Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Barbora Žáková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Barbora Žáková — interiérová designérka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Barbora Žáková:
Dovolte mi poděkovat Vám za bezchybnou spolupráci. Již od první schůzky jsem měl ze spolupráce dobrý pocit neboť mi připadlo, že od začátku znáte naše potřeby. Díky rychlé společné shodě našich požadavků a vaší vize jsme brzy přestali celou designovou stránku našeho projektu hlídat a celé jsme to svěřili do Vašich rukou. Jsem velice rád, že si umíte stát za svým projektem a přesvědčila jste nás do dispoziční změny celé kuchyně, kterou jste domyslela do posledního detailu. Dnes jsme velice rádi. Zároveň velice kladně hodnotím i ochotu výběru doplňků, kdy nám chodily pouze sortované návrhy, sladění barev a celkové dispoziční uspořádání. Při práci jste pečlivá a spolehlivá, což hodnotím jako velkou výhodu v dnešním nespolehlivém světě. Je vidět, že pro tento obor máte cit. Ve svém profesním životě jsem se setkal již z různými návrháři, ale přiznám se, že s Vámi mám výbornou zkušenost a proto budu rád, pokud nám budete navrhovat i další interiéry.

Jiří Pytlíček

602 168 545
S manželkou bychom chtěli poděkovat za estetický a funkční návrh dětského pokoje. Ač jsme byli s paní Žákovou v kontaktu jen na dálku, zapracovala do návrhu všechny naše požadavky a přidala spoustu své invence. Dcera ocenila dostatek místa pro hraní se svými kamarády a my jako rodiče si pochvalujeme dostatek úložného prostoru. Na předělání čeká ještě jeden dětský pokoj, tentokrát pro syna, a my již přesně víme, na koho se obrátíme.

Petr Bureš

Tisá
Milá paní Žáková, rádi bychom ještě jednou touto cestou poděkovali za Vaši precizně odvedenou práci a Vaši bezvadnou péči v rámci realizace obývacího pokoje a pokojíčku pro naše dvojčátka. Děkujeme za vytvoření nejen účelného, ale především útulného a krásného, kam se budeme rádi vracet a společně žít. Určitě to nebyla poslední realizace od Vás v našem domě. Přejeme Vám, aby Vás práce nikdy nepřestala těšit a abyste mnoha dalším klientům plnila jejich sny, tak jako ten náš.

Tomáš Oprchal

Brno
Paní Žákovou jsme oslovili s žádostí o návrh řešení úložného prostoru do nově vzniklého zádveří v naší chodbě. Dle tohoto návrhu nám byla vyrobena na míru skříň, botník a věšák v jednom, s maximálním využitím dostupného místa. S výsledkem jsme jak z estetického, tak i z praktického hlediska velmi spokojeni. Také nám ochotně poradila, jak do budoucna prostor doladit (tapety, zrcadlo, doplňky apod.) tak, aby zádveří s navazující chodbou působilo harmonicky.

Petra Mácová

Brno – venkov
Připravujeme se na stavbu rodinného domu a bylo třeba rozmyslet, jak budou vypadat jednotlivé místnosti. Měli jsem na výběr, zda budeme vše řešit sami nebo svěříme naše představy a myšlenky někomu s větším rozhledem a zkušenostmi. Po krátkém rozmýšlení jsme se rozhodli pro druhou variantu a začali hledat. Po pár dotazech jsme dostali kontakt na paní Báru a rozhodně jsem udělali dobře. Vyslechla si naše představy a trochu jsme si tím i sami ujasnili, co vlastně chceme. Na dalším setkání nám ukázala návrhy a musíme uznat, že se nám přesně trefila do vkusu. Spoustu důležitých věcí a řešení jsem si ani sami neuvědomovali a přitom to bylo tak jasné. Hned první návrh byl přesně podle našich představ, další byly různě upravené varianty a řešení. Ještě budeme při realizaci dolaďovat vzor podlahy, ale určitě to nebyl náš poslední projekt ve spolupráci s paní Bárou. Vždyť nás čeká ještě obývací pokoj, dětské pokoje, zkrátka hodně práce. Paní Báru rozhodně doporučujeme a myslíme, že sami budete mile překvapeni.

Marie Pospíšilová

S prací paní Žákové jsme byli nesmírně spokojeni. Je to paní na správném místě, lidské jednání, vstřícnost a ochota, kterou má, je naprosto úžasná. S takovým přístupem jsme se dlouho nesetkali. Přejeme Vám paní Žáková hodně spokojených zákazníků, tak jako jsme my.

Jana Novotná

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS