Doporučení z první ruky

Barbora Žáková — interiérová designérka


Zobrazuji všech 10 doporučení

Dovolte mi poděkovat Vám za bezchybnou spolupráci. Již od první schůzky jsem měl ze spolupráce dobrý pocit neboť mi připadlo, že od začátku znáte naše potřeby. Díky rychlé společné shodě našich požadavků a vaší vize jsme brzy přestali celou designovou stránku našeho projektu hlídat a celé jsme to svěřili do Vašich rukou. Jsem velice rád, že si umíte stát za svým projektem a přesvědčila jste nás do dispoziční změny celé kuchyně, kterou jste domyslela do posledního detailu. Dnes jsme velice rádi. Zároveň velice kladně hodnotím i ochotu výběru doplňků, kdy nám chodily pouze sortované návrhy, sladění barev a celkové dispoziční uspořádání. Při práci jste pečlivá a spolehlivá, což hodnotím jako velkou výhodu v dnešním nespolehlivém světě. Je vidět, že pro tento obor máte cit. Ve svém profesním životě jsem se setkal již z různými návrháři, ale přiznám se, že s Vámi mám výbornou zkušenost a proto budu rád, pokud nám budete navrhovat i další interiéry.

Jiří Pytlíček
602 168 545

S manželkou bychom chtěli poděkovat za estetický a funkční návrh dětského pokoje. Ač jsme byli s paní Žákovou v kontaktu jen na dálku, zapracovala do návrhu všechny naše požadavky a přidala spoustu své invence. Dcera ocenila dostatek místa pro hraní se svými kamarády a my jako rodiče si pochvalujeme dostatek úložného prostoru. Na předělání čeká ještě jeden dětský pokoj, tentokrát pro syna, a my již přesně víme, na koho se obrátíme.

Petr Bureš
Tisá

Milá paní Žáková, rádi bychom ještě jednou touto cestou poděkovali za Vaši precizně odvedenou práci a Vaši bezvadnou péči v rámci realizace obývacího pokoje a pokojíčku pro naše dvojčátka. Děkujeme za vytvoření nejen účelného, ale především útulného a krásného, kam se budeme rádi vracet a společně žít. Určitě to nebyla poslední realizace od Vás v našem domě. Přejeme Vám, aby Vás práce nikdy nepřestala těšit a abyste mnoha dalším klientům plnila jejich sny, tak jako ten náš.

Tomáš Oprchal
Brno

Paní Žákovou jsme oslovili s žádostí o návrh řešení úložného prostoru do nově vzniklého zádveří v naší chodbě. Dle tohoto návrhu nám byla vyrobena na míru skříň, botník a věšák v jednom, s maximálním využitím dostupného místa. S výsledkem jsme jak z estetického, tak i z praktického hlediska velmi spokojeni. Také nám ochotně poradila, jak do budoucna prostor doladit (tapety, zrcadlo, doplňky apod.) tak, aby zádveří s navazující chodbou působilo harmonicky.

Petra Mácová
Brno – venkov

Připravujeme se na stavbu rodinného domu a bylo třeba rozmyslet, jak budou vypadat jednotlivé místnosti. Měli jsem na výběr, zda budeme vše řešit sami nebo svěříme naše představy a myšlenky někomu s větším rozhledem a zkušenostmi. Po krátkém rozmýšlení jsme se rozhodli pro druhou variantu a začali hledat. Po pár dotazech jsme dostali kontakt na paní Báru a rozhodně jsem udělali dobře. Vyslechla si naše představy a trochu jsme si tím i sami ujasnili, co vlastně chceme. Na dalším setkání nám ukázala návrhy a musíme uznat, že se nám přesně trefila do vkusu. Spoustu důležitých věcí a řešení jsem si ani sami neuvědomovali a přitom to bylo tak jasné. Hned první návrh byl přesně podle našich představ, další byly různě upravené varianty a řešení. Ještě budeme při realizaci dolaďovat vzor podlahy, ale určitě to nebyl náš poslední projekt ve spolupráci s paní Bárou. Vždyť nás čeká ještě obývací pokoj, dětské pokoje, zkrátka hodně práce. Paní Báru rozhodně doporučujeme a myslíme, že sami budete mile překvapeni.

Marie Pospíšilová

S prací paní Žákové jsme byli nesmírně spokojeni. Je to paní na správném místě, lidské jednání, vstřícnost a ochota, kterou má, je naprosto úžasná. S takovým přístupem jsme se dlouho nesetkali. Přejeme Vám paní Žáková hodně spokojených zákazníků, tak jako jsme my.

