Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Blanka Čapková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Blanka Čapková — ilustrátorka a grafická designérka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Blanka Čapková:
Blanka pro nás tvořila digitální ilustrace pro online marketingové kampaně. Jedná se o kreativního profesionála. Pracuje samostatně, dodržuje termíny a práci nám vždy dodala v očekávané kvalitě. Proto ji můžeme za náš projekt Herní-kupony.cz vřele doporučit :).

Barbora Dvořáková

marketingová specialistka
www.herni-kupony.cz
Blanka je profesionálka na svém místě, pečlivá a spolehlivá. Potřebovala jsem logo pro svou hudební stránku a nechala si dělat pár obrázků pro osobní potřebu. Vše bylo podle mých představ, nebylo problém návrh upravit či pozměnit, případně i udělat více variant. Rozhodně mohu doporučit.

Bára Handzušová

bhan@seznam.cz ~ 773 559 812
Blanka Čapková mi navrhla a nakreslila digitální ilustraci mé originální postavy, kterou hraju ve hře Dungeons&Dragons. Během tvorby se mnou konzultovala, aby kresba odpovídala mým představám a Blanka nemusela zbytečně nic měnit a předělávat. S kresbou jsem byla velmi spokojená, dostala jsem ji v rozumném čase za příjemnou cenu a komunikace probíhala bez problémů, takže můžu Blanku všem doporučit 🙂

Alena Paulusová

Od Blanky jsem si nechal vytvořit úvodní ilustraci k právě dokončovanému rukopisu. Do té doby jsem měl hlavní postavu z příběhu pouze v hlavě, díky jejímu ztvárnění mi ale krásně „ožila“ před očima. Blanka konzultovala podobu obrázku v průběhu tvorby, takže nedošlo k žádným dramatickým úpravám těsně před deadlinem. Obrázek byl hotový včas a k mé spokojenosti, proto její práci všem doporučuju.

Vojtěch Mišura

vojtechmisura@gmail.com
Blanka pro náš internetový obchod Givery.cz tvořila vizuální identitu některých produktů a pomohla nám s online marketingovou kampaní. Kromě profesionálního přístupu jsme ocenili také rychlou komunikaci, díky které jsme zvládli v krátkém čase všechny nutné revize a kampaň bez problémů efektivně dokončili. Proto Blanku vřele doporučujeme.

Radek Zunt

majitel
www.givery.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS