Doporučení z první ruky

Blanka Čapková — ilustrátorka a grafická designérka


Zobrazuji všech 6 doporučení

Blanka pro nás tvořila digitální ilustrace pro online marketingové kampaně. Jedná se o kreativního profesionála. Pracuje samostatně, dodržuje termíny a práci nám vždy dodala v očekávané kvalitě. Proto ji můžeme za náš projekt Herní-kupony.cz vřele doporučit :).

Barbora Dvořáková
marketingová specialistka
www.herni-kupony.cz

Blanka je profesionálka na svém místě, pečlivá a spolehlivá. Potřebovala jsem logo pro svou hudební stránku a nechala si dělat pár obrázků pro osobní potřebu. Vše bylo podle mých představ, nebylo problém návrh upravit či pozměnit, případně i udělat více variant. Rozhodně mohu doporučit.

Bára Handzušová
bhan@seznam.cz 773 559 812

Blanka Čapková mi navrhla a nakreslila digitální ilustraci mé originální postavy, kterou hraju ve hře Dungeons&Dragons. Během tvorby se mnou konzultovala, aby kresba odpovídala mým představám a Blanka nemusela zbytečně nic měnit a předělávat. S kresbou jsem byla velmi spokojená, dostala jsem ji v rozumném čase za příjemnou cenu a komunikace probíhala bez problémů, takže můžu Blanku všem doporučit 🙂

Alena Paulusová

Od Blanky jsem si nechal vytvořit úvodní ilustraci k právě dokončovanému rukopisu. Do té doby jsem měl hlavní postavu z příběhu pouze v hlavě, díky jejímu ztvárnění mi ale krásně „ožila“ před očima. Blanka konzultovala podobu obrázku v průběhu tvorby, takže nedošlo k žádným dramatickým úpravám těsně před deadlinem. Obrázek byl hotový včas a k mé spokojenosti, proto její práci všem doporučuju.

Vojtěch Mišura
vojtechmisura@gmail.com

Blanka pro náš internetový obchod Givery.cz tvořila vizuální identitu některých produktů a pomohla nám s online marketingovou kampaní. Kromě profesionálního přístupu jsme ocenili také rychlou komunikaci, díky které jsme zvládli v krátkém čase všechny nutné revize a kampaň bez problémů efektivně dokončili. Proto Blanku vřele doporučujeme.

Radek Zunt
majitel
www.givery.cz

Spolupráci s Blankou si pochvalujeme hlavně kvůli jejímu lidskému a pozitivnímu přístupu. Blanka je pracovitá a bere svoje zakázky zodpovědně, což bohužel není všude samozřejmostí. Společně jsme připravovali bannery k použití v onlinu a spoustu ilustrací pro deskovou hru. Vše vypadá parádně a bylo to dodáno v dohodnutý čas. Zvlášť na ručně kreslené ilustrace je Blanka opravdu přebornice a opět se na ni obrátíme, pokud budeme něco podobného realizovat znovu.

Tereza Bartekova
CEO RealGeek
RealGeek.cz