Jana Novotná

Nastěhovali jsme se do rekonstruovaného domečku. Ovšem zařídit se nám ho moc nedařilo. Měla jsem sice nějakou představu, ale nevěděla, jak ji zrealizovat. Mám ráda výrazné syté barvy (např. červenou), a proto jsem se bála, aby výsledek nebil moc do očí. Manželův známý je architekt a z vlastní iniciativy nám udělal 3D návrh interiéru. Já jsem se v tom ale vůbec neviděla. Potřebovala jsem totiž někoho, kdo bude chápat mé představy a dá je dohromady tak, aby působily příjemně jako celek (i pro ostatní). Kamarádka mi říkala, že paní Žáková se právě skvěle umí vcítit do svého zákazníka. A je to skutečně pravda! Takže výsledek je takový, že v něm cítím sebe. Přesto by mě nic takového samotnou nikdy nenapadlo. A tak krásně to do sebe zapadá! Například jsem chtěla výrazné syté barvy (červenou nebo růžovo-fialovou) a to původně na zeď. Dát tyto výrazné barvy spíš do doplňků mě vůbec nenapadlo. Teď to působí jako celek hezky. Není to šílené, jako kdybych to navrhovala já, a přesto je v tom to, co jsem si přála. Z návrhů mám pocit, že je v nich kus mě samé. Musím také ocenit její trpělivost. Navíc mi vždy skvěle vysvětlila, proč je některé řešení lepší a co jak ve výsledku působí. Já jsem si totiž konečný výsledek, narozdíl od paní Žákové, dopředu moc představit neuměla. A nakonec musím říct, že měla vždy pravdu. Respektovala i naši finanční představu. Super bylo, že se vždy snažila myslet dopředu, např. v dětském pokoji se snažila, aby byl s menšími změnami použitelný i jak děti povyrostou. Obecně mám pocit, že mi mluvila z duše a dbala na moje představy. Navíc je moc milá a sympatická a dá se s ní dobře domluvit. Nakonec nás s manželem inspirovala k tomu, abychom zvelebili nejen obývací pokoj, ale i dětský pokoj. Najednou, když vidíte, že to jde, tak chcete mít všechno hezčí.

Lucie Horáková

S paní Žákovou mám velmi dobrou zkušenost. Prováděla nám redesign a návrh nového nábytku do obývacího pokoje a jídelny. Byla s ní velmi dobrá komunikace, realizace proběhla ještě rychleji, než v předem stanoveném termínu. Vždy byla ochotná řešit vzniklé problémy a naše námitky. S výsledkem jsme byli velmi spokojeni, proto tuto designérku mohu jen doporučit.

Pavlína Kosztyu

Již zpočátku jsme dle zhlédnutých interiérů a recenzí očekávali od paní Žákové návrh, se kterým budeme spokojeni, ale dostalo se nám víc než to. Komunikace byla s paní designérkou příjemná, jasná, velmi rychle pochopila naše představy a priority. Do jejího řešení interiéru dětského pokoje (dívka školního věku, chlapec ve školkovém) dokázala dostat to, co my jsme sami i po dlouhém hledání a vymyšlení neuměli: poradila si s asymetrickým tvarem místnosti, menším půdorysem a rozdílnými potřebami dětí. Navíc vše dokázala sladit do stylu, který je nám všem blízký a souzní i se zbytkem domu. Co nás však ohromilo nejvíce, byla preciznost a pečlivost, s jakou paní designérka pracuje. Vše co navrhla, bylo do detailu promyšlené a nám předložené tak, abychom závěrečnou realizaci mohli provést bez sebemenšího zaváhání – velmi snadno jsme vše potřebné dokázali pořídit. Jsme nadmíru spokojeni.

Veronika Pipová
Viničné Šumice

Hledali jsme designéra, který nám pomůže s rekonstrukcí kuchyně a obývacího pokoje v moderním, přitom ale teplém stylu. Na této stránce jsme narazili na návrhy paní Žákové. Ač, jak paní Žáková sama říká, je jí nejbližší chalupářský styl, navrhla nám moderní interiér velmi blízký naší představě. Nesnažila se nám vnutit představu vlastní, pouze vysvětlovala, proč považuje své řešení za vhodné. Nebyl ale problém se domluvit na různých úpravách. Návrh zohledňoval estetickou i praktickou stránku realizace, nakonec jsme obdrželi podrobný nákres se všemi rozměry, použitelný přímo pro truhláře či elektrikáře. Paní Žáková též doporučila vhodný nábytek a našla jeho výrobce na internetu, stačilo pouze objednat. Paní Žákové děkujeme za výbornou spolupráci, byli jsme velmi spokojeni!

Michal Šitina