se zahraničními partnery, jako tlumočnický doprovod během zahraničních návštěv našich dodavatelů a během školení pro naše prodejce. S jejími službami jsme velmi spokojení, je velice profesionální, flexibilní a tlumočení a překlady jsou vždy na špičkové úrovni.

Daniel Riess
jednatel společnosti Duben&Riess
www.duben-riess.cz riess@duben-riess.cz 734 401 066

Se službami Barbory Paštikové jsme spokojení. Barbora je velice profesionální a flexibilní. Tlumočení a překlady jsou vždy na dobré úrovni. Osobně ji doporučuji.

JUDr. Hilmi Saleh
SUZ MVČR

Barbora spolupracuje již několik let s Panadero Denia S.L. jako překladatelka našich dokumentů, katalogů a korespondence, i jako tlumočnice během našich návštěv České republiky, a především jako naše zástupkyně na českém trhu. Hledá nové příležitosti na trhu, nové klienty, je s klienty v kontaktu a řeší případné problémy. Doporučujeme její služby, jsme spokojení.

Miguel Panadero
Director General
www.panadero.com miguel@panadero.com
Marek Auterský

Se službami jsem byl velice spokojen. Profesionální servis a tlumočení odvedeno na jedničku.

Marek Auterský
překladatel a tlumočník angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny a maďarštiny

Barbora pro nás překládala simultánně ze španělštiny a angličtiny do češtiny během obchodních jednání v oboru odpadového hospodářství. Vše proběhlo bez problémů a s její prací jsme byli spokojeni.

Vynikající překladatelka a tlumočnice s výbornou znalostí Latinské Ameriky. Mohu jen doporučit!

Jakub Jedlinský
Escualo Quintet