Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Barbora Paštiková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Barbora Paštiková — tlumočnice a překladatelka španělštiny a angličtiny, copywriterka, průvodkyně po Mexiku

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Barbora Paštiková:
Barbora Paštiková dlouhodobě spolupracuje s naším hotelem na překladu textů pro naše internetové stránky do angličtiny a španělštiny. Překládá také veškeré naše informační a propagační materiály, menu a různé sezónní nabídky a akce. Překlady jsou vždy kvalitní a v termínu. Kromě překladů také využíváme jejích tlumočnických služeb při zajišťování konferencí a jednání v našem hotelu či při jiných příležitostech, jako například svatby a podobně.

Michael Duben

jednatel společnosti Hotel Panorama s.r.o.
www.hotelpanorama.eu ~ duben@hotelpanorama.eu
Barbora Paštiková dlouhodobě spolupracuje s naší společností na překladech i tlumočení. Překládá do angličtiny a španělštiny naše webové stránky, propagační a informační materiály, manuály, katalogy, smlouvy a obchodní korespondenci. Tlumočí pro nás do angličtiny a španělštiny během obchodních jednání se zahraničními partnery, jako tlumočnický doprovod během zahraničních návštěv našich dodavatelů a během školení pro naše prodejce. S jejími službami jsme velmi spokojení, je velice profesionální, flexibilní a tlumočení a překlady jsou vždy na špičkové úrovni.

Daniel Riess

jednatel společnosti Duben&Riess
www.duben-riess.cz ~ riess@duben-riess.cz ~ 734 401 066
Se službami Barbory Paštikové jsme spokojení. Barbora je velice profesionální a flexibilní. Tlumočení a překlady jsou vždy na dobré úrovni. Osobně ji doporučuji.

JUDr. Hilmi Saleh

SUZ MVČR
Barbora spolupracuje již několik let s Panadero Denia S.L. jako překladatelka našich dokumentů, katalogů a korespondence, i jako tlumočnice během našich návštěv České republiky, a především jako naše zástupkyně na českém trhu. Hledá nové příležitosti na trhu, nové klienty, je s klienty v kontaktu a řeší případné problémy. Doporučujeme její služby, jsme spokojení.

Miguel Panadero

Director General
www.panadero.com ~ miguel@panadero.com
Marek Auterský
Se službami jsem byl velice spokojen. Profesionální servis a tlumočení odvedeno na jedničku.

Marek Auterský

překladatel a tlumočník angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny a maďarštiny
Barbora pro nás překládala simultánně ze španělštiny a angličtiny do češtiny během obchodních jednání v oboru odpadového hospodářství. Vše proběhlo bez problémů a s její prací jsme byli spokojeni.

Katarína Dorociaková

www.enviros.cz ~ katarina.dorociakova@enviros.cz
Vynikající překladatelka a tlumočnice s výbornou znalostí Latinské Ameriky. Mohu jen doporučit!

Jakub Jedlinský

Escualo Quintet
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS